ME אמר אני ולא קיבל - כתבה 3

Ey@L

New member
ME אמר אני ולא קיבל - כתבה 3

והפעם בסדרת כתבות של חלונות ME - השידרוג! הטוב הרע והשדרוג, פרק 3 בנושא-:Windows ME ========================================== הקפציה מחלונות 3.1 לחלונות 95 היתה ענקית.קיבלנו את שורת המשימות,לחצן התחל, וכמה איקונים כמו: ``המחשב שלי``, ``סל מיחזור``, המסמכים שלי``. חלונות 98 היתה קצת יותר מהירה, ותמכה ביותר תוכנה, אבל חוץ מזה היא נראית מאוד דומה לקודמתה. חלונות ME נראית כמו חלונות 98 ששפכו לתוכה לא מעט חלונות 2000(ממשק ניהול).אז,אם אתם מצפים לממשק שונה לגמרי(תלת מימד,חדרים,מידע וכו`),אתם...תתאכזבו ``המחשב שלי``, ``סל מיחזור``, המסמכים שלי``, ``הרשת שלי`` עדיין במקומם, וגם שורת המשימות נראית בדיוק כמו קודם, כך-שעל פני השטח נראה שדבר לא השתנה. צריך לרדת קצת יותר לעומק כדי להבין שמשהו חדש התחיל להתפתח(חידה בסוף!). אולי השינוי הגדול ביותר הוא לחצן ה``התחל`` בסגנון חלונות,2000 שאותו ניתן לעצב בדרכים שונות.אתם יכולים, למשל, להוריד ממנו חלק מהאופציות שמעולם לא השתמשתם: בהן,כמו ``התנתק`` ``מעודפים ``הפעלה`` . אתם יכולים להציג בתפריט רכיבים מלוח הבקרה, החיוג לרשת ותיקיית המדפסות. האמת היא שאפשר לעשות את זה גם בחלונות ,98 אבל רק בעזרת עזרים חיצוניים. ------------------------------------------------ אחרי הרבה שורות של טקסט כתוב השאלה הגורלית: האם כדי לי לשדרג!? החלטתי לחסוך ממכם עוד כמה אלפי שורות על התוכן: משחקים חדשים\אופציות בנגן הוינדוס וכו` ולעבור לתשובה לשאלה שעוברת בראשכם כבר למעלה מחודשיים : השורה התחתונה היא: האם אתם מרוצים מהמערכת שלכם? אם היא מבצעת את כל מה שאתם דורשים ממנה, לא כדי לכם לשדרג רק למען עצם העניין.יש עדיין אנשים שמשתמשים בדוס 6.0 בלי בעיות, מכיוון שהיא עושה בדיוק מה שצריכים! -מחלונות 3.1 אם יש לכם חילונות 3.1 יש לכם כמה סיבות טובות לשדרג. אם אתם משחקים משחקי מחשב, יש המון כותרים מדהימים שיצאו לשוק בארבע השנים האחרונות. ההתחברות לרשת היא תהליך בטוח וקל בהרבה יותר עם חלונות ME מאשר עם חלונות ,3.1 ואין ספק שהרקע של גירסת המילניום(ME) מהווה שיפור ניכר. רק זיכרו שקרוב לוודאי אתם צריכים לשדרג את החומרה שלכם אם אתם רוצים לעשות קפיצה מ-3.1 ל-: ME-) -מחלונות 95 כשחלונות 3.1 שייכת לתקופת האבן,גם חלונות 95 כבר לא נראית במיטבה(ראיתם את הקמטים ליד האוזן!?) זו הייתה מערכת הפעלה נפלאה לזמנה, אבל חלונות ME מהווה שיפור משמעותי ביותר במונחי עיצוב רקע, יציבות ואבטחה. האשפים וההדרכות הופכים את תהליך השדרוג לנוח ביותר, ומכיוון שתוכנת השדרוג יכולה לשמור על הקבצים החשובים שלכם, אתם יכולים לחזור ל-95 אם זה מתחשק לכם.ME מהירה יותר מ-,95 יציבה יותר ובטוחה יותר. ללא ספק מועמדת ראויה לשדרוג -מחלונות 98SE\98 אם אתם כבר משתמשים בחלונות 98 או ,98 SE אין לכם הרבה סיבות לשדרג. הביצועים של גרסת המילניום לא טובים משל ה-98 בתחום המחשקים, למרות שהיא עולה הרבה יותר מהר. אם אתם טירונים ב-,PC ו-98 מותקנת על המחשב שלכם, כדאי לכם לשדרג, כי ME הרבה יותר ידידותית, בהיותה מצוידת בהדרכות ובעזרי לימוד מצויינים.אבל אם אתם כבר ותיקים בשטח והמערכת שלכם פועלת היטב, הסיבה היחידה לשדרוג היא כדי להיחות מעודכנים! אני רוצה לציין,שלא כל המאמרים נכתבו על ידי,הם הוצאו מהרשת\ממגזינים ערכתי אותם,הוספתי דברים שלי,הערות שלי>>ובקרוב,גם אני משדרג. (כתבתו של blabla-max )
 

emega

New member
אז פשוט לא כדאי לשדרג.

כנראה שלא כדאי לשדרג כי חלק מהתוכנות, בעיקר אלא שדורשות דוס מלא לא עובדות. גם לא ניתן להגיע למצב דוס ב BOOT. ותוכנות כגון נורטון סיסטם וורקס וכדומה דורשות שידרוג...
 

Amiki

New member
שדרוג למילניום

אני לא אוהב להיות בין המסיתים, אבל התקנתי לאחי השבוע את חלונות מילניום והוא ממש לא מרוצה בלשון המעטה. ישנן המון בעיות קטנות כגון התנתקות פתאומית מהאינטרנט , כיבוי המחשב ללא הודעה מוקדמת, דברים שלא קרו במערכת 98 הקודמת. אז אני לא אומר שלא לשדרג, אבל בינינו , אין שום הבדל מהותי שצריך להתלהב.
 
למעלה