MAXWELL RENDER

הם עוד לא גמרו לפתח את ה GUI שלו

ולכן הכל עובד כרגע עם הCOMMAND LINE אבל חוץ מזה אפשר להפיק איתו רינדורים של סוף הדרך אם כי מבחינת מהירות הוא דומה מאוד לברזיל ככה שהוא לא הולך לשמש לפרודקשן בקרוב. ולמרות שיש לי רק את הבטא היא עוד לא הקריסה לי את מקס. נקסט לימיט הולכים להוציא אותו בגרסת stand alone כמו שאר הפלאגאינים שלהם כשהוא תומך במגוון רחב מאוד של תוכנות (אפילו sketchup ו solidworksבפנים)

emage24

New member
תתפלא לשמוע.

מדובר באחד מנועי הרינדור המרשימים לאחרונה. היתרון ברור - רינדור על בסיס מנוע פיזיקלי אמיתי, מה שאומר שלא צריך לזייף דברים בטכניקות שונות. כל תמונה תצא ריאלית (כתלות בהגדרות כמובן, אבל זה יותר דומה לכיוון מצלמה 'אמיתית' מאשר לתכנון ווירטואלי ללא קשר למציאות של פוטונים וכד'). החסרון גם ברור - זמני רינדור ארוכים, למרות שיש מגמת שיפור משמעותית עם ההתקדמות בגרסאות. יש גם יכולת נחמדה להגדיר מראש את זמן הרינדור שמוקצה לתוכנה. חיסרון נוסף הוא גרעיניות מסוימת בזמני רינדור קצרים, למרות שיש פלאגינים לפוטושופ שיודעים להתמודד עם זה נהדר. ולסיום - אתמול הוכרזה גרסה 1.0 הרשמית, שכוללת כמובן גם GUI. עדיין לא יצא לי להתנסות עם הגרסה הזו, אבל מההיכרות עם גרסאות הבטא, אני מחכה בקוצר רוח. בלי ספק אחד ממנועי הרינדור שהרשימו אותי מאד. מומלץ בעיקר למי שעובד עם Stills ולא עם אנימציות בגלל זמני הרינדור הארוכים.

roli

New member
וואלה

עד עכשיו כל הרינדורים שראיתי שהוציאו ממקסוול נראו סוף. יש מצב שתעלה דברים שעשית?

למעלה