matrix relaoded

• פותח הנושא jole
  • פורסם בתאריך

vered4

New member
מכירה את אלה שמוציאים את הטלויזיה

כדי שיוכלו לדבר אחד עם השני? אז אצלינו זה ככה עם המחשב.

חני ב

New member
אז היה טוב לפי התאור

אז את עומדת להשבית אותו כל שישי?
כנראה את לא מכורה אמיתית.

vered4

New member
את צוחקת ../images/Emo13.gif

אבל הגעתי למסקנה שאף אחד מאיתנו לא עומד בפיתוי. לפעמים אני רוצה שהוא יהיה קצת מושבת.

חוה 1

New member
כל אחד והחינוך שלו

אצלי הם במיטה מוקדם (או לפחות היו כשהיו קטנים). אבל כשאנחנו צריכים ללכת למקום כלשהו בערב מאד קשה להם להחזיק מעמד. עד 10 הם נסבלים אח"כ מתחיל בכי היסטרי ועצבנות. לעומת זאת אני רואה המון ילדים שממשיכים לרקוד ואין להם שום בעיה גם בחצות.

jole

New member
יש גם וגם ../images/Emo13.gif

בשגרה שניהם בשמונה במיטות- שמונה וחצי גג!!! מצד שני, היית צריכה לראות את יהונתן (שנה וחצי) במסיבת ההפתעה שגילעד עשה לי. לי (עוד מעט 7) נשפך כבר לקראת 11 והלך לישון והקטן- דוראסל- הלך לישון כשאחרון האורחים עזב את הבית- בשעה אחת וחצי בלילה. הוא רקד, קישקש עם האורחים, נישנש מהצלחות של כולם וחגג כמו איזה בליין תל אביבי
פחדתי שיתלהב יותר מידי מהחגיגה ולא ירצה לישון בזמן ביום למחרת, אבל כאילו כלום. למחרת שמונה במיטה וגמרנו.

חני ב

New member
אבל זה לא אותו הדבר

אם נגיד הייתם עושים את המסיבה איפה שהוא בחוץ, היית לוקחת אותם איתך בידיעה שזה יסתיים בשעה מאוחרת?

jole

New member
מאד מאד מאד תלוי באירוע

לאירועים בחוץ אני מעדיפה ללכת לבד ושהילדים ישנו את שנתם במועד ובמיטה. אירוע של קרובים מאד חשוב לנו לקחת בו חלק, לא תהיה לי בעיה לקחת את שניהם. הם ילדים מאד נוחים באירועים, משחקים, נהנים, ויהונתן שהוא כושי בנשמתו, יכול לרקוד עד אור הבוקר.

kby

New member
חברה סיפרה לי שבארה"ב (לפחות בחלק

ממנה) מאוד מקובל לקחת את הילדים הזאטוטים לקולנוע עם ההורים... יותר זול מבייביסיטר. אותי זה מזעזע. במילה בוטה- התעללות בילד לחשוף אותו לסרטים ותמונות שלא מתאים לגילו, הן מבחינת מין והן מבחינת אלימות.

למעלה