matrix relaoded

• פותח הנושא jole
  • פורסם בתאריך

jole

New member
matrix relaoded

לפני הכל דעה קצרה שלי- אם אהבתם את הראשון ורוצים להישאר עם הטעם המצוין שהסרט השאיר, תחסכו כסף ואל תלכו לשני. נסחפו מאד והסרט ממש לא מגיע לשום מקום. אבל זה לא מה שרציתי לספר. מאחורינו ישבו זוג צעיר, כשבניהם ילד בן....לכל היותר 4. מיותר לציין שלדעתי הסרט ממש ממש לא לילדים, ובטח לא בשעה כזו (הסרט התחיל ברבע לעשר). מישהו יכול להסביר לי מה עבר בראש של ההורים האלה כשהם יצאו מהבית???? או יותר נכון- מה לא עבר??? לילד לא היה מושג מה קורה, ובסוף הסרט כמובן הוציאו אותו ישן שפוך על אחד ההורים. ונניח שלא הצליחו להשיג בייבי סיטר....עד כמה רחוק אתם הייתם מוכנים ללכת בכדי לראות סרט? מבחינתי- אין בייבי סיטר אז הולכים בנפרד. לא יודעת, אולי זו רק אני, אבל זה פשוט נראה לי הגזמה פראית ואנוכיות גמורה של ההורים. אבל, כמו שה"זאב" אומר- that's only one wo/man's opinion יאלה שיהיה יום מקסים לכולם.

דניאל90

New member
מסכימה איתך לגמרי

מסכן הקטנצ'יק. ההורים באמת הלכו רחוק מדי. ובשביל מה????????

מחשבות

New member
הסרט הראשון השאיר טעם של אוויר בפה.

סרט שכולו פעלולים ריקים ואידיאולוגיה בגרוש, פסיכולוגיה במיל. סתם סרט נוצץ שתפור בדיוק עם מידותיו חסרות הרגש של קיאנו ריבס. ללכת לשני ולשלם? מה פתאום. לראות בכבלים כשיגיע? אולי. רק כדי לומר שעוד שעתיים בוזבזו בחיים. אני סקרן לראות את המופע של טרומן מחר בערוץ 10.

חני ב

New member
ואני מאד התאכזבתי

כשראיתי את הסרט "המופע של טרומן". כ"כ הרבה דיברו עליו...אבל אני גם לא סובלת את השחקן, אז אין פלא.

ARCH 2

New member
אויש, גם אני לא סובלת אותו ../images/Emo5.gif

אבל הסרט היה נחמד.

ת ב נ

New member
קיאנו ריבס חתיך לאללה ומי שאוהב

סרטי מדע בדיוני יהנה משני הסרטים.

ARCH 2

New member
לא דיברתי על קיאנו ריבס

כאן אני מסכימה איתך באלף אחוז. הוא חתיך אמיתי. הכוונה היתה לג'ים קארי, שעושה לי רע כל פעם שאני רואה את הפרצוף שלו.

ת ב נ

New member
אני גם לא כל כך אוהבת אותו ואת

הפרצופים שהוא עושה.. אבל הסרט "עולמו של טרומן" סרט נהדר ולדעתי הכי טוב שלו.

חני ב

New member
אתמול גל היה בסרט הזה

יחד עם אבא שלי, מאד נהנו. לגבי שאלתך, אני גם לא מבינה איך הורים באים עם תנוקות לקולנוע, ואח"כ באים בטענות שמבקשים מהם תשלום עבור התינוק! אני עוד יותר מרובעת: אני גם חושבת שמקומו של ילד בגיל הזה בשעות האלו הוא במיטה. אני לא לקחתי את הילדים שלי לבתי קפה ובכלל סתם כך לטייל בשעות האלה. אף פעם לא.

jole

New member
יש סרטים שחייבים לראות בקולנוע

ואנחנו אוהבי קולנוע בכלל. לו רק המחיר היה סביר, היום לצאת לקולנוע זו חתיכת הוצאה (הכרטיס, הפופקורן, הבייבי סיטר) אז זה לוקסוס שמתאפשר פעם ב........... אנחנו מאד אהבנו את המטריקס הראשון והיו לנו הרבה ציפיות מהשני. התאכזבנו. קורה.

חני ב

New member
33 ש"ח, נכון?

אבל אפשר לוותר על הפופקורן, לא? סתם שומן ועושה רעש לאלו שיושבים על ידכם. רחמי עליהם.
ואני מאז החיבור ללווין, ללכת לקולנוע ממש לא מושך אותי למרות שאני מסכימה איתך שזה לא אותו הדבר לראות על מסך ענק.

jole

New member
תראי אני מאד אוהבת לראות בוידיאו

במיוחד שאנחנו תמיד מסדרים לנו "זולה" בסלון, מזרונים וכריות על הרצפה, נשנושים, שתיה, ואנחנו מחליטים מתי הפסקת סיגריה. רק שיש סרטים שהאפקט של מערכת ההגברה וגודל המסך...... מה לעשות פה הגודל כן קובע

חני ב

New member
נכון

ומתי תחליטו על הפסקת סגריות תמידית? לא מחכה לתשובה
.

wolf18

New member
בדיוק באותו יום

שיהיו יותר משלושה דברים בו זמנית על השיש שלך.
או לחלופין. לפחות ארבעה דברים שנמצאים בסלון (שלא צריכים להיות שם) בו זמנית למשך יותר משעתיים

חני ב

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

הבנתי את הנקודה. אז בחיים לא
:
-D

vered4

New member
אני לא שוכחת עד היום

בגן של בני, היה ילד שבגיל 4 לקחו אותו לראות את מורטל קומבאקט. האבא היה מאוד גאה על השליטה שלו בסלנג' של הסרט. אז אולי ההורים חשבו שזה סרט מתאים לילד שלהם
לגבי השעה- מוגזם ביותר גם לדעתי.

למעלה