Making Your Minds Up 2005 -המומעדים

V e n g a

New member
Making Your Minds Up 2005 -המומעדים

או יותר ידוע בשמו הישן Song For Europe או קדם האירווזיון הבריטי : והנה החמישה שנבחרו : Andy Scott Lee האח של ליסה סקוט לי שהייתה בלהקה Steps והוציאה כמה שירי סולו בעצמה, הוא גם סיים במקום השישי בעונה השנייה של "פופ איידול" בבריטניה. Gina G כמה נפלאה זה יכול להיות? אחרי שנים של שתיקה ג'ינה מנסה את מזלה שוב! Javine ג'אבין כמעט התקבלה ללהקת ה "פופסטארס" גירלז אלווד, אבל אחרי שהפסידה שמה הייתה לה קריירת סולו ובנתיים הוציאה 4 סינגלים, כולם היו טום 20 בבריטניה. Katie Price (Jordan) ג'ורדן היא פשוט ידוענית בבריטניה בגלל העובדה שהיא שוכבת אם ידוענית אחרים, היא בעיקר התפרסמה שפורסם בכל הצהובנים שגארת' גייטס איבד לה את הבתולים, ואח"כ הייתה בתוכנית מציאות "אני סלבריטאי, הוצא אותי מכאן" שרוב מה שהיא עשתה שמה זה לשכב עם פיטר אנדרה ולעזור לו לנצח את התוכנית ולזכות בעוד 5 דקות של תהילה, אגב הם עדיין כביכול ביחד ויש להם תוכנית טלויזיה כושלת. בכלל כל האימג' שלה הוא מעין שרמוטה כזאת עם ציצים גדולים ... זה כמובן כניסת הגימיק, שיכולה לעבוד כמובן. Tricolore אף אחד לא ממש יודע מי אלו, אבל אומרים שהם מאין להקת בנים כזאת שנשמעת כמו Il Divo (מעין להקת בנים כזאת ששרה אופרה) - זאת כמובן נשמעת כמו הבחירה הגרועה. אני מתפלא שאף אחד אחר לא פרסם את זה עוד

ג'ינה ג'י וג'ורדן היו ידועות...

עוד במהלך היום, ראה הכתבה שפורסמה אחר הצהריים האמת היא שתכננתי לכתוב ביורקלאב כתבה מפורטת בערך עם התוכן שאתה הוספת כאן, רק שזה היה קצת מיותר לכתוב את הכל שוב... סחתיין על הפרטים
בכל מקרה, הכתבה העדכנית ביורוקלאב נמצאת כאן

DukiMan

New member
ברוך בואך ונגה ../images/Emo13.gif

ותודה על העידכון. וגם ברוך השב ניק הורנבי!
(ועכשיו קטע שהעתקתי מעצמי בפורום אחר) אני לא מכיר את אנדי סקוט לי, ובטח לא את טריקולור. אז נשארו לי 3 הנשים. ומביניהן אין לי העדפה. את ג'ינה ג'י אני זוכר לטובה. את ג'אבין אני די מסמפט, ומכיוון שאני לא ידוען, לא הייתי בחוג יודעי ג'ורדן (שמתם לב שכולן עם ג'?) ואין לי מושג איך היא נשמעת כשהיא מתרגשת (מול קהל, כמובן, למה מה חשבתם?) אז נחכה עוד כמה ימים עד שיתפרסמו השירים, ועוד חודש עד שיהיו תוצאות, ונחזיק אצבעות שבריטניה תשלח סופסוף, אחרי 4 שנים, משהו נורמלי לאירוויזיון.

גם שנה שעברה

כולם היו ב-H: הייפה, היירייז, היידון כנראה זה בא אצלם באותיות

E u r o b o y

New member
וזכה המועמד עם J בשם...

אז זה אומר שהשנה טריקולור או אנדי זוכים?

DukiMan

New member
../images/Emo6.gif

רק שהפעם זה פעמיים J ופעם אחת G (אני חייב להיות קטנוני...)

V e n g a

New member
תודה לכולם על קבלת הפנים ../images/Emo24.gif

אני ישתדל עכשיו באמת לבקר פה לעיתים תכופות יותר עכשיו שהמועד הגדול מתקרב לו לאט לאט

למעלה