Making Your Mind Up - שוב אכזבה!

M a g n u s

New member
LOL- הקדם הבריטי ב-17 במרץ../images/Emo70.gif

למרות שהתאריך האחרון להגשת השירים הוא 10 במרץ
כמו כן, לורדי יופיעו בקדם הבריטי- הקדם היחידי שהם יופיעו בו השנה.

avinor

New member
כמו שאמרתי לצחיטוניו לא מזמן : אתם

עוד תתגעגעו לניקי פרנץ' וההופעה והשיר שלה (2000) - דובדבן בקצפת (לצחי,דובדבן רקוב - אבל לפחות גם תאכל אותו לפני שאתה יורק על זמרת קשישיה ומקסימה כמו ניקי).

Flendy

New member
אני חושב שליז היא הפייבוריטית

בעיקר כי כולם זוכרים אותה מאטומיק קיטן. בנוסף, היא גם חידשה את וומן אין לאב שהגיע אם אני לא טועה למקום ה5 בבריטניה וגם הושמע אין ספור פעמים בארץ. בכל מקרה-אני לא שופט שמות, אני שופט שירים.

M a g n u s

New member
גם קים קראש ואנטוני היו פייבוריטים

ובכל זאת דאז סימפסון גבר עליהם, ככה שזה באמת לא אומר כלום...

Flendy

New member
זה לא אותו דבר.

אם צריך להשוות את ליז מקלרנון למישהי אז זה יהיה לג'אבין כי בניגוד לקוסטה וקים מארש שלא הוציאו\ עשו שום דבר אישי ליז כבר הספיקה לייצר לעצמה שם. האבר של וומן אין לאב הצליח די יפה בהרבה מקומות מחוץ לבריטניה, כולל בארץ. אבל בעקרון אתה צודק-זה לא אומר שום דבר. אני מקווה לטובתה שהיא בחרה לשיר בלדה, ואני מקווה שאם כך הדבר-אז זו בלדה טובה.

Sir Terry Wogan

New member
איזה שם ואיזה בטיח

היא סלב סוג ד'. השם היחיד שלה הוא בתור פליטת להקת בנות מתחילת המילניום... ליז מקלרנון בסך הכל הוציאה קאבר, לא הקאבר הראשון ל-Woman in Love וכנראה שגם לא האחרון, זה גם לא קאבר כזה משמעותי אפילו שהוא הגיע למקום החמישי בבריטניה. קים מארש הוציאה את Cry, שיר שהצליח מאוד בתקופתו בבריטניה. אנתוני קוסטה לפחות הוציא סינגל מקורי בקריירת הסולו שלו ממש לפני שנכנס ל-MYMU, סינגל שאמנם בבריטניה נכשל טוטאלית אבל זכה להצלחה לא רעה במרכז אירופה... הוא גם הגיע מלהקה שמשכה יותר תשומת לב מאטומיק קיטן בחייה. ג'אבין בכלל הוציאה כמה להיטי טופ-10 ואלבום מצליח לפני ההשתתפות באירוויזיון. ליז מקלרנון לא התקרבה עדיין לאף אחד מהם.

V e n g a

New member
בדיוק ../images/Emo45.gif

על בסיס השמות לצערנו האקינס הוא השם הכי גדול.

בסך הכל רשימה מכובדת בשביל קדם בריט

אני לא חושב שצריך להתאכזב מהשמות.הרי עד לפני כמה שנים אף אחד לא היה מאמין שהזמרים האלו יסכימו להשתתף בקדם הבריטי.תמיד הקדם הבריטי היה מלא בשמות אנונימיים אבל מאז שהחל ה making your mind up ב2004 יש שינוי והזמרים שמשתתפים בקדם הבריטי יותר מוכרים ובעלי רזומה.בכל אופן,הכי חשוב שיהיו שירים טובים כי רק שמות גדולים לא יעשו את העבודה.

ועכשיו כשאני מסתכל ביוטוב בקליפים

אני גם מזהה מי אלה הbig brovaz.מאוד אהבתי את השיר שלהם favorite things בזמנו ושנים לא שמעתי את השיר הזה.נחמד לשמוע אותו שוב.

Sir Terry Wogan

New member
השמועות התבררו כנכונות!

זו הפעם הראשונה בשנים האחרונות שהשמועות שמתרוצצות בפורומים הבריטיים פוגעות בול, כבר לפני שבועיים רשמתי כאן על ליז מקלרנון, ביג ברובאז ובריאן הארווי. אפילו לינק ל-Big bro thang נתתי... מוזר בעיניי שהשיר משתתף, אני מכיר אותו רק בגרסה של 4:12 ומעניין לראות איך יקצצו אותו לשלוש דקות, בכל מקרה זה שיר חמוד. על הנייר ביג ברובאז הם הפייבוריטים (שתי הבנות בלהקה הוציאו השנה בתור BootyLuv את Boogie 2nite המזעזע של טוויט, שהצליח מאוד בבריטניה משום מה), ביחד עם ג'סטין הוקינס שגם הוציא לפני משהו כמו שנתיים קאבר די חלש ל-This Town Ain't Big Enough For Both Of Us, מה גם שמעולם לא הייתי מחובבי הדארקנס. זה רק על סמך השמות, את השירים עוד לא שמעתי. ורק מי שמצפה מתאכזב... מי חשבתם שירצו להשתתף, למעט כוכבי פופ כושלים שהקריירה שלהם באדמה?

V e n g a

New member
אבל אחרי

שהבטיחו לנו את מוריסי אז היו קצת ציפיות ליותר השנה ... טוב נו.

E u r o b o y

New member
הו! דעתי על השירים../images/Emo26.gif

לפני שאשמע, הלוואי שבריטניה תחזור לעצמה, אני רוצה לראות אותה מצליחה וחוזרת לימים הטובים שלה
ובואו ונראה אם זה אכן עשוי לקרות השנה: Big Brovaz - Big Bro Thang שיר מגניב ביותר, ממכר - וזה רק מ-30 שניות. אהבתי! Brian Harvey - I Can לא משהו שלא שמעתי בעבר. חמוד ולא מעבר. Cyndi - I'll Leave My Heart זמרת טובה, זו נשמעת בלדה נורא טובה, שאולי יכולה להחזיר את בריטניה לתמונה. ג'סיקה גארליק 2? אהבתי! Hawkins & Brown - They Don’t Make 'Em Like They Used To הו, הסולן המופרע של The Darkness! כמה מפתיע! רק חבל שהשיר רע והוא גם נשמע רע. Scooch - Flying the Flag (For You) מזכירים לי קצת את אלקזאר בלוק, ו-30 השניות של הברבורים עושים רושם של שיר קיטשי וממכר במיוחד. סימני התמכרות... Liz McClarnon - (Don't It Make You) Happy! ליז!
נורא אהבתי את החידוש שלה ל"אשה מאוהבת", ו-Atomic Kitten להקה טובה וקיטשית במיוחד. אה, והשיר שלה? בזמן הקצר של 30 שניות זה נשמע יר ממש חמוד, אבל קשה לשפוט ככה. לסיכום: קדם בריטי בינוני כמו של השנים האחרונות, למרות שלא חסר קיטש
. כן, אני חושב שבריטניה תיכשל גם השנה. היא חייבת לחזור לימיה הגדולים ולשנות את שיטת הבחירה. כסף יש, אז מה הבעייה?

שייקה 17

New member
הריוויו שלי ל-30 שניות:

1- Brian Harvey-I can- שיר חמוד מאוד, מתאים לרדיו לונדון ולא לאירווזייון. 2- Scooch- Flying the flag for you- אהההההההההה
נשמע שיר מעולההה!!! אני כבר מאוהב. 3- Liz McClarnon- (Don't it make you) Happy- עוד שיר חמוד מאוד, לדעתי שיר כזה לא יסיים במקומות 20-24 לשם שינוי! 4- Big Brovas- Big Bro Thang- אווווו שיר מעולה!!
שיר בסגנון כזה עוד לא היה באירוויזיון, זאת ההזדמנות של בריטניה לצאת מהמשבר שלה. 5- Cindi-I'll leave my heart- מזכיר לי איזה שיר מהאירוויזיון, לא מתאים אבל נשמע חביב. 6- Darkness and Beverlei Brown -They don't make'm like they used to- אהה לא משהו! לסיכום: Scooch- Flying the flag for you או Big Brovas- Big Bro Thang לייצוג הממלכה האבודה!!

למעלה