LOVE BOY הבכורה בפורום
....

LOVE BOY הבכורה בפורום ../images/Emo13.gif....

ערב טוב לכם גולשי פורום יקרים
.... ובכן כולנו ראינו את כל כתבות הפרומו ללאב בוי ולקליפ החדש, וללא ספק נראה שזה הולך להיות שיר ענק וקליפ יותר ענק .... ולכם יש האפשרות לשמוע את השיר החדש לפני כולם ביום חמישי הקרוב , אבל לפני זה חשוב לי מאוד שתבינו כי ההחלטה להעלות את השיר כאן בפורום לכם הגולשים בבכורה היא של עופר מנחם ממחלקת יחסי הציבור של האד ארצי .... עופר מצא לנכון ללכת לקראתכם ולצפ'ר אתכם , אבל חשוב מאוד שתבטיחו כי אם לא מתכוונים להעביר את הלינק לכל מני אתרים וכרגע לשמוע אותו רק כאן במסגרת הפורום מכיוון שגם הפעם השיר עולה בבכור בקמפיין גדול ב y net ואסור לנו לעשות דבר שייפגע בקמפיין , מה גם שחשוב מאוד לא לשכוח לעמוד מאחורי השיר ברגע שהוא יוצא ובדיוק כמו עם הסינגל הראשון גם כאן להרעיף שלל הצבעות במצעדים המרכזיים ולהתקשר לכל תכנית בקשות ולבקש את השיר ללא הרף ....
גלגלצ
רשת גימל
ערוץ 24 ועוד ועוד ..... אז מה אומרים ? אפשר לסמוך עליכם
..... אתם יודעים שאני מדבר רק בשבחכם ..... ערב נפלא לנו ...

דנה910

New member
ונראה לך נכון

לפרסם את הסינגל כאן ? נכנסים לפורום הזה הרבה סוגים של אנשים עם כוונות שונות... אם מדובר בסיכון קמפיין אני לא הייתי שמה את השיר פה, אלא שולחת אותו באופן אישי למי שאני מכירה ויודעת שלא יעשה בזה שימוש שיכול לחבל בקמפיין. אבל קטונתי, אם אתה מוצא לנכון לפרסם את הסינגל פה, אני מבינה שעניין הקמפיין לא באמת בסיכון. ואגב, דנה מדהימה, אין כמוה, ואשמח לשמוע את הסינגל גם אם זה כרוך בהמתנה נוספת... העיקר שדנה לא תיפגע מזה. חיבוקים.

yanivm1

New member
זה ודאי יתבצע דרך מסירת לינק במסרים אישיים...

ומושיקו, ראית שגם בהכל זה לטובה חברי הפורום הראו נאמנות ושמעו את הסינגל לעצמם. תודה מתוק!!!

furtadofanatic

New member
ומה עם קוראים סמויים כמוני :\ #?!@#@#@%#@%

אני נכנס לפורםו הזה בערך כבר שנה ורק קורא ומחכה.. ועד שהשיר יגיע יישלחו לכם בסמרים אישיים :\ i dont think so ..

שני32889

New member
תודה נשמה אין עליך!

בטח שאפשר לסמוך אתה כבר יודע הרי גם בלי לשאול מאמי חחח

TheMashMash

New member
אתה יודע שכן, למרות שאתה יכול לעשות

באופן פרטי לאנשים שאתה סומך עליהם.

אפשר ברור שאפשר אבל מושיקו...

לדעתי האישית עדיף לעשות את זה כמו עם השיר "הכל זה לטובה"... לתת לינק במסרים אישים... ככה שום דבר לא יהיה רשמי בפורום ולא יהיה בוא שימוש לרעה.. כך את האנשים שאתה באמת יודע שהם לא יפגעו או יעשו דבר רע... ועשית זאת בחוכמה ובלי כאבי ראש מיותרים.. זאת דעתי רק דרך מסרים אישים... כמו תמיד... תחשוב על זה....

sabrinaa

New member
באיזה שעה זה יום חמישי..?

באיזה שעה זה יום חמישי..?

רונה רו

New member
כן אבל...

איך בדיוק נשמע את השיר אלו שלא כותבים בפורום קבוע אלא רק קוראים לפעמים אנחנו בעונש?!!?

מעולהההההההה

אני מת לשמוע כבר השיר כבר. הוא נשמע כמו להיט של הקיץ אין על דנה והיציאות שלה, אין!!

כל מי שכותב בפורום על בסיס קבוע ישלחו לו ?

אם כן אז לי ברור שישלחו ...חחחחח למרות שאני חדשה ישנה ...!

למעלה