Life of Brian

Eldad S

New member
Life of Brian

טוב, אז ככה: קיבלתי בהשאלה (מחבר) את ה-DVD "בריאן כוכב עליון". היות שהשפה של החבר'ה ממונטי פייטון לא כל כך ברורה, ניסיתי להעלות מן המסך הראשון, שבו יש כל מיני אופציות באנגלית בכתב מצועצע, את ה-subtitles, ולבחור בשפת תרגום. מופיעות שם English, French, German, Hungarian, Italian ואולי עוד שפה או שתיים - אבל לא Hebrew. החבר שממנו קיבלתי את הדיסק אמר לי שהוא ראה את הסרט בעברית - אבל הוא צפה בו במחשב, והוא לא כל כך זוכר איך (הוא אמר לי שכנראה עברית נמצאת במסך הבא). ניסיתי לחפש אם יש מסך נוסף - אבל לא זז הרוורס. למישהו יש מושג איך אני מאתר את התרגום לעברית (בהנחה של-DVD הזה יש אכן תרגום לעברית - הוא נקנה בארץ, ואותו חבר כבר צפה בו עם כתוביות בעברית). תודה על כל טיפ.

Eldad S

New member
אז זהו שעברתי בשלט על חץ ימינה,

חץ שמאלה, למטה ולמעלה, ולא נפתח שום מסך חדש. היו שם, במסגרת ה-Subtitles, איזה שבע שפות. אולי יש איזה מקש נוסף בשלט של הוידאו/DVD, שאומר "עבור למסך הבא"? לא נראה לי הגיוני, אבל אני מעלה זאת כאפשרות...

Mits Petel

New member
בשלט יש כפתור שנקרא subtitles

בשלט יש כפתור שנקרא subtitles כל לחיצה עליו מעבירה אותך שפה (בזמן הצפייה בסרט). כך שאתה לא ממש צריך את התפריטים.

Eldad S

New member
תודה רבה,

טריוויאלי כמו שחשבתי. אכן, לא ידעתי שיש כפתור subtitles. לחצתי עליו ודפדפתי עד שהגעתי ל-Heb. רב תודות!

במסך של הכתוביות

יש חץ קטן למטה בצד ימין שאפשר להאיר אותו וללחוץ עליו כדי לעבור למסך הכתוביות הבא...

Eldad S

New member
תודה - אבדוק גם את זה

אם כי גיליתי שמהכפתור בשלט הרבה יותר נוח לבחור את שפת הכתוביות. דרך אגב, האם יש דרך להגיע לאותו חץ קטן למטה בצד ימין - ולא באמצעות מקשי החצים? אני שואל, כי ניסיתי את כל מקשי החצים, ולא הגעתי לשום שפה או אופציה מעבר לשפות התרגום המופיעות במסך הראשון.

j crew

New member
יש תרגום בעיברית...

קניתי את הסרט פה בלונדון (בעצם את כל הסדרה ובסרט הזה יש גם תרגום בעיברית תחפש טוב טוב זה כמעט לפני הסוף סרט ענק אחד הטובים שלהם

למעלה