kdani :)

מיכל..~

New member
kdani :)

היה פש איש אחד שעזר לי לגלות דברים חדשים עליי, גם בלי שהוא ישים לב.. שמו רשום בכותרת ההודעה. אז סתם להגיד שאני מצטערת שלפעמים אני נותנת לכתיבה שלי לזרום עד כדי גועל, ושאני מרשה לעצמי לזרוק מהמקלדת מלא קללות ומילים לא מתאימות לילדת כפר תמימה שכמוני..
אתם יודעים שעד סוף כיתה ט' לא הוצאתי בקושי קללה מהפה שלי.. נשבעת לכם כאילו יצאו קללות לייט כאלה, אבל אף מילה עם השורש ז.י.ן לא יצאה לי מהפה, פחחח אפילו ביומנים שלי בכיתה ז' שהייתי משמ עצבנית והוצאתי קללה אני מבקשת שם סליחה [ריבון העולמים אני מבקשת סליחה ממחברת.. גאד..] התבגרתי? הדרדרתי? השתנתי? וזה על הכל, אני אלך מדברת רק על הסגנון דיבור או צורת כתיבה, אני מריגשה שהתמימות שלי הולכת ונכחדת למרות שיש כאלה שטוענים שבמצב שלי היא תשאר לנצח..חיחי ופתאום אני מפחדת להשתנות, לגלות יום אחד שתבגרתי ושאני כבר לא יכולה ללכת יחפה ברחובות ולשיר כמו מטורפת, שכבר לא יגידו עליי במצבים כאלה "איזה ילדה חמודה" אלא ישלחו לי ניידת לפסיכאטרית.. שאני כבר לא יכול ללבוש מכנסים ורודת עם סרטים שמתנופפים לכל עבר ולצפות שמישו יעזי להתסתובב איתי שאני כבר לא אוכל לצחוק כל פעם שיהיה לי בא, שאני לא אוכל סתם ככה לגשת לאנשים ברחוב ולבקש מהם שישירו לי שיר [כי הם יחשבו שאני מטירדה אותם מינית..] שפתאום כל העסק הזה של הימים שעוברים מרגיש לי כ"כ הרבה ביזבוז של שניות שיכולות להחקק לי בלב והכל נמחה עם הזמן נמחק עם השנים.. עם הימים.. עם השניות.. בסוף, שומדבר כבר לא ישאר לי פה חוץ מצבר קללות של אדם נרגן שפוחד להתבגר ולא לשמוח יותר אף פעם..
פחחח.. אבל אני משעשעת את עצמי שאני בטוחה שהילדות שלי תשאר גם בגיל 80כי אני עכשיו ילדה קטנה ואלוהים אדירים תכף מומולדת של 18 ואני כבר לא קטינע
אני רוצה להשאר קטינה תמימה וילדותית לנצח.. ולא אכפת לי שאומרים עליי שאני לא בוגרת [למרות שאתמול נעלבתי ממישו שאמר לי שאני ילדותית ושיקח לי זמן להבין דברים..] דווקא בגלל כל זה, דווקא בגלל הכל דווקא בגלל שאלו החיים שלי ואני רוצה שהם ישארו כפי שהם ולא יעלמו לי ויחמקו לי.. בע. נמאס לי, היום אני צובעת לשחור סיני את השיער
יפה לי? :)

OmErIcO

New member
ילדה,ילדה,

יש בך מהכל. וזה מה שיפה בך. את בוגרת,כ"כ בוגרת.והכי כיף לי בעולם לדבר איתך. ויש בך כמובן את הצד הילדותי שהוא כ"כ מצחיק וכשאני הולכת לידך ברחוב אני שוכחת שאני בעצמי לא קטינע<חיחי מי ישמע אני בת 80
>,ואני שוכחת שהרבה אנשים אומרים לי כמה אני בוגרת וכל הבולשיט הזה. וחיחי כמו באותו ערב שרצנו ברחבי העיר יחפות וזה עשה לי טוב. וחוצמזה שאפשר לראות על העיניים שלך כמה שאת בוגרת, ועל החיוך שלך כמה שאת ילדותית ואין.. אין עלייך
מווואה

מיכל..~

New member
../images/Emo9.gif

"וחוצמזה שאפשר לראות על העיניים שלך כמה שאת בוגרת, ועל החיוך שלך כמה שאת ילדותית.." יש לי את החבר הכי חעבודי בעולם כולוו
כ"כ תודה שהוא קיים..
בואי שוב נרוץ יחפות על הכביש ונתיישב על באמצע ואז נברח..חי משעשע אותי.. אחחח.. עכשיו עשית לי חשק לבוא ולחבק אותך מה יהיה? אה?
ייי תודה..

את הילדה

שיודעת איך לגרום לי לחייך בכל מצב... ותאמיני לי, שיש רק מעט אנשים שיכולים לעשות לי את זה! אני אוהבת כ"כ לקרוא אותך. אחחח, ילדה. מוווואה
*

Pure SilenCe

New member
תשמעי, תראי, תביני...

שימי Zין ! תוציאי מה שיש לך ואיך שבא לך. נכון שלמילה הכתובה יש משמעות, אופי, נשמה.. אבל את זו שמעניקה לה את האופי.. היופי.. את מחדירה בה חיים. את בוחרת..

רותי ב.

New member
את ה-

יזמות של החיים כבר הצעתי לך בפרטי... וכמה התחייך לי לקרוא אותך, "[ריבון העולמים אני מבקשת סליחה ממחברת.. גאד..]" שלא לדבר על עוד ... נעלבת שמישו אמר לך שאת ילדותית? למה? הזכרת לי שלפני מספר חודשים, דיברתי עם מישהי שאני כל כך אוהבת, והיא אמרה לי 'לפעמים את כל כך ילדה', ואני אמרתי 'נכון'... אז יש את כל הסיכויים שעוד תשמעי את זה, גם אחרי המומולדת 18 שלך, ויש את כל הסיכויים שלפעמים תחשבי שזו מחמאה ענקית, ולפעמים תעלבי נורא... וכל כך תלוי באיזה הקשר דברים נאמרים, ובעיקר ממי ... והחיים לא יעלמו לך כל כך מהר, לא יחמקו, בטח לא אם כמו עכשיו, תאחזי בהם ותחיי אותם, הכי שווה שאפשר.

למעלה