Is it really a Black Friday from the other si

CATLIZ

New member
Is it really a Black Friday from the other si

באתי לבשר על מותו של ברבר (barbar) שלנו והנה אני קוראת על הרעלת חתולים וחתול אחר שנדרס....אוי איזה יום שישי שחור בפורום ! אני לא יודעת אם ברבר נדרס או הורעל. הוא נראה שלם שוכב בחצר שלנו. לא יכולתי להסתכל יותר כי הרגשתי סחרחורת ובנים שלי מייד הכניסו אותי הביתה. בעלי ובן הגדול חזרו זה עתה לאחר "הלוויה" שלו... עכשיו אני מכה על חטא שלא חיפשתי אחריו לאחר שלא ראיתי אותו בזמן האכלת צהריים. כולם הגיעו חוץ ממנו. חשבתי שאולי הלך לאכול אצל שכנים.. סילקתי מחשבות רעות מליבי שאולי נדרס / הורעל ..אם רק הייתי מחפשת אותו בצהריים אולי יכולתי להציל אותו. לפני כשעה בזמן האכלת ערב שוב לא ראיתי אותו . לכן התחלתי לקרא בשמו, התקרבתי לעבר היציאה מהחצר שלנו, ראיתי את ליז (החתול ההבית שלנו) מריח משהו וכשהתקרבתי נאלמתי דום וליבי החסיר כמה פעימות... ברבר שכב שם ללא נוע כאילו ישן.. ברבר היה מתוק, יפיוף עם עיניים מהממות, אך חשדן. רק לי נתן להתקרב אליו. אהב ליטופים שלי. התחלתי במחשבות שאולי לאמץ אותו למרות החששות ממלחמת עולם עם ליז הקנאי. ליז במלחמה עם כל הזכרים בסביבה שלא לדבר על זכרי החצר שלנו. יש משהו מוזר ביותר.. כל פעם שאני חושבת לאמץ חתול חצר ידידותי או שהוא נעלם כאילו בלע אותו האדמה או שהוא נדרס. מה זה אומר? שאסור לי לחשוב לאמץ??? שנשמע רק בשורות טובות ממחר...

CATLIZ

New member
מה אפשר לעשות שחתולי חצר לא יידרסו ??

אומרים שחתולים מ/ס לא עוזבים את החצר. אבל לא הספקתי לסרס את ברבר היפיוף. היה רק בן 7 חודשים אבל נראה מפותח יותר לגילו. היה גדול ושמן מאמא שלו אפילו

למעלה