iPad 2 מארה"ב + עברית + איביי. אפשרי?

Makover

New member
iPad 2 מארה"ב + עברית + איביי. אפשרי?

אהלן, חבר שלי מגיע מארה"ב. בקרוב. רציתי להזמין לכתובתו שבארה"ב מכשיר iPad2 שאמצא באיביי. אמרו לי שעדיין ישנם תורים בדרך לאייפד 2. האם זה נכון? מדוע לא מזמינים אותו דרך האינטנט (ומקבלים בדואר)? לגבי פומטים ומקלדת בעברית - האם הוספתם תהיה טרוויאלית או שהדבר מצריך פריצות וכד'? תודה, אלון

Wave Blaster

New member
תשובה לגבי iPad

הזמנות מאיביי הם דבר מאוד אינדבדואלי. זה תלוי במליון דברים. יש חנויות שיש להם מלאי ואז זה מגיע מהר ויש כאלה שעושים הזמנה ואז זה מתעקב. אני מציע לך ליצור קשר עם המוכר לפני ההזמנה ולשאול אותו מתי הוא מוציא את המשלוח ואיזה סוג משלוח מדובר (יש משלוחים שתוך יום יומים מגיעים ויש כאלה שלוקח להם שבוע שבועיים להגיע). הטורים שמדברים איתך עליהם הם בהזמנה דרך אפל עצמם. אז ההמתנה היא באמת שבועיים שלושה. ולגבי השאלה השנייה שלך iPad 2 מגיע עם מערכת הפעלה הכוללת עיברית בפנים וכמו כן גם מקלדת בעברית. לא צריך לפרוץ את המכשיר אלה רק להכנס להגדרות ולהוסיף את האופציה. תתחדש, אחלה מכשיר

Bootrom Bob

New member
מה שאני הייתי עושה...

עבורי, תוספת של מצלמות ומשקל קל יותר בכמה עשרות גרם לא מצדיקים אייפאד 2. גם לא המעבד המהיר יותר, אני לא מבצע אנליזה נומרית על המכשיר. המסך אותו מסך, הסוללה אותה סוללה, לא רואים יותר טוב ולא עובדים יותר זמן בין טעינות. בגלל ההכרזה של אייפאד 2 אפשר להשיג את הדור הקודם בכמה מאות שקלים פחות, וזה מה שהייתי עושה. להחלטתך כמובן.

תלוי בדרישות, אם המצלמות כן חשובות?

הרי אחד הדברים המשמעותיים שיש לו זה העובדה שאפשר לבצע שיחות ווידאו למשל בסקייפ, לדעתי בשל העובדה שהמכשיר אידיאלי לשימוש זה לא הייתי פוסל על הסף אפילו בעלות גבוהה יותר של כמה מאות ש"ח...

Bootrom Bob

New member
לכן אמרתי "מה שאני" ו"עבורי"

למרות שלא הייתי אומר שהוא אידיאלי לשיחות וידאו. בניגוד לנוטבוק, אי אפשר להניח אותו בקלות כך שהמצלמה תהיה מכוונת נכון, אלא אם מצטיידים במארז מתאים.

G a r m

New member
לדעתי יש סיבה טובה יותר לקנות את החדש

אני לא הייתי קונה את הישן מהסיבה הפשוטה שלהערכתי, הוא יפסיק לקבל עדכוני תוכנה מהר יותר מאשר החדש שיש לו מעבד כפול ליבה. המצלמות שימושיות לא רק לשיחות וידאו, הן טובות גם לאפליקציות AR, כמו גם לאפליקציות כמו רד לייזר.

למעלה