Internet connection shering help

• פותח הנושא agasi
  • פורסם בתאריך

agasi

New member
Internet connection shering help

יש לי שני מחשבים על אחד רץ winxp ועל השני server 2003 הם מחוברים בינהם ע"י כבל מוצלב החיבור של האינטרנט מחובר דרך ה server 2003 (ללא חייגן- מחובר תמיד) אני מעוניין שמחשב עם ה WINXP יוכל לצאת ולגלוש גם כן. יש פינג בין שני המחשבים כמו כן אפילו עשיתי שרינג לתקיות וזה עובד אז אין בעיה של תקשרות בינהם רק היציאה לאינטרנט לא עובדת. אגב ב WINXP הסרתי את הפייר וול ניסיתי לעשות sharing על הכרטיס ב WINDOWS SERVER אבל זה לא עבד ניסיתי הגדרות DNS אבל עדין לא עובד. אשמח לעזרה בהקדם. תודה

agasi

New member
פלט?

נתתי כתובות באופן עצמאי 10.10.10.1 ו 10.10.10.2 class c לשניהם 255.255.255.0 מה הכוונה לפלט עדין לא הבנתי אותך

rafid1

Active member
מנהל
בחלון DOS/COMMAND ->

הרץ פקודת IPCONFIG/all וההדפסה על המסך היא הפלט.

agasi

New member
נו הרצתי מה הלאה?

אם אתה יודע תענה אם לא עזוב אותי באמא שלך אני מבין מה אני עושה אז הלאה אם אתה יודע את התהליך תגדי את כולו להריץ ipconfig את כל הפקודות אני מכיר.. שאלתי לגבי ics אתה יודע מה זה אני מקווה

rafid1

Active member
מנהל
עזבתי

אתה לא רוצה להראות לכאן מידע שיעזור לעזור, לא צריך. אתה הרי מבין מה אתה עושה...

agasi

New member
באתי לקבל עזרה אבל

משום מה נראה לי שאתה לא מבין מה אתה אומר כבר רשמתי מה אני צריך שיש לי אי פי יש לי כתובות יש לי הכל ואתה רושם לי לעשות ipconfig כנראה שאתה סתם קשקשן לא יודע אל תעזור אל תזיין לי בשכל יש אחרים שבטוח יודעים. תודה בכל מקרה

iky

New member
אתה סתם שמוק וחוצפן. לא נראה לי

שמישהו כאן יעזור לך

אתה לא מבין

ביקשתי עזרה לצערי כנראה אתם סתם מזבלים בשכל לצערי תמיד יש כאלה שחושבים שהם יודעים אבל הם לא יודעם הרבה אני צריך איש משבין במה ששאלתי ואם אתה לא מבין אל תפגין את הבורות שלך שתיקה שווה זהב ולא ביקשתיי ממך עזרה מילא היית יודע אבל אתה לא אז שתוק רק מי שמבין ויכול לעזור שיעזור תודה.

אחי אתה צודק !!!

כולם פה זייני שכל. ואתה הראשי ! פה מסריח בלי עין הרע יש לך. מה אתה עושה במחשב שלך אין לך מושג. אידיוטים כמוך שיודעים הכל. הם הבשר הכי טוב של טכנאי המחשב. רוצה מספר טלפון של טכנאי טוב ?אחד שיקח ממך כסף על הידע שלו ? ואם תדבר אליו כמו שאתה מדבר אל האנשים פה שהיו עוזרים לך בחינם היה מכניס לך אגרוף בין העיניים ? אנשים כמוך הייתי חוסם מהאינטרנט. אה ... יום נעים !

למעלה