International Assassin מאי 2022 – סיכום חודש 🎶🐳🍓📕🎲🐘😤💥👒

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ברוכים הבאים לחודש החמישי של השנה

בחודש אפריל נכתבו בסך הכל 905 הודעות חדשות

במהלך החודש נפתחו 25 שרשורים חדשים שבהם בסך הכל נכתבו 821 הודעות
ונכתבו גם 84 הודעות חדשות ב-9 שרשורים ישנים יותר

השרשור הגדול ביותר בחודש האחרון הוא כמובן השרשור החודשי, ואחריו שרשור האוף החדש.

עוד מתוכנן לחודש מאי:

סדרות חוזרות (Stranger Things, Hacks, טהרן, Girls5eva)

סדרות חדשות (Star Trek: Strange New Worlds, Obi-Wan Kenobi)
סרטי קולנוע חדשים כמו דוקטור סטריינג': מימדי הטירוף, Operation Mincemeat, Shattered, Firestarter, The Electrical Life of Louis Wain, Downton Abbey: A New Era, Cmon Cmon
נחגוג את יום העצמאות
וגם את ל"ג בעומר
ונציין ימים בינלאומיים לאחיות, אסתמה, גותים, גיוון תרבותי, וויסקי, מוזיאונים, מלחמת הכוכבים, צבים ולהפסקת עישון
שרשור חתיכים אולי?
התחממות גוברת והולכת

התרגלות לכך שאנשים בחנויות יכולים לראות את כל הפנים שלנו בגלל שאין לנו מסכה

|נרות| חוץ מזה נציין את יום הולדת 30 של אלנור טומלינסון (The Nevers), אלכסנדר לודוויג (ויקינגים), ג'ק גליסון (משחקי הכס), גרג סאלקין (Faking It), מדלין ברואר (סיפורה של שפחה)

יום הולדת 40 של ג'יימי דורנן (The Tourist), אלכסנדה ברקנרידג' (This Is Us), ג'ונתן טאקר (Kingdom) [אם היה עדיין חי אז גם קורי מונטית' (Glee) היה מציין יו הולדת 40]
יום הולדת 50 של ריאה סיהורן (Better Call Saul), דוויין The Rock ג'ונסון (Young Rock), לאוורן קוקס (כתום זה השחור החדש), ארצ'י פנג'בי (האישה הטובה)
יום הולדת 60 של ג'יימס מייקל טיילר (חברים), קרייג פרגסון (המופע של דרו קארי)
יום הולדת 70 של כריסטין ברנסקי (העידן המוזהב), שוהרה אע'דאשלו (The Expanse), מיסטר טי (The A-Team)
יום הולדת 80 של דייויד פרובל (הסופרנוס), מארק אלאימו (מסע בין כוכבים: חלל עמוק 9)
[אם הייתה בחיים אז בי ארת'ור (בנות הזהב) הייתה מציינת את יום הולדת ה100]

שאלון יעלה מאוחר יותר (מישהו יעשה*)

אבל לבנתיים: דם או דמעות?

*החל מחודש הבא אני אהיה מסודר לגבי מי עושה ומתי, אז מי שרוצה לעשות שאלון שיכתוב לי

Lion_Heart

Well-known member
ברוכים הבאים לחודש החמישי של השנה

בחודש אפריל נכתבו בסך הכל 905 הודעות חדשות
במהלך החודש נפתחו 25 שרשורים חדשים שבהם בסך הכל נכתבו 821 הודעות
ונכתבו גם 84 הודעות חדשות ב-9 שרשורים ישנים יותר

השרשור הגדול ביותר בחודש האחרון הוא כמובן השרשור החודשי, ואחריו שרשור האוף החדש.

עוד מתוכנן לחודש מאי:
סדרות חוזרות (Stranger Things, Hacks, טהרן, Girls5eva)

סדרות חדשות (Star Trek: Strange New Worlds, Obi-Wan Kenobi)
סרטי קולנוע חדשים כמו דוקטור סטריינג': מימדי הטירוף, Operation Mincemeat, Shattered, Firestarter, The Electrical Life of Louis Wain, Downton Abbey: A New Era, Cmon Cmon
נחגוג את יום העצמאות
וגם את ל"ג בעומר
ונציין ימים בינלאומיים לאחיות, אסתמה, גותים, גיוון תרבותי, וויסקי, מוזיאונים, מלחמת הכוכבים, צבים ולהפסקת עישון
שרשור חתיכים אולי?
התחממות גוברת והולכת

|נרות| חוץ מזה נציין את יום הולדת 30 של אלנור טומלינסון (The Nevers), אלכסנדר לודוויג (ויקינגים), ג'ק גליסון (משחקי הכס), גרג סאלקין (Faking It), מדלין ברואר (סיפורה של שפחה)

יום הולדת 40 של ג'יימי דורנן (The Tourist), אלכסנדה ברקנרידג' (This Is Us), ג'ונתן טאקר (Kingdom) [אם היה עדיין חי אז גם קורי מונטית' (Glee) היה מציין יו הולדת 40]
יום הולדת 50 של ריאה סיהורן (Better Call Saul), דוויין The Rock ג'ונסון (Young Rock), לאוורן קוקס (כתום זה השחור החדש), ארצ'י פנג'בי (האישה הטובה)
יום הולדת 60 של ג'יימס מייקל טיילר (חברים), קרייג פרגסון (המופע של דרו קארי)
יום הולדת 70 של כריסטין ברנסקי (העידן המוזהב), שוהרה אע'דאשלו (The Expanse), מיסטר טי (The A-Team)
יום הולדת 80 של דייויד פרובל (הסופרנוס), מארק אלאימו (מסע בין כוכבים: חלל עמוק 9)
[אם הייתה בחיים אז בי ארת'ור (בנות הזהב) הייתה מציינת את יום הולדת ה100]

*החל מחודש הבא אני אהיה מסודר לגבי מי עושה ומתי, אז מי שרוצה לעשות שאלון שיכתוב לי
דם

didalf

Well-known member

(התכוונתי לתת למישהו אחר הפעם אבל במקום להתרכז בעבודה אני חושבת על שאלות|פנים|)
(אלא אם מישהו כבר הכין משהו מראש)
(אבל יותר מאוחר אני רשמית עדיין בעבודה|פנים|)

Lhuna3

Well-known member
אלנור טומלינסון (The Nevers),
OMG גרמת לי לבדוק עכשיו: החצי השני של העונה יעלה החודש!!!!!!!!!!!!!!
איך הגעתי למצב שאין לי מספיק זמן לכל הדברים שאני ממש רוצה לראות ולקרוא?!
איפה הימים שלא היה לי מה לראות... אני עייפה |מזיע|
לפחות זה עולה פרק בשבוע ולא הכל יחד.
אלכסנדה ברקנרידג' (This Is Us)
היא חמודה כל כך.
יום הולדת 50 של ריאה סיהורן (Better Call Saul)
:love: |כתר|
אז מי שרוצה לעשות שאלון שיכתוב לי
אשמח אם תרשום אותי למתישהו.
הפעם זה יהיה לפי כמה שירים אני מצליחה לשלוף מהראש בדקה עם המילה הזאת בכותרת או במילים שלהם.
דם:
Sunday bloody Sunday
דמעות:
every teardrop is a waterfall
שוב הדמעות על האיפור

דמעות ניצח. (ומסתבר שאני ממש גרועה בלחשוב תחת לחץ.)

Lhuna3

Well-known member
ונאלצתי לגגל את שם הפרק. אני לא זוכרת בכלל בכלל שום שמות של פרקים מהסדרה הזאת.

didalf

Well-known member
דמעות. דם בד"כ מגיע עם משהו כואב יותר.

סרטי קולנוע חדשים כמו דוקטור סטריינג': מימדי הטירוף
יאססס|מאוהב|

מה מאיפה הבאת את זה? לא כתוב בשומקום8-*

דם:
Sunday bloody Sunday
דמעות:
שוב הדמעות על האיפור
דם:
Bad Blood
דמעות:
Teardrops on my guitar
My tears ricochet

כן דמעות, בזכות האחרון.

dilia snake

Well-known member
עדיין הולכת עם מסכה, למרות שאני מקבלת מבטים מוזרים ולחזור להעיר לאנשים שבמרפאה עדיין צריך זה מחרפן.

אבל עדיין יש לי פטור מחיוכים נחמדים לאנשים במרפאה, אז אפשר להשאיר לנצח.

ואני אתחבר לערפדה שבי ואגיד דם, כי פנים אחרי דמעות זה נורא.

didalf

Well-known member
שאלון!!!!!
תזכורת: להעתיק ולהדביק למטה, לא לעשות הוספת תגובה!

|קרקס|שם/כינוי:
|קרקס|גיל ביום העצמאות ה100 (2048):
|קרקס|כריס מועדף?

|אגס|סדרות החודש:
|אגס|סרטי החודש:
|אגס|שירי החודש:
|אגס|ספר החודש:
|אגס|דמויות החודש:
|אגס|שחקני החודש:
|אגס|קראשי החודש:
|אגס|ציטוט חודשי:
|אגס|סיבה למסיבה (אני מניחה שזה אומר משהו טוב שהיה חודש, כי בשאלה הבאה היא סיבה למסיבה עתידית בתכלס?):
|אגס|למה אתם מצפים בחודש מאי:

|דגל|מה יום העצמאות הכי טוב שזכור לכם/אידיאלי בעיניכם?
|דגל|סרט ישראלי הכי אהוב:
|דגל|סדרה ישראלית הכי אהובה:
|דגל|זמר/ת/להקה ישראלים הכי אהובים:
|דגל|מה אתם אוהבים בישראל?
|אש|עם איזה דמויות טלוויזיונית הייתם עושים מדורה בל"ג בעומר?
|אש|מי הדמות שמומחית בחץ וקשת האהובה עליכם?
|אש|במדורה - מרשמלו או תפוח אדמה?

|ענבים|במאי יש גמר ליגת האלופות וגמר אירווזיון, לפעמים באותו יום. אתם חייבים לצפות באחד מהם, מה תעדיפו? (בלי התחכמויות! זאת שאלה הרע במיעוטו ויש לי טיל מכוון לבית שלכם!):
|ענבים|בהמשך לדיון באוף, לאיזה דבר תלכו לבד לא משנה מה? או לחלופין אם אתם לא ביישנים למה תעדיפו ללכת לבד?
|ענבים|מה הייתם עושים אם הייתם פוגשים וריאנט שלכם מיקום אחר?
|ענבים|מה תעדיפו - טלפורטציה אבל רק עד ק"מ או ראיית העתיד אבל רק עד 24 שעות קדימה?
|ענבים|איזה שיר הייתם הופכים לסרט או סדרה?
|ענבים|מה אתם עושים עם תמונות ששולחים לכם בוואספ? (מוחקים מיד, אוגרים לנצח, אחר?):

🥔תמונה ו/או סרטון ו/או מתכון לתפו"א שתרצו לשתף עם הכיתה?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
איך הגעתי למצב שאין לי מספיק זמן לכל הדברים שאני ממש רוצה לראות ולקרוא?!
איפה הימים שלא היה לי מה לראות... אני עייפה |מזיע|
לפחות זה עולה פרק בשבוע ולא הכל יחד.
מה מאיפה הבאת את זה? לא כתוב בשומקום8-*
[The Nevers]
גם אני חיפשתי עכשיו ואני לא רואה בשום מקום שכתוב מתי זה חוזר.
תביאי לנו מקור.
(ושיט, באמת שאין לי זמן לכל הסדרות, במיוחד כשזה מרגיש לי כמו עוד משהו שאני ארצה בשבילו לראות שוב את הפרקים הקודמים)
זה באמת לא נכון, גוגל הטעה אותי ;-(;-(;-(
צפה בקובץ המצורף 46837
אה אוקי
אני גם לא זוכר את הרוב. אבל זה קלאסי. (חוץ מזה אני גם זוכר את The Book of Kevin, וThe Book of Nora)
בכל מקרה ידעתי שהרוב כאן לא יכירו כי בכלל לא ראו את הסדרה (וחבל)
אשמח אם תרשום אותי למתישהו.
אני אהיה בקשר במסרים
עדיין הולכת עם מסכה, למרות שאני מקבלת מבטים מוזרים ולחזור להעיר לאנשים שבמרפאה עדיין צריך זה מחרפן.

אבל עדיין יש לי פטור מחיוכים נחמדים לאנשים במרפאה, אז אפשר להשאיר לנצח.
בעבודה שלי גם עדיין צריך. אבל אני כבר פחות נאצי כשהם שוכחים פה ושם.
הפעם זה יהיה לפי כמה שירים אני מצליחה לשלוף מהראש בדקה עם המילה הזאת בכותרת או במילים שלהם.
דם:
Sunday bloody Sunday
דמעות:
שוב הדמעות על האיפור

דמעות ניצח. (ומסתבר שאני ממש גרועה בלחשוב תחת לחץ.)
דם:
Bad Blood
דמעות:
Teardrops on my guitar
My tears ricochet

כן דמעות, בזכות האחרון.
ואני אתחבר לערפדה שבי ואגיד דם, כי פנים אחרי דמעות זה נורא.
שיטה מעניינת ללכת לפי שירים.
אני גם אלך על דם.
בעיקר כי דמעות זה בעיקר כשאני עצוב ואני לא רוצה להיות עצוב. אומנם יש גם דמעות של אושר, אבל לרוב זה עצב.
חוץ מזה לא מפריע לי לדמם פה ושם.
(התכוונתי לתת למישהו אחר הפעם אבל במקום להתרכז בעבודה אני חושבת על שאלות|פנים|)
(אלא אם מישהו כבר הכין משהו מראש)
(אבל יותר מאוחר אני רשמית עדיין בעבודה|פנים|)
מצד אחד את יכולה פשוט להיות סבלנית.
מצד שני זה תחרות הפעם מי ראשון, אז אולי את צריכה למהר
אוקי, לא משנה

dilia snake

Well-known member
|קרקס|שם/כינוי: עדי|נחש|, חוק וסדר, מלכת הראנטים
|קרקס|גיל ביום העצמאות ה100 (2048): 57(עשיתי חשבון בטלפון).
|קרקס|כריס מועדף? אודונול, כי אני נאמנה.

|אגס|סדרות החודש: אני מנסה לחשוב אם היה משהו החודש שהוא לא ברודקאסט 8-* והתשובה היא לא. אני אלך על שיקגו PD.
|אגס|סרטי החודש: הא?
|אגס|שירי החודש: יש לי הפעם! "קצר פה כ"כ האביב" של פוליקר, ברוח התקופה.
|אגס|ספר החודש: הפעם הרבה פחות : "אל גן העדן"(שבועיים של קריאה שלעולם לא יוחזרו לי) כישור הזמן 3 ו-4(טכנית את 4 רק התחלתי, ואני בקושי בעמוד 200 מתוך 900 ומשהו) סימנים קטנים של אושר(סתם רומן שלקחתי מהסיפרייה) שומרת סוד(שנטשתי אחרי 100 עמודים).
|אגס|דמויות החודש: רנד ופרין אבל מהספרים:-P:, אייג'נט מלוקקי מFBI MW.
|אגס|שחקני החודש: חמזה האק(מרופא ללא גבולות).
|אגס|קראשי החודש: צ'ארלי קוקס(אז מה אם ראיתי אותו רק באיזה סרטון של דקה כול החודש, הוא תמיד קראש).
|אגס|ציטוט חודשי: אין לי.
|אגס|סיבה למסיבה (אני מניחה שזה אומר משהו טוב שהיה חודש, כי בשאלה הבאה היא סיבה למסיבה עתידית בתכלס?): פסח נגמר?
|אגס|למה אתם מצפים בחודש מאי: סיומי עונות ושתי סדרות חדשות על בסיס ספרים מייקל קונלי, ואולי סוף סוף להגיע לספר ההוא על מלחמת יום כיפור שמחכה לי מאוקטובר.

|דגל|מה יום העצמאות הכי טוב שזכור לכם/אידיאלי בעיניכם? האמת, שאף פעם לא ממש חגגנו. גג מנגל במשפחה הקרובה או ארוחה קצת יותר חגיגית.
|דגל|סרט ישראלי הכי אהוב: גבעת חלפון? אני משתלת להימנע מדברים כאלו.
|דגל|סדרה ישראלית הכי אהובה: גב האומה! לא נשכח ולא נסלח.
|דגל|זמר/ת/להקה ישראלים הכי אהובים: יהודה פוליקר
|דגל|מה אתם אוהבים בישראל? את נתב"ג:-D ויש יין ישראלי טוב.
|אש|עם איזה דמויות טלוויזיונית הייתם עושים מדורה בל"ג בעומר? עם החבר'ה של שיקגו PD או MW.
|אש|מי הדמות שמומחית בחץ וקשת האהובה עליכם? מה????????????? רנד נחשב?
|אש|במדורה - מרשמלו או תפוח אדמה? תפוח אדמה.

|ענבים|במאי יש גמר ליגת האלופות וגמר אירווזיון, לפעמים באותו יום. אתם חייבים לצפות באחד מהם, מה תעדיפו? (בלי התחכמויות! זאת שאלה הרע במיעוטו ויש לי טיל מכוון לבית שלכם!): אירווזיון.
|ענבים|בהמשך לדיון באוף, לאיזה דבר תלכו לבד לא משנה מה? או לחלופין אם אתם לא ביישנים למה תעדיפו ללכת לבד? אולי לדברים שקשורים לסנדרסון ןכאלה.
|ענבים|מה הייתם עושים אם הייתם פוגשים וריאנט שלכם מיקום אחר? לא הייתי מתקרב אל עצמי, אני יודעת יותר טוב מכולם עם מה אני צריכה להתמודד כול יום.
|ענבים|מה תעדיפו - טלפורטציה אבל רק עד ק"מ או ראיית העתיד אבל רק עד 24 שעות קדימה? טלפורטציה.
|ענבים|איזה שיר הייתם הופכים לסרט או סדרה? אבל למה?
|ענבים|מה אתם עושים עם תמונות ששולחים לכם בוואספ? (מוחקים מיד, אוגרים לנצח, אחר?): חלק מוחקת מיד, חלק שומרת תלוי מה יש בתמונה.

יש לי אני מנסה להשתפר ואם אני מוצאת משהו אני משתדלת לשמור.
277815089_3265099757146877_8845255567541476048_n.jpg

didalf

Well-known member
|קרקס|שם/כינוי:|קדימה|פליימקיפה עדי|חזיר| וואנקרו סטאן (TV)
|קרקס|גיל ביום העצמאות ה100 (2048):|קדימה|56
|קרקס|כריס מועדף?|קדימה|אוונס|מאוהב|

|אגס|סדרות החודש:|קדימה|סמוך על סול עונה 6 - כי כמובן|כתר|
Heartstopper - כ"כ חמוד|מאוהב|
Crashing - כ"כ בתחילת החודש שכמעט שכחתי מזה. סופר קצר, חמוד מאד וקצת קרינג'י אבל החבר שלי ג'וני|מאוהב|
ש"ח של מחלקת גנים ונוף בפעם האחרונה כי נגמר;-(
ואני יכולה להגיד ברידג'רטון אפילו שטכנית לא ממש ראיתי אבל ראיתי מלא סרטונים, עריכות ופרקים בדילוגים? כי לגמרי זה|מאוהב|
|אגס|סרטי החודש:|קדימה|CODA - זה הסרט שזכה באוסקר ואני לא יודעת אם שווה אוסקר אבל מאד חמוד ומקסים וגרם לי לבכות די חזק, אז עשה את עבודתו.
|אגס|שירי החודש:|קדימה|Harry Styles - As It Was
|אגס|ספר החודש:|קדימה||X|:-( התחלתי את ספר ההמשך של ארי ודנטה אבל השתעממתי קצת ולא המשכתי אז בתכלס כלום. אהה בעצם קראתי את הספר של ליאור שליין והוא נחמד.
|אגס|דמויות החודש:|קדימה|עדיין אנתוני מבריג'טון|מאוהב| וגם קים מסמוך על סול|כתר|
|אגס|שחקני החודש:|קדימה|החבר החדש שלי ג'ונתן בייליייי|מאוהב|
|אגס|קראשי החודש:|קדימה|החבר החדש שלי ג'ונתן בייליייי|מאוהב|

וגם הארי סטיילס בגלל כל הסרטונים מקואצ'לה. קצת בא לי ללכת להופעה שלו.
|אגס|ציטוט חודשי:|קדימה|ברידג'טון (כי ראיתי את זה בכ"כ הרבה עריכות וסרטונים) -
you are the bane of my existence and the object of all my desires - הוו אנתוני תגיד לי את זה|מאוהב|
|אגס|סיבה למסיבה (אני מניחה שזה אומר משהו טוב שהיה חודש, כי בשאלה הבאה היא סיבה למסיבה עתידית בתכלס?):|קדימה|פסח היה נחמד אבל קצר מידי.
|אגס|למה אתם מצפים בחודש מאי:|קדימה|יום העצמאות = עוד קצת חופש + על האש|יאמי| והסרט של ד"ר סטריינג' כלומר וונדההההההההה|מאוהב|

|דגל|מה יום העצמאות הכי טוב שזכור לכם/אידיאלי בעיניכם?|קדימה|הכי טוב זה הימים הטובים בתיכון של רוק עצמאות|מאוהב| הדבר הכי טוב ביום העצמאות והיתרון הכי גדול בלגור בראשון. הנוער של היום לא יודע מה הוא מפסיד. כיום יום העצמאות האידיאלי פשוט יכלול מישהו שיאכיל אותי. (ובחצר פרטית כן? לא בפארקים עם כולם).
|דגל|סרט ישראלי הכי אהוב:|קדימה|אממ אני מניחה שהלהקה? או אפס ביחסי אנוש. לא חובבת גדולה של סרטים ישראלים.
|דגל|סדרה ישראלית הכי אהובה:|קדימה|של פעם השיר שלנו והפיג'מות. חדש יותר האחיות המוצלחות שלי. גם לא חובבת גדולה של סדרות ישראליות.
|דגל|זמר/ת/להקה ישראלים הכי אהובים:|קדימה|אביב גפן (אבל כשהוא שר, לא מדבר שטויות), עברי לידר, היהודים. לא חובבת גדולה גם של מוזיקה ישראלית:-D
|דגל|מה אתם אוהבים בישראל?|קדימה|החוסר פורמליות. לפעמים כשאני רואה בסדרות אמריקיאות איך אנשים פונים לאנשים כמיסטר משהו זה נראה לי הזוי המחשבה הזאת לפנות ככה להורים של חברות שלי ואפילו לבוסים שלי, גם בדרגות גבוהות. זה ישמע כ"כ מוזר בישראל ואני אוהבת את זה ככה. חוצמזה זה קלישאה אבל אין במבה וחומוס נורמלים בחו"ל.
|אש|עם איזה דמויות טלוויזיונית הייתם עושים מדורה בל"ג בעומר?|קדימה|תמיד הגלאגרים|מאוהב| יהיה מלא צחוקים ואלכוהול ויש מצב קצת מסוכן האמת|תוהה|
|אש|מי הדמות שמומחית בחץ וקשת האהובה עליכם?|קדימה|אקו קום אזגדה|מאוהב||כתר|

|אש|במדורה - מרשמלו או תפוח אדמה?|קדימה|מרשמלווווווווווווו|מאוהב|

|ענבים|במאי יש גמר ליגת האלופות וגמר אירווזיון, לפעמים באותו יום. אתם חייבים לצפות באחד מהם, מה תעדיפו? (בלי התחכמויות! זאת שאלה הרע במיעוטו ויש לי טיל מכוון לבית שלכם!):|קדימה|לפני כמה שנים הייתי אומרת צ'מפיונס בשמחה אפילו בלי טיל, אבל כ"כ מיציתי את הכדורגל שנראה לי אירווזיון. (אבל אבא שלי לרוב עושה מסיבת צ'פמיונס לחברים עם פיצות ואם יש פיצה אני מוכנה לחזור לראות כדורגל)
|ענבים|בהמשך לדיון באוף, לאיזה דבר תלכו לבד לא משנה מה? או לחלופין אם אתם לא ביישנים למה תעדיפו ללכת לבד?|קדימה|הופעה של טיילור. כאילו בארץ 100000% כן. אבל מודה שלא בטוחה שהייתי טסה לבד לחו"ל להופעה. ואני רוצה להאמין שאם חלילה אחותי תנטוש את הארץ אני אלך לסרטי מארוול לבד.
|ענבים|מה הייתם עושים אם הייתם פוגשים וריאנט שלכם מיקום אחר?|קדימה|הולכת איתה לכל הדברים שאני מתביישת ללכת לבד:-D מניחה שהיו לי הרבה שאלות. מעניין אם זה יהיה מביך או לא כי שתינו נהיה נורא ביישניות|תוהה|
|ענבים|מה תעדיפו - טלפורטציה אבל רק עד ק"מ או ראיית העתיד אבל רק עד 24 שעות קדימה?|קדימה|אממ אממ אני נורא רוצה את שניהם. אבל נראה לי ראיית העתיד ל24 שעות כי הרבה פעמים זה בדיוק מה שאני צריכה - כשצריך ללכת לאנשו לדעת מה יהיה מזג האוויר, מצב החניה, מתי להגיע שלא מאוחר ולא מוקדם, מה ללבוש וכו'. עם מרחקים אני אמשיך להסתדר כמו היום.
|ענבים|איזה שיר הייתם הופכים לסרט או סדרה?|קדימה|וואי כ"כ הרבה שירים של טיילור (שני האלבומים האחרונים שלה לבד זה הכל סיפורים):
No Body No Crime - זה בייסקלי דרמת מתח על בגידה ורצח.
The Last Great American Dynasty - סיפורה האמיתי של רבקה... משהו. שהתחתנה עם גבר עשיר בשנות ה30 והם קנו בית ברוד איילנד והעיירה ראתה בה בעייתית כי היא הייתה עצמאית מידי. הטוויסט: זה הבית שטיילור גרה בו כיום.
tis the damm season/ dorothea (הם מספרים אותו סיפור מPOV שונה) - סיפור על אהבה נכזבת על מישהי שעברה לLA להיות כוכבת ומה קורה כשהיא חזרה לבית הוריה בחגים ופוגשת את אהבה נעוריה. יכול להיות פרמיס לסרט כריסמס קיטצ'י להחליא או סיפור אהבה עצוב ויפה, תלוי מי מפיק את זה.
Ivy - תמיד נתן לי וייב של המאה ה18 כזה, על אישה שנשאת למישהו עשיר ומנוכר ומתאהבת בנער החווה או משהו. בתכלס יש כבר סרטים כאלה. האמת שתמיד נשמע לי כאילו היא מתאהבת בבחורה דווקא. אולי כי אייבי זה שם של בת.
Cowboy like me - זה על שני נוכלים שמרמים עשירים ומתאהבים אחד בשני. בראש שלי שניהם גברים:-P:
ועוד. נסחפתי קצת סליחה|מובך| בכלל שאלתי כי שמעתי שמתוכנן לעשות סרט לפי סקייטר בוי של אבריל לאבינג ולא בטוחה אם זה נשמע לי הזוי או נהדר.
|ענבים|מה אתם עושים עם תמונות ששולחים לכם בוואספ? (מוחקים מיד, אוגרים לנצח, אחר?):|קדימה|מוחקת מיד|חבול| (אלא אם זה כמובן תמונות שלי). רציתי לבדוק אם גם לכם יש הפרעה כזאת.

🥔תמונה ו/או סרטון ו/או מתכון לתפו"א שתרצו לשתף עם הכיתה?|קדימה|
מתכון לצ'יפס:
1. קונים Air Fry של נינג'ה
2. מקלפים תפו"א, חותכים למקלות ומשרים במים חצי שעה
3. מייבשים את המקלות, שמים בנינג'ה, שמים כף שמן ומערבבים.
4. מכוונים ל20 דקות ומידי פעם מערבבים.
5. בתיאבון|זורו|

אין לי תמונה או סרטון מצחיק אז קבלו כלכלבים שמצאתי באיסנטגרם:
1651420355616.png

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
|קרקס|שם/כינוי: עדי|נחש|, חוק וסדר, מלכת הראנטים
אני רואה שהשמות של כולנו מתארכים מחודש לחודש:-D

|קרקס|גיל ביום העצמאות ה100 (2048): 57(עשיתי חשבון בטלפון).
אני גם עשיתי במחשבון:-D (אבל טכנית יום העצמאות זה מאי-אפריל אז תהיי עדיין בת 56)

|אגס|ספר החודש: הפעם הרבה פחות : "אל גן העדן"(שבועיים של קריאה שלעולם לא יוחזרו לי) כישור הזמן 3 ו-4(טכנית את 4 רק התחלתי, ואני בקושי בעמוד 200 מתוך 900 ומשהו) סימנים קטנים של אושר(סתם רומן שלקחתי מהסיפרייה) שומרת סוד(שנטשתי אחרי 100 עמודים).
פפףףף תתביישי לך, רק 5 ספרים? פחות מ10 אל תראי את הפרצוף שלך כאן|שפם|

|אגס|דמויות החודש: רנד ופרין אבל מהספרים:-P:,
הם שונים בהרבה מהסדרה?

|אגס|קראשי החודש: צ'ארלי קוקס(אז מה אם ראיתי אותו רק באיזה סרטון של דקה כול החודש, הוא תמיד קראש).
לגיטימי.

|דגל|סדרה ישראלית הכי אהובה: גב האומה! לא נשכח ולא נסלח.
אוףף לגמרי!!!!

|דגל|מה אתם אוהבים בישראל? את נתב"ג:-D
|שפם|
תחמיאו למדינה פעם בשנה ביומולדת שלה מה קרה???
ויש יין ישראלי טוב.
טובנו.

|אש|עם איזה דמויות טלוויזיונית הייתם עושים מדורה בל"ג בעומר? עם החבר'ה של שיקגו PD או MW.
לא כדאי עם האלה של שיקגו פייר אם כבר? מדורה בטיחותית:-D

|אש|מי הדמות שמומחית בחץ וקשת האהובה עליכם? מה????????????? רנד נחשב?
לא זוכרת|תוהה| הוא התעסק בחץ וקשת? אבל נגיד שכן.

|ענבים|איזה שיר הייתם הופכים לסרט או סדרה? אבל למה?
כי יש שירים שמספרים סיפור אז יכול להיות נחמד לעבד את הסיפור הזה לסרט/סדרה.

יש לי אני מנסה להשתפר ואם אני מוצאת משהו אני משתדלת לשמור.
כל הכבוד!!|כתר| אני מרגישה שעשינו איתך פריצת דרך:-D
:-D:-D

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
|קרקס|שם/כינוי: לונה3
|קרקס|גיל ביום העצמאות ה100 (2048): integer overflow
|קרקס|כריס מועדף? :love: המסוורת'!! (אבל גם אוונס מתוק)

|אגס|סדרות החודש: סמוך על סול.
|אגס|סרטי החודש: את אנקנטו ראיתי החודש?
|אגס|שירי החודש: השיר של לואיזה surface pressure מתוך אנקנטו (כשניסיתי להגמל מברונו)
|אגס|ספר החודש: הארי פוטר וגביע האש, הארי פוטר ומסדר הפיניקס
|אגס|דמויות החודש: הארי פוטר, סנייפ, קריצ'ר, וכמובן ג'ימי מק'גיל.
|אגס|שחקני החודש: בוב אודנקירק
|אגס|קראשי החודש: אני חושבת שהיה לי מישהו ושכחתי.
|אגס|ציטוט חודשי:
' - Lupin: '...Harry, I've left a letter telling your aunt and uncle not to worry
'Harry: 'They won't
'- that you're safe -'
'.That'll just depress them'​

|אגס|סיבה למסיבה (אני מניחה שזה אומר משהו טוב שהיה חודש, כי בשאלה הבאה היא סיבה למסיבה עתידית בתכלס?): רוב הזמן עוד לא היה חם מידי.
|אגס|למה אתם מצפים בחודש מאי: לכלום.

|דגל|מה יום העצמאות הכי טוב שזכור לכם/אידיאלי בעיניכם? אידיאלי יהיה בלי סרחון של מנגלים.
|דגל|סרט ישראלי הכי אהוב: התקלה רצינית, הלכתי לוויקיפדיה לנסות להזכר בסרט ישראלי שאהבתי, אבל אני זוכרת בעיקר כאלו שדי בטוח שהייתי שונאת היום (נגיד גבעת חלפון אינה עונה), או כאלו שכנראה אהבתי אבל לא זוכרת מהם כמעט כלום (בופור, לילסדה) אולי אני אנסה ביום העצמאות הזה להשלים טיפה קולנוע ישראלי טוב.
|דגל|סדרה ישראלית הכי אהובה: הפרלמנט, ארץ נהדרת, אבל זה לא בדיוק סדרות, אז פלורנטין ובטיפול היו מעולות בעיני (לא יודעת אם עומדות במבחן הזמן ומעדיפה לא לבדוק), מהשנים האחרונות: חזרות היתה על גבול היצירת מופת, המפקדת גם היתה ממש טובה. מרגישה שאני כבר שכחתי כמה. אה - נבלות היתה מעולה גם.
|דגל|זמר/ת/להקה ישראלים הכי אהובים: רוב המיינסטרים הותיק: פוליקר, יהורם גאון, יהודית רביץ, שלמה ארצי, חווה אלברשטיין, בועז שרעבי, שלום חנוך, וכולי. מהחדשים יחסית: אריק ברמן. מהחדשים ממש אין (אבל מודה שמתמכרת לפעמים לשירים של סטטיק ובנאל).
|דגל|מה אתם אוהבים בישראל? אממממממממ בשנים האחרונות, לא הרבה לצערי.
|אש|עם איזה דמויות טלוויזיונית הייתם עושים מדורה בל"ג בעומר? עם כל הצוות של הבית הלבן. בעצם כל הצוות של פארקס. בעצם כל הצוות של באפי. בעצם כל הצוות של ברוקלין 99! טוב - כולם ביחד + עושים הייסט לג בעומ"ר!!!
|אש|מי הדמות שמומחית בחץ וקשת האהובה עליכם? חחח אני מכירה רק את קלינט ואת החץ, ואת החץ אני בעצם בקושי מכירה למרות שהוא נראה חמוד מאוד (ראיתי אותו רק בתפקיד אורח בסדרה הפלאש), אז התשובה היא קלינט (= הוקאיי).
|אש|במדורה - מרשמלו או תפוח אדמה? תפוח אדמה במדורה זה ממש כיף וטעים! מרשמלו זה פיכסה למי שעבר את גיל 15.

|ענבים|במאי יש גמר ליגת האלופות וגמר אירווזיון, לפעמים באותו יום. אתם חייבים לצפות באחד מהם, מה תעדיפו? (בלי התחכמויות! זאת שאלה הרע במיעוטו ויש לי טיל מכוון לבית שלכם!): גמר ליגת האלופות זה 2 קבוצות שממש לא מעניינות אותי משחקות ביניהן משחק ממש משעמם. לפחות בגמר האירוויזיון יש קצת בידור. השירים ישעממו ברובם, אבל יש אטרקציות, יש גימיקים, יש דמויות ססגוניות, יש קצת מתח בניקוד, יש התחרות של ישראל נגד מדינות אחרות, אז יש קצת עניין.
|ענבים|בהמשך לדיון באוף, לאיזה דבר תלכו לבד לא משנה מה? או לחלופין אם אתם לא ביישנים למה תעדיפו ללכת לבד? לשירותים :-D לא יודעת.
|ענבים|מה הייתם עושים אם הייתם פוגשים וריאנט שלכם מיקום אחר? הייתי מבקשת להתחלף בשביל לראות מה יש ביקום השני, זה מאוד מסקרן אותי.
|ענבים|מה תעדיפו - טלפורטציה אבל רק עד ק"מ או ראיית העתיד אבל רק עד 24 שעות קדימה? עם הטלפורטציה אפשר להתחכם ולקפוץ ק"מ ואז עוד אחד ועוד אחד... אז זה עדיין מאפשר לעבור מרחקים ממש גדולים ממש מהר.
עם ראיית העתיד אי אפשר, כי זה רק חיזיון. אבל עדיין זה מאפשר להתריע לי מפני תאונות וכד'. אז בכל זאת זה.
|ענבים|איזה שיר הייתם הופכים לסרט או סדרה? In the year 2525 - זה יהיה אחלה אפוס מד"ב.
|ענבים|מה אתם עושים עם תמונות ששולחים לכם בוואספ? (מוחקים מיד, אוגרים לנצח, אחר?): כלום. לפעמים הטלפון אומר לי שהצטברו תמונות ובואי תני לי לפנות לך מקום אז אומרת לו בסדר. (וככה צריכים לעבוד עבורנו כל המכשירים)

זה ברור מה הולך לקרות פה אבל זה עדיין מצחיק אותי

טוני החתול

Well-known member
מנהל
תשובון:

|קרקס|שם/כינוי: ניק ניקולאי אב של טוני
|קרקס|גיל ביום העצמאות ה100 (2048): 64 (ו11 חודשים)
|קרקס|כריס מועדף? אוונס כמובן

|אגס|סדרות החודש: (יחסית קצת בשבילי, במיוחד בחודש שהיה לי שבוע חופש)
SNL - כרגיל, נחמדה להעברת הזמן
Severance - וואו, זה היה עדיין החודש
Ghosts - האמריקאית. נחמדה שכזאת
מסע בין כוכבים: פיקרד - אחרי התחלה מאדו חזקה לעונה היא קצת ירדה, אבל אז הפרק האחרון היה חזק למדי
שלדון הצעיר - דברים מתקדמים באופן מעניין
הרופא הטוב - ממשיכה להיות די טובה באופן הדי פרוסדוראלי שלה.
The Great North - קומדית אנימציה ממש חמודה
United States of Al - נחמד
Abbott Elementary - סדרה ממש חמודה שעשיתי בינג' לכל העונה שלה. ואני כל הזמן דחיתי לכתוב עבורה המלצה. (אבל אני כן ממליץ)
Shining Vale - קומדיה אפלה עם קורטני קוקס. לא ממש עבדה עבורי.
Slow Horses - דרמת ריגול ממש טובה ולא אופיינית.
Moon Knight - אקשן לא רע, אבל מעניינת יותר כשהיא פסיכולוגית. פרק 5 היה נקודת השיא של הסדרה מבחינתי.
?Why Didn't The Ask Evans - מיני סדרה בלשית ממש טובה שכן כתבתי עליה המלצה.
דוקטור הו - פרק ספיישל ממש לא מיוחד
קייל XY - סדרה ישנה שראיתי שוב את עונה 1 שלה.
בובה רוסית - ראיתי שוב גם את עונה 1 ואז המשכתי לעונה 2 החדשה. היה ממש טוב. אם כי כנראה פחות מאשר בעונה הראשונה.
סמוך על סול - שכחתי כמה היא טובה.
Heartstopper - הציפיות שלי היו בשמיים. אבל איכשהו הסדרה הצליחה לעבור את הציפיות שלי. היא עד כדי כך טובה.
Captive Audience: A Real American Horror Story - מיני סדרה דוקומנטרית על מקרה ישן ומעניין. באופן כללי רובה די מיותר.
אוזרק - שני פרקים כבר ראיתי. מאוד טוב כרגיל. אם כי גם הציפיות שלי נורא גבוהות.
The Baby - היו לי ציפיות בגלל הטריילר. בנתיים הפרק הראשון השאיר אותי די אדיש.
|אגס|סרטי החודש:
ספיידרמן: אין דרך הביתה – שוב בקולנוע, הפעם עם אחיין שלי
מורביוס - וואו זה היה גרוע. ברמות שקשה לתפוס.
אמהות מקבילות - סרט ספרדי מעניין
הספר הירוק - הסרט זוכה האוסקר על נהג לבן שמסיע נגן שחור בדרום ארה"ב בשנות ה60. עשוי טוב מאוד ומרגש. היה גם מעניין לקרוא על הביקורות שהיו לגבי זה (כל קונספט המושיע הלבן למשל)
Everything Everywhere All at Once - ראיתי אתמול בערב. סרט ממש ממש טוב. הזוי באופן מעולה. מאוד ממליץ לכולם לראות
|אגס|שירי החודש: MKTO - Classic
Foster The People - Houdini
|אגס|ספר החודש: Ravensong של TJ Klune. אני די קרוב לסיים.
|אגס|דמויות החודש: צארלי וניק מהארטסטופר ❤️
|אגס|שחקני החודש: נטשה ליון (בובה רוסית), מישל יאו (הכל בכל מקום בבת אחת)
|אגס|קראשי החודש: טום הולנד, קיט קונור (מהארטסטופר), Jack Lowden (מSlow Horses), שון מנדז
אבל אני גם רוצה שיהיה לי מישהו מאינסטגרם כמו שיש לדילן, אז הנה בחור מאוד חתיך (שהייתי מקשר לסרטון שלו אבל אין אמבד לאינסטגרם:
WhatsApp Image 2022-05-01 at 8.31.11 PM.jpeg
|אגס|ציטוט חודשי:
I'm sorry, a friend kidnapping her newborn self then collapsing time is a hard boundary for me
{בובה רוסית עונה 2}
|אגס|סיבה למסיבה (אני מניחה שזה אומר משהו טוב שהיה חודש, כי בשאלה הבאה היא סיבה למסיבה עתידית בתכלס?): לא חשבתי על זה כפירוש לשאלה. אבל מרגיש לי יותר נכון לפרש את זה כדברים שקרו כבר אבל שהם עדיין סיבה למסיבה. כלומר זה שהיה חופש פסח זה כבר לא סיבה למסיבה כי זה נגמר (ואני מתגעגע). אוקי, סיבה למסיבה היא שיצאה העונה האחרונה של אוזרק. עוד סיבה למסיבה היא שHeartstopper קיימת בעולם ואני יכול לראות אותה שוב אם בא לי.
|אגס|למה אתם מצפים בחודש מאי: דוקטור סטריינג' ומימדי הטירוף כמובן. וגם לראות את וונדהויז'ן שוב כהכנה. חוץ מזה שני ימי חופש השבוע. למעשה כל הדברים שאני מצפה לזה הם בשבוע הקרוב. זה די חרא. אוקי יש stranger Things לקראת סוף החודש. אני מצפה גם לזה.

|דגל|מה יום העצמאות הכי טוב שזכור לכם/אידיאלי בעיניכם? יום העצמאות ה250. או אולי יום העצמאות האחרון כי יבטלו את הקונספט אחרי שכל הצורך במדינות שונות בעולם יתבטל וכולם יחיו בשיוויון ואחווה.
אבל אם להיות רציניים יותר, אני לא זוכר שום יום עצמאות ביוצא דופן מאחרים. הם די מתערבבים לי יחד. אבל כשהייתי ילד אני באמת נהניתי מהם. וכבר הרבה שנים שאני לא. (כלומר לא שאני סובל, אבל אני לא עושה משהו שאני נהנה בו)
|דגל|סרט ישראלי הכי אהוב: הראשון בערך שעולה לי בראש הוא גבעת חלפון אינה עונה. אם כי שנים רבות לא ראיתי אותו, אבל הוא זכור לי כמאוד טוב.
|דגל|סדרה ישראלית הכי אהובה: אויש, אני אפילו פחות מצליח לזכור. בהחלט היו לאורך השנים. פלורנטין שאני בקושי זוכר, תמרות עשן, חזרות, היהודים באים, פולישוק.
|דגל|זמר/ת/להקה ישראלים הכי אהובים: היהודים. עברי לידר בשנים מוקדמות יותר שלו.
|דגל|מה אתם אוהבים בישראל? וואו, זה מרגיש כאילו בוחנים את הפטריוטיות שלי. וכל מה שעולה לי זה דברים מעצבנים בארץ. אני אוהב את זה שיראל היא לא פורמלית כל כך. קוראים למורים בשם פרטי וגם חברי כנסת לא חייבים ללבוש חליפה.
|אש|עם איזה דמויות טלוויזיונית הייתם עושים מדורה בל"ג בעומר? הראשון שעולה לי זה אוליבר קווין שהוא הGreen Arrow. כי הוא משתמש בחץ וקשת כמו בר כוכבא (רגע, בר כוכבא היה משתמש בחץ וקשת או שזה סתם משהו שהתערבב לי בראש בכל הדבר הלא ברור הזה של לג בעומר?)
|אש|מי הדמות שמומחית בחץ וקשת האהובה עליכם? אוקי, אולי הייתי צריך להסתכל בשאלה הזאת לפני שעניתי על הקודמת. אבל בעצם בכל מקרה אני אוהב יותר את רובין הוד.
|אש|במדורה - מרשמלו או תפוח אדמה? נראה לי שאתם מכירים אותי מספיק כדי לדעת שלא זה ולא זה. אבל אם יחתכו את התפוח אדמה לחתיכות דקות לפני אז אותו.

|ענבים|במאי יש גמר ליגת האלופות וגמר אירווזיון, לפעמים באותו יום. אתם חייבים לצפות באחד מהם, מה תעדיפו? (בלי התחכמויות! זאת שאלה הרע במיעוטו ויש לי טיל מכוון לבית שלכם!): גמר האירוויזיון. אני מניח שיהיו לפחות שירים טובים. אם כי זה גם אומר שאני אצטרך לצפות בזיבולי שכל של שופטים וכל המתיחה הבטח נוראית של שיחות עם המתמודדים לפני שמודיעים מי זכה. זה יכול להיות סבל גדול מידי אם אסור לי להעביר קדימה (ואני מניח שבדבר כזה אסור להעביר קדימה. בצפיה של כדורגל אני יכול פשוט להכנס לזן. אני יכול לבחור בקצר משניהם?
אה רגע, זה האירוויזיון עצמו, ולא הקדם אירוויזיון הישראלי. אז בטח שבאירוויזיון. אפילו שזה ארוך בטירוף זה דווקא די כיף לראות את הניקוד. איך לאט לאט מתברר מי כנראה הזוכה.
|ענבים|בהמשך לדיון באוף, לאיזה דבר תלכו לבד לא משנה מה? או לחלופין אם אתם לא ביישנים למה תעדיפו ללכת לבד? לשירותים! אבל ברצינות, ללכת לקנות בגדים אני מעדיף לבד.
|ענבים|מה הייתם עושים אם הייתם פוגשים וריאנט שלכם מיקום אחר? שואל אותו על החיים שלו כדי להבין איפה הדרכים שלנו נפרדו וגם לשמוע כיצד בחירות שונות השפיעו על חייו. באופן כללי זה נשמע לי הרבה יותר מעניין מאשר לפגוש אנשים נורמלים שהם לא וריאנטים שלי.
|ענבים|מה תעדיפו - טלפורטציה אבל רק עד ק"מ או ראיית העתיד אבל רק עד 24 שעות קדימה? שאלה קשה. שניהם טובים מאוד. במיוחד אם השימוש הוא לא מוגבל אז אפשר להתקדם קילומטר אחרי קילומטר כל שניה ולעבור 60 קילומטר בדקה.
אבל אני אבחר ראיית עתיד בהנחה שזה מצב שבו אני יכול לשנות את העתיד שאני רואה. כלומר אם אני רואה שבחרתי לעשות משהו שבו נפגעתי אז אני יכול לבחור לא לעשות את זה.
|ענבים|איזה שיר הייתם הופכים לסרט או סדרה? זאת שאלה מעולה. אבל לחלוטין דורשת הרבה יותר מחשבה ממה שיש לי. כלומר אני לא יכול עכשיו להזכר בכל השירים שאני מכיר ואוהב.
אני רוצה שתהפכי את הרעיון הזה לשרשור שבו נעלה שירים ונחשוב איך אפשר להפוך אותם לסדרות, כלומר איזו עלילה בערך תהיה להן.
הראשון שעולה לי לראש משום מה זה חנינא של גידי גוב. אבל בטוח יש אופציות טובות יותר שאני יכול לחשוב עליהן.
|ענבים|מה אתם עושים עם תמונות ששולחים לכם בוואספ? (מוחקים מיד, אוגרים לנצח, אחר?): בעיקרון אוגר לנצח.
בטלפון הקודם שלי נאלצתי מידי פעם להעביר את כל התמונות שהצטברו בו (כולל אלו שצילמתי) למחשב. אבל בטלפון הנוכחי יש זיכרון הרבה יותר גדול ועדיין לא התלונן לי על מחסור במקום. כשיגמר המקום אני אעביר בגוש למחשב שלי על מנת שאני בעיקרון אוכל למצוא תמונות.

אני חושב שכבר הסברתי שצריך לחתוך את תפוח האדמה לחתיכות דקות. אז שמים בתנור וזה יוצא קרנצ'י וטעים. אם כבר בעצם לחתוך למקלות ולשים בצ'יפסר (גיס שלי קנה אחד השבוע ויצא צ'יפס מדהים)

וקצת דברים נחמדים
WhatsApp Image 2022-05-01 at 7.21.02 PM.jpeg

WhatsApp Image 2022-05-01 at 7.18.42 PM.jpeg

WhatsApp Image 2022-05-01 at 7.18.05 PM.jpeg

וכל האהבה מHeartstopper

didalf

Well-known member
|קרקס|גיל ביום העצמאות ה100 (2048): integer overflow
:-D:-D

|אגס|שירי החודש: השיר של לואיזה surface pressure מתוך אנקנטו (כשניסיתי להגמל מברונו)
:-D|מאוהב|

(אבל מודה שמתמכרת לפעמים לשירים של סטטיק ובנאל).
אוף כי הם מדבקים:-D|פנים|

|דגל|מה אתם אוהבים בישראל? אממממממממ בשנים האחרונות, לא הרבה לצערי.
תתאמציB-|

|אש|עם איזה דמויות טלוויזיונית הייתם עושים מדורה בל"ג בעומר? עם כל הצוות של הבית הלבן. בעצם כל הצוות של פארקס. בעצם כל הצוות של באפי. בעצם כל הצוות של ברוקלין 99! טוב - כולם ביחד + עושים הייסט לג בעומ"ר!!!
הייסט ל"ג בעומר כןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן!!!!!

|אש|במדורה - מרשמלו או תפוח אדמה? תפוח אדמה במדורה זה ממש כיף וטעים! מרשמלו זה פיכסה למי שעבר את גיל 15.
:-[
מרשמלו זה יאמי לכל החיים!!!!!

|ענבים|בהמשך לדיון באוף, לאיזה דבר תלכו לבד לא משנה מה? או לחלופין אם אתם לא ביישנים למה תעדיפו ללכת לבד? לשירותים :-D לא יודעת.
מה את הלכת לסרט לבד! תתגאי בזה!

|ענבים|מה הייתם עושים אם הייתם פוגשים וריאנט שלכם מיקום אחר? הייתי מבקשת להתחלף בשביל לראות מה יש ביקום השני, זה מאוד מסקרן אותי.
אני גם חשבתי על זה.

|ענבים|מה תעדיפו - טלפורטציה אבל רק עד ק"מ או ראיית העתיד אבל רק עד 24 שעות קדימה? עם הטלפורטציה אפשר להתחכם ולקפוץ ק"מ ואז עוד אחד ועוד אחד... אז זה עדיין מאפשר לעבור מרחקים ממש גדולים ממש מהר.
חחחח אני גם שקלתי בגלל ההתחכמות הזאת:-D

|ענבים|מה אתם עושים עם תמונות ששולחים לכם בוואספ? (מוחקים מיד, אוגרים לנצח, אחר?): כלום. לפעמים הטלפון אומר לי שהצטברו תמונות ובואי תני לי לפנות לך מקום אז אומרת לו בסדר. (וככה צריכים לעבוד עבורנו כל המכשירים)
|ענבים|מה אתם עושים עם תמונות ששולחים לכם בוואספ? (מוחקים מיד, אוגרים לנצח, אחר?): בעיקרון אוגר לנצח.
בטלפון הקודם שלי נאלצתי מידי פעם להעביר את כל התמונות שהצטברו בו (כולל אלו שצילמתי) למחשב. אבל בטלפון הנוכחי יש זיכרון הרבה יותר גדול ועדיין לא התלונן לי על מחסור במקום. כשיגמר המקום אני אעביר בגוש למחשב שלי על מנת שאני בעיקרון אוכל למצוא תמונות.
לא מציק לכם שנאגר מלא זבל והתמונות שלכם הולכות לאיבוד בתוכו?

זה ברור מה הולך לקרות פה אבל זה עדיין מצחיק אותי
:-D:-D:-D:-D
|אגס|סדרות החודש: (יחסית קצת בשבילי, במיוחד בחודש שהיה לי שבוע חופש)
זה באמת מידי מעט בשבילך אם זה נכנס בהודעה אחת. לך תעמוד בעונש עם עדי|נחש| שלא קראה מספיק.

ספיידרמן: אין דרך הביתה – שוב בקולנוע, הפעם עם אחיין שלי
|מאוהב||כתר|

|אגס|דמויות החודש: צארלי וניק מהארטסטופר ❤️
חמודים|מאוהב|

למעשה כל הדברים שאני מצפה לזה הם בשבוע הקרוב. זה די חרא.
חחחח שיט נכון|בוקס|

|דגל|זמר/ת/להקה ישראלים הכי אהובים: היהודים. עברי לידר בשנים מוקדמות יותר שלו.
|כן|

|דגל|מה אתם אוהבים בישראל? וואו, זה מרגיש כאילו בוחנים את הפטריוטיות שלי. וכל מה שעולה לי זה דברים מעצבנים בארץ. אני אוהב את זה שיראל היא לא פורמלית כל כך. קוראים למורים בשם פרטי וגם חברי כנסת לא חייבים ללבוש חליפה.
מה זה שתי הסכמות רצופות:-0

|אש|במדורה - מרשמלו או תפוח אדמה? נראה לי שאתם מכירים אותי מספיק כדי לדעת שלא זה ולא זה. אבל אם יחתכו את התפוח אדמה לחתיכות דקות לפני אז אותו.
נכון כי אתה לא אוהב כיף.

|ענבים|מה תעדיפו - טלפורטציה אבל רק עד ק"מ או ראיית העתיד אבל רק עד 24 שעות קדימה? שאלה קשה. שניהם טובים מאוד. במיוחד אם השימוש הוא לא מוגבל אז אפשר להתקדם קילומטר אחרי קילומטר כל שניה ולעבור 60 קילומטר בדקה.
ידעתי שתגיד את זה:-D

אני רוצה שתהפכי את הרעיון הזה לשרשור שבו נעלה שירים ונחשוב איך אפשר להפוך אותם לסדרות, כלומר איזו עלילה בערך תהיה להן.
תעשה אתה אז. אני כבר בזבזתי את כל הרעיונות שלי:-D

אם כבר בעצם לחתוך למקלות ולשים בצ'יפסר (גיס שלי קנה אחד השבוע ויצא צ'יפס מדהים)
נכון|מאוהב|

וקצת דברים נחמדים
WhatsApp Image 2022-05-01 at 7.21.02 PM.jpeg

WhatsApp Image 2022-05-01 at 7.18.42 PM.jpeg

WhatsApp Image 2022-05-01 at 7.18.05 PM.jpeg
:-D:-D:-D:-D

וכל האהבה מHeartstopper
|מאוהב||מאוהב|

Lhuna3

Well-known member
|אגס|ספר החודש:|קדימה||X|:-( התחלתי את ספר ההמשך של ארי ודנטה אבל השתעממתי קצת ולא המשכתי אז בתכלס כלום. אהה בעצם קראתי את הספר של ליאור שליין והוא נחמד.
איזה ספר זה, על מה זה?

קים מסמוך על סול|כתר|
|כתר||כתר|
|אגס|קראשי החודש:|קדימה|החבר החדש שלי ג'ונתן בייליייי|מאוהב|
o_O זהו כבר עברת הלאה מגארפילד?
לא חובבת גדולה של סרטים ישראלים.
כנ"ל.
|דגל|מה אתם אוהבים בישראל?|קדימה|החוסר פורמליות. לפעמים כשאני רואה בסדרות אמריקיאות איך אנשים פונים לאנשים כמיסטר משהו זה נראה לי הזוי המחשבה הזאת לפנות ככה להורים של חברות שלי ואפילו לבוסים שלי, גם בדרגות גבוהות. זה ישמע כ"כ מוזר בישראל ואני אוהבת את זה ככה
|כן| מסכימה. גם בעבודה מול אמריקאים זה תמיד מציק לי, זה אמנם לא כזאת פורמליות איתם, אבל זה להיות סופר מנומסים ועדינים כי דיבור ישיר זה משהו שנחשב תוקפני ומעליב אצלם, אז כל מייל שאני כותבת שיגיע אליהם אני עוברת עליו שמונה פעמים להיות בטוחה שהוא מספיק מנומס לסטנדרט שלהם, וזה מעיק.

|קדימה|הולכת איתה לכל הדברים שאני מתביישת ללכת לבד:-D מניחה שהיו לי הרבה שאלות. מעניין אם זה יהיה מביך או לא כי שתינו נהיה נורא ביישניות|תוהה|
:-D

|ענבים|מה תעדיפו - טלפורטציה אבל רק עד ק"מ או ראיית העתיד אבל רק עד 24 שעות קדימה?|קדימה|אממ אממ אני נורא רוצה את שניהם. אבל נראה לי ראיית העתיד ל24 שעות כי הרבה פעמים זה בדיוק מה שאני צריכה - כשצריך ללכת לאנשו לדעת מה יהיה מזג האוויר, מצב החניה, מתי להגיע שלא מאוחר ולא מוקדם, מה ללבוש וכו'.
חחח אני מצטערת אבל עם השימושים שאת רוצה לעשות בראיית העתיד זה חד משמעית יהיה בזבוז עליך!
תפתחי אפליקציה זה יגיד לך מה מזג האוויר! ראיית עתיד זה בשביל דברים חשובים |שוטר|
The Last Great American Dynasty - סיפורה האמיתי של רבקה... משהו. שהתחתנה עם גבר עשיר בשנות ה30 והם קנו בית ברוד איילנד והעיירה ראתה בה בעייתית כי היא הייתה עצמאית מידי. הטוויסט: זה הבית שטיילור גרה בו כיום.
מה את עושה לנו ספוילר לשירים של טיילור.
Cowboy like me - זה על שני נוכלים שמרמים עשירים ומתאהבים אחד בשני. בראש שלי שניהם גברים:-P:
מפתיע :-D
מתכון לצ'יפס:
1. קונים Air Fry של נינג'ה
אוקיי...
2. מקלפים תפו"א,
איבדת אותי פה.
אין לי תמונה או סרטון מצחיק אז קבלו כלכלבים שמצאתי באיסנטגרם:
|מאוהב||מאוהב|

didalf

Well-known member
איזה ספר זה, על מה זה?
aristotle and dante discover the secrets of the universe
עוד ספר מהסגנון שאני וניק אוהבים על נערים שמתאהבים. ויצא לו ספר המשך לא מזמן.
או ששאלת על הספר של שליין?

o_O זהו כבר עברת הלאה מגארפילד?
לא אל תדאגי אנחנו עדיין ביחד. יש לי הרמון של גברים:-P:.
גם את סב לא שכחתי. הנה קטע שמשלב את שניהם כשהשחקנית שמשחקת לצידו בסדרה התבלבלה בינו לבין סב כי עד לא מזמן היא קידמה עם סב סרט אחר:
אבל לצערי הוא מתעקש לשחק עכשיו בסדרה על תעלומת רצח בעיירה קטנה ואין לי סבלנות לכאלההההה.
בכלל יותר מידי סדרות יוצאות החודש עם שחקנים שאני אוהבת שלא נשמעות לי מעניין ואני בדילמה|חבול|

|כן| מסכימה. גם בעבודה מול אמריקאים זה תמיד מציק לי, זה אמנם לא כזאת פורמליות איתם, אבל זה להיות סופר מנומסים ועדינים כי דיבור ישיר זה משהו שנחשב תוקפני ומעליב אצלם, אז כל מייל שאני כותבת שיגיע אליהם אני עוברת עליו שמונה פעמים להיות בטוחה שהוא מספיק מנומס לסטנדרט שלהם, וזה מעיק.
אוי מעצבן. עדיין לא יצא לי לעבוד מול אמריקאים למרות שאיפה שאני עובדת עכשיו כן עובדים איתם.

תפתחי אפליקציה זה יגיד לך מה מזג האוויר! ראיית עתיד זה בשביל דברים חשובים |שוטר|
לאאא האפליקציות האלה לא מספיק מדוייקות, במיוחד בעונת מעבר. צריך ג'קט? איזה עובי? אפשר ללכת עם שמלה או שיהיה קר מידי בערב? נעל סגורה או פתוחה???

מה את עושה לנו ספוילר לשירים של טיילור.
לאדעת אולי זה יעשה לכם חשק:-D

איבדת אותי פה.
הגזמת. אם אני מסוגלת לזה כל אחד יכול.

Aranel Nenharma

Well-known member
סדרות חוזרות (Stranger Things, טהרן, Girls5eva)
אוף מלא סדרות טובות שאני רוצה לראות ואין זמן
ונציין ימים בינלאומיים , וויסקי

יזע
1651434503522.png

דווקא אני ישר זיהתי את השם, ואני בד"כ לא זוכרת בכלל שמות
סדרה מעולה

למעלה