IN ABSENTIA - טופ 2#

Ma†an

New member
IN ABSENTIA - טופ 2#

לאחר ש Trains יצא בשבוע שעבר בהפתעה o_O הפעם תסמנו
לשיר שאתם רוצים שייבחר כטוב באלבום Blackest Eyes vs The Sound of Muzak שיהיה לכולם חג שמח!

Benn Is Kane

New member
The Sound Of Muzak ../images/Emo127.gif

מהשירים הטובים ביותר של הלהקה איי פעם.

handlessman

New member
זה גם היה הפייבוריט שלך מההתחלה?

או שהודח שיר אחר שהיית מעדיף שיהיה במקום הראשון?

handlessman

New member
ובקשר לזה...

למה שלא כל אחד יוסיף להודעה שלו באיזה שיר הוא בוחר, גם מי היה הפייבוריט שלו מלכתחילה... נראה מה יצא מזה. בכל מקרה, שלי זה Wedding Nails.

handlessman

New member
יש לך בעיה עם זה????

זה השיר שאני הכי מעדיף באלבום, אני לא אומר שגם אתה חייב לאהוב אותו.

LightbuIb sun

New member
יש שאומרים

שזה על אותו עיקרון של Four chords that made a million. שהשיר בכוונה מולחן ומופק בתור שיר Pop כזה, בית, פזמון, בית, סולו קצר...וכו'.

Benn Is Kane

New member
לא ממש...

כן, הוא לא פרוגרסיבי כמו שירים אחרים של הלהקה, ושונה מאוד משאר האלבום והוא בנוי בית-פזמון-בית פזמון (אבל חלק גדול מאוד מהשירים של PTREE בנויים ככה, נעם), אבל אני לא חושב שהוא כ"כ פופי (בטח שלא כמו Four Chords, שידוע שסטיבן כתב אותו רק בגלל שהוא נדרש לכתוב שיר כזה בשביל שיצא לרדיו. Sound of Muzak מעולם לא היה אמור לצאת כסינגל). הוא גם מנוגן בדי-טיונד, התיפוף שלו מאוד מעניין ודיי מיוחד ואפילו המקצב בו משתנה (4X7 בבתים, 4X4 בפזמון). חוץ מזה, שהסולו שלו כבש אותי מהרגע הראשון, ואני פשוט מת עליו.

LightbuIb sun

New member
מה

כולה אמרתי שהרגשתי קצת בשיר שהוא על אותו הנוסח, המחאתי הזה נגד הרמה של המוזיקה. אני לא מבין למה ניסית להוכיח שאני טועה אני יודע מה הסיפור של FCTMAM

Benn Is Kane

New member
אז מה זה..?

"השיר בכוונה מולחן ומופק בתור שיר Pop כזה, בית, פזמון, בית, סולו קצר" חלק גד'ול מהשירים של הלהקה הם בית, פזמון, בית, פזמון, סולו קצר. זה לא הופך את השיר לפופי, רק בגלל המבנה שלו.

Tin Doll

New member
The Sound of Muzak../images/Emo127.gif ../images/Emo99.gif

זה השיר שאף פעם לא ימאס עליי

למעלה