/tapuzforum/images/emo23.gif /tapuzforum/images/emo189.gif אמא שלי /tapuzforum/images/emo189.gif /tapuzforum/images/emo23.gif

/tapuzforum/images/emo23.gif /tapuzforum/images/emo189.gif אמא שלי /tapuzforum/images/emo189.gif /tapuzforum/images/emo23.gif

/tapuzforum/images/emo25.gif /tapuzforum/images/emo23.gif /tapuzforum/images/emo189.gif לא לסלע מול גלים, דפי שירים מתגוללים, מתוך מליון בתים של אתמולים. לא בינות כרי דשאים, נשיר על הימים באים, בשקים גדושים ומלאים. רחקתי מאד מחיק נופים, עבור אצל כתלים קלופים, בעומק דלתותיים, סוד הבית רב השנים, קורות חיי, סודותי שם מצפינים. שם, לפני ולפנים אמא שלי, טובות הפנים, גם עת יכסה מסך של דמעות זולגות בסך, מי האור האצילי עלייך נסך?? מיום שבו אותי חבקת, מאז הייתי לך לבת, אהבת כ``כ נצרת כמו בבת, נתת ליבך וכל כולך, ביומך ובלילך, ואיך אוכל לראות כוחך-אורך עולה?? לימדת בדרכים איך לעלות, נשאת על שכם אם צרבו חולות וכל מאד שקדת לתקוע יתדות, כל היום לבנות לי יסודות. שם, לפני ולפנים, אמא שלי בכל השנים, לוחשת שאיפות כמוסות שתגדילי לעשות, אמא מבטיחה תמיד לנסות. חולין שעות וכה עקבית, באהבה תמיד ליווית, ותפילה ניכרת של זוית, נכסי ברזל שלי ציווית, הענקת ליבם שעות, גם גדולות ממרום הלהבים. אני היום אתן, בחוט אקשור, כך מפני מחר תוכלנה לחוות, כבר שנים שנים נשזרת שרשרת ארוכה מנחילה שלשלת משפחה עתיקה. שם, לפני ולפנים, כמו אמא שלי - הלוואי שאפנים, כי ניתנה גם לי הזכות למלא חיי שליחות להיות כמותך, אמא שהיא כמו אחות! *** השיר נכתב שבוע לאחר שאמא נפטרה.מוקדש לאמא שלי, שכ``כ אהבה גם כשהיה קשה בחולי הארוך הזה... חלמתי על אמא כבר כמה ימים ברציפות אז החלטתי להעלות שיר קטן שכתבתי לה... /tapuzforum/images/emo23.gif /tapuzforum/images/emo189.gif /tapuzforum/images/emo25.gif

את מדהימה! וכנראה שגם אמך!!!

את ממש כותבת מדהים!! ומאוד מרגש. לא לחינם את כותבת שהיא ממש בנתה אותך-אפשר לראות מבין השורות את ההערכה הכנה הבלתי נדלית. כל הכבוד על שיר כן ונוגע ללב.

eshkolit32

New member
את כותבת כל כך יפה!

זה פשוט שיר מקסים, מדהים שהצלחת לחבר מילים יפה כל כך בשעת צערך. כל הכבוד! את באמת מוכשרת.

למעלה