/tapuzforum/images/Emo170.gif

/tapuzforum/images/Emo170.gif

לקח לי 33.5 שנים עד שזכיתי לטעום אחד שכזה על ה/tapuzforum/images/Emo117.gif

`אני מודה מודה מודה..`

לא אבזבז את ה`כדאי הוא רבי שמעון לסמוך עליו בשעת הדחק` על זוטות מעין אלו../tapuzforum/images/Emo11.gif

odery

New member
בסעודה שלישית

ג'וקר באה כולה דאוגה...יש לנו חמאה לתפוחי אדמה? ומרשמלו? איפה אני בגילה ידעתי מה זה קרטושקעס עם חמאה ומרשמלו? איפה?

חדשת לי עם החמאה../tapuzforum/images/Emo62.gif

אנחנו צלינו קטרופעלאך.בנייר אלומיניום זה הדור החדש.בצל זה כבר בכלל שידרוג.. אבל,הנח להם לישראל../tapuzforum/images/Emo9.gif העיקר,איך היה ??

odery

New member
מסריח

כמו אמא מכשפה הכרחתי אותה מקלחת לפני המיטה-היא בכתה-איזה מזל דפוק ישלה שהיא ילדה יחידה-כי בטוח לא הייתי מקלחת את כולם...

היא בכתה עוד לפני?

גם הג`וקר שלנו (הבכורה) חטפה משו לא ברור,בכיות../tapuzforum/images/Emo201.gif

בסוף את לא/tapuzforum/images/Emo228.gif

/tapuzforum/images/Emo230.gif^^(`אני צכה לשמוע אותכ אומר לי אתזה/tapuzforum/images/Emo99.gif`)

odery

New member
אוריאל מאמי

חבל. אתם מחר מטיילים? רוצים לעין לבן?

הניק השני שלך בתוקה,

מה חבל? את מתחילה איתי (מכות) רישמית? (`לפורום אני נכנסת רק כשבא לי לריב/לשחרר קיטור/tapuzforum/images/Emo3.gif`),לטייל? איפההה?? אני חרגיל בלימודים וההיא שלמדה עם אחות של זה שלא אחיך בסוף יוצאת עם חפיסת הקלפים שילנו ליד בנימין..אבל אני בי-ם בערב/tapuzforum/images/Emo179.gif..

odery

New member
דפקא אנחנו לא מהמרים ביד בנימין מחר

למרות שהוא חזר מלאס וגאס. אתה לבד לא מענין כך שאין לי מה לעשות עם מידע המטקות שלך
נראלך שמי שקרא את ההודעה שלך הצליח להבין? אפילו שנניח הוא דובר אמוטיקונית כשפת אם?

הוא לעס וגס?/tapuzforum/images/Emo12.gif

אני לבד לא מעניין,ישלי מה להשיב עלכך אך לא בפורמט הזה,אני חושש (עבורך,כן?) ממומחי אמוטיקונית כדוגמת מייטלוווש ( ? W T F )

odery

New member
או כא5ה שעוק2*p בד../images/Emo94.gif אחר מוצא ../images/Emo241.gifנו

בדר"כ ? בתבונה?

אל /tapuzforum/images/Emo19.gifי יותר מדי.. הכל *** קונ/tapuzforum/images/Emo191.gif^^

פרומית1

New member
זה מעדן

אני מבשלת מעט את התפו"א,חותכת באמצע שמה חמאה או מרגרינה ומלח ,עוטפת וצולה על האש ל 10 דקות,יוצא מעדן,אבל לא מספיק אחד לכל אחד

למעלה