/tapuzforum/images/emo16.gif/tapuzforum/images/emo107.gif /tapuzforum/images/emo73.gif/tapuzforum/images/emo217.gif /tapuzforum/images/emo7.gifתאונה!!

/tapuzforum/images/emo16.gif/tapuzforum/images/emo107.gif /tapuzforum/images/emo73.gif/tapuzforum/images/emo217.gif /tapuzforum/images/emo7.gifתאונה!!

אני לא יודעת למה אבל אני לא מצליחה לגדל כלב מעל כמה חודשים ועוד מאבדת אותם באופן כ``כ טראגי. לפני שנתיים אימצתי כלבה מהממת והיא נדרסה ונהרגה במקום. לפני 3 חודשים אימצתי כלבה מדהימה ואתמול היא נדסה ונפטרה היום בבוקר בביה``ח./tapuzforum/images/emo7.gif נעזוב את זה שאני כ``כ שבורה מיזה. אבל אני מפחדת לאמץ עוד כלב ולאבד אותו! מה גם שאתמול כל היום הרגשתי רע והתהלכתי עם תחושה נורא רעה בבטן!! כאילו ידעתי שמשהו עומד לקרות. איך אני יכולה למקד את התחושה שלי למשהו ספציפי. כי זה לא פעם ראשונה שזה קורה לי. /tapuzforum/images/emo16.gif/tapuzforum/images/emo10.gif/tapuzforum/images/emo14.gif תודה רבה!

התחושות

כולנו מקבלים תחושות שונות ומשונות לגבי דברים שעומדים לקרות, ברובו אנחנו מתעלמים או לא מבינים את המשמעות של התחושות האלו ומגלים את זה בדיעבד אחרי שהאירוע מתקיים. כדי לחדד את ההכרה בתחושות רצוי לאמן את עצמינו ביכולת התקשור שבנו.

מטבע הדברים

היכולת הזו קיימת בכולנו, רק שהחושים האלו קצת רדומים אצל רבים מאיתנו . בהחלט ניתן לחדד חושים אלו על ידי אימון ותירגול.

לא למשל

אלא למעשה
כמו שמלמדים ילד לשחות למרות שנולד עם כישורי שחיה כך גם בתקשור, ישנן שיטות לאמן את עצמנו לגלות ולשכלל את התכונות האלו.

למעלה