../images/Emo41.gif אתגר מחשבתי לקשקשנים

כתבת:החמאס עשו עימנו חסד גדול בהשתלטות על עזה

הבה נראה למשל, מה יש לאמר הבוקר, למי שתמך בהתנתקות כמוך, ובאופן עקרוני לא תמך ולא תומך בימין, להיפך- בשעת שין הוא תמיד ימצא מנהיג שמאל לתמוך בו. "שום תועלת, וגם לא בדל של תועלת, תצמח לישראל מהשתלטות החמאס על עזה. ההפרדה בין הרצועה לבין הגדה המערבית, בין איסמעיל הנייה לבין אבו-מאזן, קיימת בדמיונם הוורוד של ישראלים הזויים." http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/600/297.html
 
אני לא מסכים עם מר מרגלית הנכבד

ואכן כפי שאמרתי החמאס עשו עימנו חסד גדול בהשתלטות על עזה.
 
מרגלית טוען שמי שחושב כך הוא אדם הזוי

מה הנימוק שלך כדי לנסות לסתור את ההבחנה של מרגלית?
 
קודם שמרגלית ינמק את אבחנתו :)

לדעתי זה טוב מסיבות רבות שהמרכזית שבהן: הרבה יותר קל מבחינה בינלאומית להלחם בחמאס מבפת"ח גם בחזית הצבאית וגם בחזית המדינית
 
ואתה אומר את זה כי?

יש לך מידע פנים? הם אותו עם אז כנראה שמתישהו הם "ישלימו". בינתיים זה שהם אחד נגד השני רק עוזר לנו (או שגם על זה אתה לא מסכים?)
 
נראה שאתה רק מבסס את הבחנתו של מרגלית

האם בעקבות נצחון החמאס כבר לפני שנה ויותר , ממשלת ישראל מפציצה את עזה בלי לעשות חשבון למול אלפי הטילים, כפי ש היתה עושה כל מדינה נורמלית? האם בטחונם של תושבי שדרות והקיבוצים בסבבה עלה? או שמא מספר הטילים שהם חוטפים ועוצמתם עלתה פי 4 (בין השאר בגלל שבעקבות נסיגת צה"ל מפילדפלי ומשטחים נוספים, השטח הפך לצומת הברחה עולמי של נשק ממצריים) האם האו"ם הפך להיות סובלני יותר לישראל כי נגמר "הכיבוש" ? גורנישט כאלם פאדי... בדיוק להיפך!! רק החודש בזמן שהחמאס השתלט סופית על עזה , החליטה המועצה לזכויות אדם לעזוב מכל עוולות העולם "בדרפור, סין קוריאה," ולהתמקד בפשעי ישראל מול הפלסטינים.
 
כי אולמרט לא פעל?

אז אולמרט אידיוט (כאילו לא ידענו את זה קודם). אולמרט ראש ממשלה עלוב וכושל ויש להחליפו. הוא טועה וחלש בנושא זה כמו בנושאים אחרים. זה שאולמרט דפוק לא אומר שהסיטואציה לא טובה לנו. הסיטואציה טובה לנו מאד ועם ניצול נכון שלה נוכל להשיג הישגים בקלות רבה יותר משיכולנו במצב הקודם.
 
למי הצבעת בבחירות האחרונות?

האם זה לא היה לקדימה? אם ידעת קודם, למה הצבעת קדימה? אתה בינתיים רק מפזם את הדברים הכי בנאלים. הירי והאימפוטנציה התחילה עוד בתקופת אריאל שרון, גם אז חטפנו מאות טילים. הטענה לגבי אולמרט איננה יכולה לעמוד לבד. אם כולם בשמאל חושבים שהוא אידיוט וכושל שחייבים להחליפו, מדוע הם לא מתייצבים כאיש אחד להחליפו? אתה לא מסוגל להסביר , למה "הסיטואציה טובה לנו" -אלא רק לחזור על סיסמאות שחוקות מלפני שנתיים -כאשר מאז 80 אחוזים מהתומכים הרציניים בתקשורת הספיקו להודות(בלי למצמץ ..) ש"ההתנתקות" היתה כשלון מהדהד . שנבנתה לנו כאן חמאסטאן עם ראש גשר מלא של אל קעיידה ואירן, צומת דרכים ענקית של נשקים בליסטיים ואחרים, והכל מזמן הנסיגה והעיקרה העצמית
 

MS6

New member
לדעתי טוב..

לא מהמבט הבינלאומי כי דווקא פה זה לדעתי רע.. הרי דעת הקהל הבינלאומית לא מונעת מצדק אלא מאינטרסים לכן לדעתי בסופו של דבר החמאס יתקבל בהבנה בעולם, אולי לא כמו הפת"ח אבל בהחלט כאידיאולוגיה ברורה ולא קיצונית. הסיבה שאני שמח על השתלטות החמאס היא יותר מהבחינה הישראלית, השתלטות החמאס היא עוד הוכחה שמדיניות השמאל שמדברת על שלום תמורת שטחים אינה מעשית, הקונספט הזה לא אפשרי מהבחינה הפלסטינית פשוט מאוד משום שהם לא יתפשרו לעולם.
 
אנחנו חיים באותה מדינה?

לא ראית שעכשיו ממש היום, ממשלת אהוד את אהוד , כלאמר השמאל וכלל התקשורת הסיק את המסקנות ההפוכות וחוזר למתווה אוסלו והחלומות העליזים לקראת ויתורי חינם נוספים. הם מספרים לעצמם עכשיו שיש 2 מדינות. האחת של "הקיצוים". השנייה של "המתונים" ביו"ש. תמיכה או קול דממה דקה על שחרור 250 מחבלים, מתן של כמעט מילארד שקלים לאויב מתוך תקווה מטומטמת שהוא לא יתגלגל לידי הטירור, והכי גרוע אחרי שצה"ל הצליחבעמל רב ובהרבה יזע וגם נפגעים לכוחותינו להחזיר את השליטה ביו"ש לרמה שהתחילה להזכיר את ימי טרום-אוסלו (כלאמר כמעט אפס נפגעים מפיגועים בגוש דן ולכידת כל מחבל כבר במיטתו) ולמעשה להפוך את האיזור הזה לזירה הכי בטוחה מכל הגבולות מדרום וצפון. אהוד את אהוד מתכוונים להוציא את השליטה האפקטיבית של צה"ל בערים , לתת חסינות למחבלי הפת"ח. פלא שלא רק רוח אלא סופה שלמה של טירור עומדת להתרגש עלינו והפעם במצב הגרוע ביותר מעולם? מה שנקרא: הפוך גוטה. הפוך...
 

MS6

New member
אולמרט זה ממש לא העם..

אולמרט יעשה הכל בשביל להציל את ממשלתו, והעבודה היא כבר מזמן מפלגה קטנה ולא רלוונטית.. המרכז מושפע מהאירועים הללו, השמאל ממשיך להצטמק (היום השמאל הציוני עומד על 24 מנדטים כמדומני אחרי הבחירות אני מאמין שהמספר הזה ירד שוב) הציבור לומד יום אחרי יום שויתור על שטחים לא נותן ביטחון.
 

MS6

New member
כן זה העם בדיוק

כי פשוט המטרה שלי זה שהליכוד ישחזר את כוחו בבחירות הקרובות...
 

אשרת

New member
אתה רציני?

אתה מנסה לשחזר את כוחו של הליכוד בבחירות הקורובת על ידי כך שאתה מנסה לפלג את העם? ואחרי זה גם תצפה שאנשים יטענו שהממשלה הזאת תהיה הממשלה של כ-ו-ל-ם?
 
למעלה