squirt-(השפרצות נשים)- האם זה אמיתי?

bmw7001

New member
../images/Emo99.gifsquirt-(השפרצות נשים)- האם זה אמיתי?

ראיתי בסרטים נשים שמשפריצות זרמים אדירים בזמן הגמירה. א. האם זה אמיתי? או כל מיני טריקים של סרטים כחולים. ב. שמעתי שאפשר ללמוד איך לגרום את זה לבחורה ( אפילו ברמה פחותה מהסרטים). ג. אשמח לקבל תגובות מגוונות בנושא. בעיקר מנשים.

פונציק

New member
פשוט תבדוק כמה ימים אחורה.

אני בטוח שתמצא כל מה שאתה צריך.

adex

New member
נושא מעניין

עדיין לא ראיתי תגובה רצינית של בת לתופעה הזאת.

cllicker

New member
רוב הנשים אינן מכירות את התופעה

יתכן שרק מעט נשים חוו את התופעה?

פונציק

New member
יתכן מאוד

קשה מאוד להגיע להשפרצה אם זאת לא הכוונה מהתחלה. וגם אם כן זה לא בטוח. מהסיבה הזו הרוב המוחלט לא חוו את זה.

פונציק

New member
זה מאוד אמיתי.

אף פעם לא טעמתי, אבל אני בטוח שאם תרצה מספיק אתה תמצא משהו בגוגל.

ברונכית

New member
אם אתה ממליץ על גוגל

תן רעיון איך לחפש שם את הדבר הזה, גם אני רוצה לחפש.

פונציק

New member
הנה מצאתי אתר עם כל, אבל כל מה שרצית לדעת

ופחדת לשאול בקשר להשפרצות http://www.the-clitoris.com/f_html/ejacula.htm

p rinter

New member
ריח פלוץ רק מהתחת?

זה לא מדויק. גם לביצים מסריחות יש ריח של פלוץ.

אז הנה תשובה של אישה....

כן , זה אמיתי ועוד איך! אצלי זה התחיל רק בשנה האחרונה ואני נשואה כבר 12 שנים. (בעלי הראשון שלי) אני חושבת שצריך לתת לגוף לזרום עם התחושות, נכון שהפעמים הראשונות הן יותר ממוקדות אבל עכשיו בכל פעם שאנחנו שוכבים אני משפריצה, עם ארצה או לא. (ולא תמיד אני רוצה) אנחנו לא תכננו את זה, ואפילו לא ידענו שזה קיים, שה פשוט קרה. אני אפילו חשבתי שמשהו לא בסדר איתי, עד שנכנסתי לאינטרנט, לכל מיני כתבות ומאמרים רפואיים , והבנתי שאני בין יחידות ברות המזל... לגבי הטעם אין לי מושג, אבל ריח- אין! זה מים נקיים! זה גם לא משאיר כתם על הסדין אחרי שזה מתייבש... זה שדרג לנו (לי) את הסקס פי מאה.. אני מסוגלת לגמור ברצף מאה פעם... זה נוזל חם, כך שגם בעלי מת על זה היום, שזה נוזל עליו.... בהצלחה!!!

p rinter

New member
אני מקנא בבעלך

לי לא הייתה הזדמנות לשכב עם אחת שמשפריצה.

למעלה