שנה עם החבר

../images/Emo99.gif שנה עם החבר ../images/Emo23.gif

היי לכולם.... אז ככה... בעזרת השם ב3/11 אני וחבר שלי חוגגים שנה של אהבה
עכשיו עד היום הייתי בטוחה שאני יזמין מלון בת"א, אבל מסתבר שזה בסביבות ה2500 שקל למלון ששווה משו... ואני הייתי בטוחה שבעונה הזאתי המחירים יהיה בערך 1500 שקל... ומסתבר שלא אז התיכנון נהרס ולמזלי עדיין יש לי זמן לתכנן משו אחר, יש לכם משו חלופי? או מישהו אולי מכיר דיל טוב?! או דרך טובה לחגוג שגם תהיה מהנה כזאתי?! המתנה שאני יביא לו זה אלבום תמונות שלנו שהרעיון מכאן
עם כל מיני תוספות- כמו אני אוהבת אותך בשפות אחרות, 100 סיבות לאהבה של אליו, ציטוטים שיחות אייסיקיו וכו'... ואם אני יוכל אני יעשה לו גם את האלבום מתנות כמו שמושית עשתה... אבל אני קודם מתמקדת באלבום תמונות
יש למישהו דרך לחגוג את השנה שלי ושל חבר בדרך דומה למלון..??? שנהיה ביחד קצת ולא בבית או בעיר שלנו...כי זה רגיל... בא לי משהו מיוחד... יש למישהו רעיונות

m o s h 1 0

New member
מה עם צימר?

כדאי לברר עם אנשים שמבינים בפורום "צימרים ונופש בישראל" אם אני לא טועה.

בקשר לסופשבוע...

לא חייבים בת"א. אפשר באשקלון (הולידי אין אשקלון- זה מלון טוב ולא יקר). אפשר בכל מקום אחר, בצפון... בדרום...
אם לא.. אפשר להעביר את המלון לבית.
לסדר הכול יפה, לנקות, לשים שוקולדים על המיטה. P:..
. אגב, בני כמה אתם??

אשקלון אני לא רוצה בגלל

שאין שם מה לעשות בלילות ואין לנו אוטו אז אנחנו תלויים במוניות וטיסה לת"א... אני מחפשת משו שתמיד יהיה לנו מה לאן לצאת: מועדונים, קניונים וכו'...

TodiS

New member
אז ככה:

מה התקציב? 1500 שקל? יש צימרים מדהימים שאת יכולה למצוא באתרים שאני אצרף לך.. הבנתי שאתם חוגגים ב 3.11 שזה מעולה כי זה על סוף שבוע ורוב הצימרים דורשים הזמנה של מינימום שני לילות בסופ"ש. את יכולה לשלב אטראקציה של טיול טרקטורונים, סוסים, מסאז'ים (לבחור, כן? :) ) וייצא לך מצויין.. עכשיו יש דילים בכל מיני הפלגות למיניהן.. תנסי לברר.. אמנם זה ייצא בערך 2000 שקל, אבל אולי זה יסתדר לך עם התקציב.. אם את לא בקטע של לינה או משו כזה, אז יש מלא דברים יפים בטאגליינס שאפשר לעשות.. היומהולדת של חבר שלי יוצאת בדיוק ביום שלכם, אז ככה שאני מזדהה עם ההתרגשות
שיהיה בהצלחה!

הבעיה עם צימרים היא שאין בת"א

אני רוצה בת"א כי שמהאנחנו יכולים לצאת לבלות במועדונים קניונים ויש מה לעשות... לצימר הייתי רוצה מאוד ללכת זה אפילו יותר שווה ממלון אבל המיקום שלו לא אטרקטיבי מבחינתי... אלא אם יש צימר רומנטי כזה שקרוב לת"א...

סופ"ש 3 לילות....

חמישי עד ראשון... אנחנו מגיעים מאילת בטיסה... התקציב משו כמו 2000 כולל ביזבוזים.... זה התקציב שלי .... כמובן שהוא התחלק אבל אני מעדיפה שהוא יוציא כמה שפחות...

ShirShir

New member
אז אולי תסעו להרצליה?

יש שם מלונות, צימרים בסביבה, בילויים... אפשרי?

אלה לא מלונות אבל נכון?

זה משו בסגנון של מגדלי דירות כאלה כמו שבאילת יש מגדלי אילת... שזה בעיקר לעובדי מלונות וכאלה...

TodiS

New member
מה עם ספא?

זה מאוד מפנק.. ותגידי, מלון ללילה אחד עולה לזוג 2500 שקל? נשמע לי תמוהה ביותר.. איפה ביררת? ואת מחפשת משהו עם לינה? או אפשר כל מיני דברים אחרים? איפה אתם גרים?

סופש שבוע ב2000+

אנחנו גרים באילת... ואני רוצה איזה משו עם לינה... חשבתי על שטח אבל אי אפשר כי קר רצח כבר וספא זה שעה שעה וחצי אפשר ספא אבל שיהיה בנוסף ללינבה איפשו

הסתכלתי קצת בוויקנד...

http://www.weekend.co.il/SearchResult.aspx?searchType=byParameter&lang=HE&restTypeID=1&regionID=8&settlementID=0 ובמלון קראון פלאזה בת"א למשל- המחיר למבוגר אחד בנובמבר הוא 680 ש"ח, חצי פנסיון- 100 ש"ח, פנסיון מלא- 200 ש"ח. המחירים האלו הם לסוף שבוע. בנוסף אפשר לשדרג את החדר בתוספת של 100-200 ש"ח. את האמת- אני לא מבינה בזה כלום, אז תעשי את החישוב ותבדקי אם זה משתלם לך. ציטוט מהאתר שלהם:"בעיר ללא הפסקה, על שפת הים של הטיילת התל אביבית "קראון פלזה תל אביב" מותאם לחיים בעיר הגדולה – אספרסו בר שפתוח 24 שעות, מסעדת הגורמה "פסיפיק ביסטרו וסושי בר" וסיורים בנווה צדק ובסוזן דלל. מלון "קראון פלזה תל אביב" נמצא במרחק דקות הליכה ממרכזי הבידור, הקניות, העסקים ומחיי הלילה של העיר. המלון מרווח ומהודר, צמוד למרכז העיר, ובמרחק 3 ק"מ מיפו העתיקה ו-18 ק"מ מנמל התעופה. ממוקם בצד הצפוני של הטיילת עם גישה ישירה לחוף רחצה. במלון מסעדה ייחודית, הנחשבת לאחת המסעדות הטובות בתל אביב, בסגנון המזרח הרחוק ובשילוב המטבח הצרפתי, מועדון בריאות מפואר ובריכה המשקיפה לים. המלון הוא מוקד פעילות תוסס בעיר ללא הפסקה. לרשות אנשי העסקים עומדים מגוון שירותים רלוונטיים וטרקלין עסקים אקסקלוסיבי." במלון דן פנורמה בת"א, המחירים לשני לילות לשני מבוגרים נעים בין 1527-1828. יש עוד סוגי חדרים אבל הם עולים ממש בהגזמה- סביבות ה-7000 ש"ח. (הייתי שם לפני כמה שנים- מלון חביב, אבל נראה לי שאפשר למצוא משהו יותר טוב.) בקיצור, תבדקי את הלינק שצירפתי לך ואת יכולה גם להתייעץ בפורום צימרים ונופש בישראל.

מה?!?!? התקשרתי היום בבוקר...

לאיסתא ליינס ושאלתי לגבי הולידיי אין קראון פלאזה 2700 שקל מחמישי עד ראשון.. איך זה הגיוני?!?!?!?1

למעלה