סוגדים לרוני

מ ק 2 21

New member
רוני המלכה, מי יודע מתי יש הופעה

מי שיודע מתי יש הופעה, ואיפה אפשר להשיג כרטיסים שיגיד לי דחוף

רונוושש שעליי..

אניי אוהפתותךךךך הכייי בעולםםםםםםםםםם יכוסעעעעעעעעע אחתתתת יפיופהה שעלייי... יאווו איזזהה מושלמתת את אני חולעעעעעע עלייךך.. תמשיכייי להיותת כזאתת מושלמתתתתתתתתת יאללה בעיושששש

רונייי חייםם שעליייייייי..

מה אני בלעדיי רוניי הכוסעע שעליייי?!! מה?! רוניי את החייםם שעליייי.. בובייי שעלייי אניי מתהה עליךך הכיי בעולםםםםםםםםםם..!!! רונייי יאלילהה אחתתתתתתתתתתתת..!!! כפרוני עלייךךךךךךךךךך..!!! חולעע עלייךךךךךךךךךךךךךךךךךךך....... בעיוש

חחח אם אני יתחיל לכתוב את כל המחמא*

*המחמאות והדברים הטובים שיש לי להגיד עליה זה לא יגמר בקרוב
ומישהו יודע מתי יעדכנו באתר שלה את לו"ז ההופעות?

MaRiNa DuANi

New member
../images/Emo204.gifעונה ../images/Emo204.gif

טוב אני חולה עליך רוני אני מעריצה שרופה עליך יש לי קלסר ענקי עליך ושתי מחברות שעשיתי עם חברה ש'לי אירנה...אני חולה עליך את יפה כוסית את מדגמנת בבנה ואני מקירה כימעט את כל התמונה ואני חולה חוה חולה עליך בדם יאללה בייי

DoNt St0p

New member
עונעעעע../images/Emo181.gif

טוב אני חולה עליך רוני אני מעריצה שרופה עליך יש לי קלסר ענקי עליך ושתי מחברות שעשיתי עם חברה ש'לי מרינה...אני חולה עליך את יפה כוסית את מדגמנת בבנה ואני מקירה כימעט את כל התמונה ואני חולה חוה חולה עליך בדם יאללה בייי

טוב..אם כולם כתבו לה אני גם../images/Emo9.gif

רוני, מדהימה שלי. אני אפילו לא יודעת איך להתחיל את זה... אני לא יודעת אפילו איך לבטא את הערצתי אליך! אני פשוט אוהבת אותך ואני מעריצה אותך ואני מתה מתה מתה עליך. את מתוקה ואת יפה (מבפנים ומבחוץ) ואת מקסימה ואת זמרת מספר אחת! אני אוהבת אותך מאוד מאוד מאוד ואני חולה עליך ועל השירים שלך! אני פגשתי אותך בעבר (רק פעם אחת
) ואני ממש מקווה לפגוש אותך שנית. את נותנת למעריצים שלך את היחס הכי טוב שאפשר לתת... רוני, מאמי שלי...תודה שענית לי ולחברה שלי על המכתב...ועוד כל כך מהרר
את פשוט מדהימה...כל כך יפה מצידך! את פשוט מתוקה... LOVE YOU

sapi1212

New member
*סוגדת*

מספיק? אני לא אתחיל לכתוב שרוני החיים שלי וכאלה, כי היא רק בנאדם. אבל אני ממש ממש ממש אוהבת אותה [יותר נכון מעריצה, אבל וואטאבר].

רוניי חיימיפיםם שלייי..

חולעליךך נסיכעע מהממתת שילייי!! אין עליךך ולאא יהיה לעולםםם.. רוניי י'יפיופעעע.. מ'אני בלעדייךך??!! שרופההה עליךך,מאושפזתת עליךך.. רוני את המלכעע שלייי! מתעליךך..

HenoSh12

New member
לירונע../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

אני מתה חולה מטורפת שרופה משוגעת עלייך יא מושלמת!! את מלכה!!! איןן עלייך!!! לא היה כמוך!! איןן כמוך!! ולא יהיה כמוך!!
ישש לי 3 קלסריםם עלייך מפוצצים בתמונות כתבות פוסטריםם ופשוטט ה-כ-ל-! רונעעע אניי חולה עליךךך
את פשוט מדהימה מקסימה מוכשרת חמודה מתוקה מהממת מ-ו-ש-ל-מ-ת-!

HenoSh12

New member
../images/Emo207.gifהחלפתי כינוי לHenush Duani

כי מאתמול אני בת 13

למעלה