ילדים זה שמחה

../images/Emo99.gifילדים זה שמחה../images/Emo99.gif

ונשאלת השאלה - מה אנחנו רוצים עבורם במילה אחת, חוץ מבריאות, מה הכי הייתם רוצים עבור הילדים שלכם: לימודים? אהבה? כסף? חווייה? טוב? נתינה וקבלה? חומר למחשבה - באדי

hadarbis

New member
אפשר לענות גם אם אין לי ילדים?

כמובן שרק כרגע... כשיהיו לי ילדים אני מאחלת להם חברים טובים, שיהיה להם ביטחון כלכלי (שנראה לי שמגיע ביחד עם לימודים) ובעיקר- שימצאו להם אהבה גדולה ובטוחה.. הרבה חלומות לא?

רוית ב

New member
רק בריאות בריאות בריאות

כל השאר יגיע... שרק יהיו לי בריאים הילד שאיתי והילדים שעוד יבואו אמן.

אין לי עדיין

ואם היו לי, אני חושבת שהכי הייתי רוצה שיהיו מאושרים, ולא משנה באיזה דרך שיבחרו.

שוב מעלה את הסרט ../images/Emo6.gif

איזו נדחפת אני... אבל באמת הסרט ראיתי היום מדבר בדיוק על זה. לא יכולתי להפסיק לצחוק. זה סרט על אמא יהודיה שהיא פסיכולוגית... ולא המשיך לספר כדי לא להרוס.... חובה לראות, לכל האמהות אבות והילדים... prime פשוט ענק

ולשאלתך, למרות שאין לי ילדים

שלא יחסר להם דבר ושידעו להתמודד לבד עם כל קושי שיבצר להם בדרך. אמן מה שכן מצידם כבר עבוד להם לכוות להורים נורמאלים.... הם יהיו שלי

ענתי 10

New member
אני רוצה בשבילם חיים שקטים

חיים של בטחון ושל שלום. ואח"כ אני רוצה גם שיזכו בנשים טובות
ואח"כ גם כסף כמובן לא יזיק, אבל זה לא מה שבאמת חשוב.

ק א סי

New member
שאלה נפלאה שאני חושבת עליה מדי פעם

לא רק מה אאחל לילדים שלי אלא מה אני יכולה לעשות כדי לעזור להם להגשים את זה. ומה שאני מאחלת להם מלבד בריאות זה אושר פנימי. משהו מאוד חמקמק ובלתי מושג שלרוב האנשים שרודפים אחריו ולא מצליחים להשיג. אז רוצים עוד כסף, ועוד נעליים, ועוד ילדים ועוד... אז אני מנסה ללמד אותם להנות מהדברים הקטנים של החיים. ואני משננת להם שוב ושוב שהכל פתוח בפניהם והם יכולים להשיג כל מה שירצו. הלוואי...

maybesure

New member
"ילדים זה שמחה עד שבע בערב"

חינוך והשכלה הם הכוח המניע להצלחה, הן כלכלית והן חברתית. וכחלק מהחינוך הזה: כמו שקאסי כתבה - להנות בעיקר והרבה מדברים קטנים שהעולם מזמן לנו, ולא דווקא מדברים שנקנים בכסף. אטרקציות מסחריות - אותי באופן אישי די דוחות אז משתדלים רק לעיתים רחוקות. כמובן בראש ובראשונה בריאות ושמחת חיים.

g u r a

New member
../images/Emo66.gif../images/Emo68.gif../images/Emo95.gif

שיהיו בריאים
שיהיו בריאים
שיצליחו במה שיבחרו לעשות. שיעברו חויות טובות,שידעו לקבל את השונה,ולתת לזולת.

פלטרון

New member
בעיקר מה שלא היה לי -

קודם כל הערה - אין לי עדיין ילדים/אישה.. אבל בבוא העת. וכשזה יקרה, אני מודה שמה שאאחל להם זה בעיקר מה שהיה חסר לי. נניח - אם אני לא הרגשתי פופולרי, זה בעיקר משהו שיהיה חשוב לי שיהיה להם. אם אני כן הייתי גאון כבר מגיל צעיר, אז זה פחות מדאיג אותי. אני בטוח שזה יגיע גם אצלהם.

למעלה