הפרסומת בויוה

סיל36

New member
../images/Emo99.gifהפרסומת בויוה

גם אני ראיתי והתלהבתי. מאוד יפה

kiCkiC

New member
אני קפצתי מהמיטה!

אחרי שהשארתי את ויוה דולק נונסטופ רק כדי לראות את הפרסומת... ראיתי אותה איפשהו באיזור ה 3 בלילה וקפצתי! מה שזיהתי היה את קופי פרינס שכבר שודרה, את גונג כמובן - אי אפשר היה לפספס.. והשאר, אני חושבת שזיהתי את ג'יי-היי אז יש מצב שגם Delightful Girl Choon Hyang יגיע. (זה בתנאי שבאמת זיהתי אותו ב 3 בלילה)... מישהו זיהה עוד משהו? אני צריכה לראות את הפרסומת לא ב 3 בלילה ואז לראות אם אני מזהה... ולגבי ויוה, אחרי שבהיתי במסך בשביל לחכות לפרסומת ראיתי 2 פרקים מ 2 טלנובלות שונות ונפל לי האסימון שכמה שאמרתי שהקוריאניות קילקלו אותי לשאר העולם - זה באמת נכון! זה היה ממש בלתי נסבל לראות את הטלנובלות (כשעד לפני שנה-שנתיים הייתי מכורה להם טוטאלית!)

Gitana

New member
אני לא חושבת שהראו את ג'יי היי...

אבל הראו איזה גבר גבוה לצד בחורה עם שמלה שחור לבן והגבר הזה נראה לי כמו השחקן קאנג ג'י ואן (כוכב "הונג גיל דונג" ו"קפיטל סקנדל"). זה הוא? מישהו זיהה? גם היה איזה תקריב לשני שחקנים שאחד מהם נראה לי כמו השחקן גו סו ("להינשא למליונר") אבל לגבי אני פחות בטוחה. ומי אלה שני הדמויות על הספסל? מאיזו סדרה זו הייתה? מישהו יודע?

לא יודעת אם זה הזמן להביא

את דרמת הפיוז'ן "הונג גיל דונג"... לא בטוח איך הצופה הישראלי הממוצע יאכל דבר מוזר שכזה אבל "קפיטל סקנדל" היא בהחלט מעולה מעולה ואני ממליצה בחום לראות- הלוואי שיביאו אותה לביבה (ויוה) בקרוב. אני היחידה שלא ראתה את הפרסומת??! חייבת להכריח את עצמי לפתוח את הערוץ מידי פעם ולראות מה הולך שם.

Gitana

New member
אני לא בטוחה שבאמת הראו אותו...

אבל אם זה היה הוא אז התמונה לא הייתה לא מ"קפיטל סקנדל" ולא מ"הונג גיל דונג"...לא הצלחתי לזהות את הבחורה
. אגב "הונג גיל דונג"...אחרי שקראתי את האכזבה שלך מהסוף אין לי הרבה צפיות והכנתי את עצמי נפשית לסוף טראגי
אבל בינתיים אני נהנית מהסדרה ולא משנה איזה סוף יהייה לה אני לא מצטערת שצפיתי בה...
לגבי "קפיטל סקנדל", הסדרה הזאת מצויינת! נהניתי מכל רגע!

הונג גיל דונג- ../images/Emo58.gif

לא ממש סוף טראגי כמו מן סוף כזה שישאיר אותך אומרת "what the Hell? מה זה הדבר הזה? זה לא מה שקניתי ! תחליפו לי את זה מייד! " באיזה פרק את בגיל דונג? מה דעתך על הנסיך? השחקן ג'אנג קיון-סוק הוא בונבון אמיתי (וקטין). אני אהבתי אותו כבר בהוואנג ג'יני...אבל בגיל דונג הוא בכלל
.

Gitana

New member
אני מגיבה להודעה בלי לקרוא אותה../images/Emo9.gif

ראיתי רק את השלוש מילים הראשונות שכתבת אבל העדפתי שלא לקרוא את ההמשך בשביל שאני אהייה קצת במתח לגבי סיום הסדרה...אני בפרק 23 אז אולי אפילו אסיים את הסדרה היום או לכל המאוחר מחר
פרקים 21 ו-22 היו ממש מעולים ומותחים!

Gitana

New member
הנה מה שחשבתי שיהייה בסוף../images/Emo58.gif

חשבתי שהנסיך שהפך למלך ינסה להרוג את גיל דונג אבל אי נוק תגן עליו ותמות במקומו ואז הנסיך יתאבד מכיוון שרצח את אהבותו...
כי הוא גם ככה דכאוני אחרי שגילה שהחרב הייתה בעצם מזוייפת
אבל עכשיו אחרי שקראתי שכתבת שהיא לא ממש טראגית אני יותר אופטימית

אל תיהיה אופטימית

תתכונני לגרוע מכל- ככה לא תתאכזבי ממה שהולך שם לקראת הסוף. פייטינג יי-נוק וגיל דונג.

Gitana

New member
סיימתי!!!../images/Emo2.gif../images/Emo7.gif../images/Emo58.gif

טוב,אז אחרי שכתבת לי שלא להיות אופטימית כל התקוות שלי לסוף טוב נעלמו
מזל שהוצאת אותי מהאופטימיות שלי כי זה היה ממש עצוב הסיום של "הונג גיל דונג" וממש דיכא אותי
אבל זה היה צפוי...כשגיל דונג הכריח את גומי לעזוב את המקום יחד עם המורה שלו הבנתי שהוא יהייה הניצול היחיד מהחבורה
אני בניגוד אלייך לא כל כך אהבתי את הנסיך, במיוחד לאור המהלכים שלו אחרי שהפך למלך...אבל אני חייבת להודות שהשחקן הצעיר הזה (רואים עליו שהוא ממש צעיר) משחק מעולה! גם די ריחמתי עליו כשהתגלה שהחרב שעליה הוא הסתמך הייתה מזוייפת ושבעצם כל חייו היו שקר...חשבתי שגם לו יהייה סוף טראגי אבל דווקא הוא היה זה ששרד. היה נחמד שהזוגות בחבורה "התחתנו" לפני שמתו...הסצינה שבה גיל דונג ויי נוק הבינו שהם עומדים למות הייתה מיוחדת בעיני למרות שהיתה טראגית
אגב, במבט לאחור...לא ממש הבנתי מה הייתה הסצינה שפתחה את הסדרה...הרי הראו את יינוק ואת השאר תוקפים מישהו ואז החזירו את העלילה אחורה לרגע שבו יי נוק וגיל דונג הכירו לראשונה...הייתי בטוחה שיגיע השלב בעלילה שבו יחזרו לאותה סצינה התחלתית

בשעה טובה! ../images/Emo58.gif

כן ,הסצנה הזאת מבחינתי הייתה אמורה להיות מין פלאש-פודוורד על העתיד אבל אחרי שקראתי את דעתם של אחרים וראיתי את הפרק האחרון שוב (עם תרגום) הבנתי שהסצנה הזאת היא בעצם חלק מהסיפור שאונ-היי כתבה כשהיא רצתה לנקום על כך שגיל דונג דחה אותה. בספר היא האדירה את שמו ועשתה ממנו מין רובין הוד נפלא שהצליח להיות מלך למרות מוצאו הנחות .בסצנה שבפרק הראשון רואים את כל החבורה עם בגדים מאוד מוקצנים איפור אחר תיסרוקות שונות ואפילו שיטות לחימה מאוד מוגזמות וזה בא בהקשר ישיר לאיך שאונהיי ראתה ותיארה את גיל דונג ה"גיבור" בספר שלה ולכן אני חושבת שזה היה מה שראינו בפרק הראשון. אני נורא אהבתי את סצנת ה"מוות" שלהם (למרות שלא הראו גופות), השיר המדהים שליווה את הסצנה לגמרי מהפנט ולשם שינוי אפילו לא הושר בקוריאנית או אנגלית(שוודית או נורווגית). בכלל, אני חושבת שקאנג ג'ו-ווהאן לא מוערך מספיק בקוריאה- הוא שחקן נפלא עם יכולות דרמתיות וקומיות יוצאות מן הכלל והמון טיקים קומיים בפנים שמזכירים לי את היכולות הקומיות של קים סונה המלכה וגונג יו. בנוסף הוא גם רקדן וזמר מעולה שהחל להופיע בכלל במחזות זמר בסאול בשנותיו הצעירות יותר כשחקן מתחיל (את צריכה לראות אותו במחזמר "גריז" ו"מופע האימים של רוקי" בשביל להבין את העיניין). אם תרצי את השיר המדהים שלחי לי מסר
אני לא אוהבת את הנסיך-הדמות, אבל את מכירה עוד מישהו שיכול להראות כל כך שקסי עם כובע קש מכוער, פוני לצד שמכסה חצי פרצוף ואייליינר שחור בעובי של 3 ס"מ? אני לא.

GnomeBubble

New member
../images/Emo58.gif הבעיה היא שכל תחילת הסדרה

היתה כזאת. מוגזמת בצורה קיצונית, עם קרבות חרבות בתעופה מגוחכים יותר מבסרט קונג-פו סיני סוג ז'
כמעט שלא ראיתי את הסדרה בגלל זה, אבל מזל שבכל זאת המשכתי... אז התאוריה הזאת מאוד מתקבלת על הדעת, אבל אז קשה להבדיל איפה בדיוק הסיפור של און-הייה נגמר והמציאות מתחילה. בפרקים הראשונים של הסדרה יש הגזמה פנטסטית שנעלמת לה בהדרגה, עד שבסוף הסדרה כמעט לא זכרתי שגיל-דונג היה בהתחלה נושף על אנשים ומעיף אותם באוויר... אחרי כמה פרקים זה כבר פחות או יותר נעלם לגמרי, והסדרה נהיית הרבה יותר ראליסטית. מעניין שבסוף כשהמורה של גיל-דונג מוצא את התלמיד החדש שלו בסוף הסדרה, הוא לא מצליח להדגים הפעם את הקסם הטאואיסטי עם הרוח.

Gitana

New member
תודה על ההסבר../images/Emo13.gif../images/Emo58.gif

הסצינה הראשונית באמת לא נראית קשורה לשאר העלילה...כפי שציינת, הלבוש היה שונה לגמרי וגם אופן הלחימה. וכמובן, גם הדמויות שהותקפו לא נראו בכלל בעלילה עצמה וכנראה היה להם תפקיד אורח בפרק הראשון בלבד לצורך הצגת סיפורה של און היי. גם אני אהבתי את סצינת המוות...אמנם כמו כל הצופים (או רוב גדול מהם) הייתי מעדיפה סוף טוב לדמויות הראשיות אבל אם כבר החליטו להרוג אותם אז התרשמתי לטובה מהדרך שבה עשו זאת...הסצינה הייתה מאוד יפה ומיוחדת והשיר המקסים שהזכרת הוסיף המון לאוירה.
את צודקת...לא הרבה היו נראים טוב בלבוש השחור וכובע הקש אבל השחקן הצעיר הזה עדיין נראה מעולה

kiCkiC

New member
צודקת... טעות שלי

ראיתי שוב את הפרסומת הבוקר וזה לא הוא. ממש משחק טריוויה לנסות לזהות שם משהו... יש מצב שהבחורון בחליפה שקופץ לו מימין זה קים נאם-ג'ין מ FLY HIGH ?!

Gitana

New member
הצלחתי לזהות את אחת הסדרות...../images/Emo6.gif

אז טעיתי במה שכתבתי למעלה וזה לא השחקן גו סו של "להתחתן עם מליונר" אלא מישהו אחר שנראה טמבל כמוהו
עכשיו אין לי ספק שהם סתם לקחו תמונות מסדרות קוריאניות כי הצלחתי לזהות דמויות מסדרה בת למעלה ממאה פרקים בשם: LOVE CAN'T WAIT ולא נראה לי שיביאו סדרה כזאת...אין מצב!!! הנה האתר הראשי שלה: http://www.imbc.com/broad/tv/drama/iq98/index.html והנה תמונה של הדמויות...מזהים אותם מהפרסומת?

kiCkiC

New member
כל הכבוד לבולשת שלנו../images/Emo98.gif

עכשיו... מי הזוג על הספסל???

Gitana

New member
זאת באמת תעלומה...../images/Emo122.gif

אף פעם לא ראיתי אותם קודם לכן...ניסיתי למצוא איזו תמונה או משהו אבל לא הצלחתי...
אבל רוב הסיכויים שמדובר בסדרה מרובת פרקים...הרי שאם היו שמים דמויות מסדרות שישודרו בארץ היינו רואים דמויות מ"יהלום בארמון" ולא ראינו

Mokona Modoki

New member
../images/Emo204.gif:/

היום הדלקתי בדיוק בסוף שלה... ארג ><" כבר יומיים אני מנסה לראות את הפרסומת וכל פעם רואה את הסוף X__X"

למעלה