יום הולדת לקארין!!

NoAmItA ChAn

New member
../images/Emo98.gif../images/Emo23.gifיום הולדת לקארין!!../images/Emo23.gif../images/Emo98.gif

מזל טובבבבבבבבבב 3333333333333333333333333333>
הפעם הברכה באמת תגיע! אז בינתיים אני רק אאחל לך את יום ההולדת הכי נפלא שיכול להיות, שתמיד תהיי בריאה ומאושרת ושלא תעזי לשכוח עד כמה אני אוהבת אותך ♥ דאייסקייייייייייי 3333333333333333333333333333333> נ.ב: תפוז לא נותן לי להעלות תמונה >:

SuperUkeChan

New member
../images/Emo121.gifאני רציתי לפתוחO: ;;

אניווייז~ קארינוש ביטצ'
שיהיה לך המוןהמוןהמון מזל טוב~ שתנצנצי כל חייך ושהכל יהיה גיי וקסום בצבעי הגאווה~ *פאוזה* אוקי רואים שאני גמורה מעייפות בלי קפה. ;; *המשך* קיצר אממממ אני אראה אותך היום ואגיד לך את זה היום גם
אבל רק שתדעי שאני אוהבת אותך ואנחנו ממש צריכות להפגש שוב וזה~ [ולחפור לנעם על ד"ר הו
] ואני כל הזמן בטוחה שרציתי להגיד משהו אבל שכחתי מה הוא היהT_T אה כן תהני מגיל 17~ אומשו. XD

תפוז מניאק../images/Emo69.gif../images/Emo189.gif

אנחנו אכן חייבות להפגש בתדירות הרבה יותר גבוהה. 333333333> ולחפור לנעם על דוקטור הו זה בהחלט חובה.
אנחנו נהיה בנות אותו גיל למשך יומיים שלמים, עטר!

Fake Reflection

New member
../images/Emo79.gif קארין ביצ'!!!!!!!!!!!!!!../images/Emo23.gif

מה קורה זקנה?! חעחע!
אני מאחלת לך המון המון בריאות כי זה באמת חסר לך.
אושר ועושר (כדי שתוכלי לקנות דיסקים ואחרי שעה להחליף אותם) הצלחה בכל מעשייך והגשמת כל משאלותייך.
הרבה אהבה, שמחה וחיוכים, מוזיקה, הופעות, ושפילי ווילי וכאלה.
מיו סיירציה גאריט! יא טיביה לובלו!
או איך שלא אומרים את זה XD
יומולדת הכי 100ממת וורודה שיכולה להיות ושיהיו עוד מלא כאלה.
אני תמיד כאן, לכל מה שתרצי גם אם התנתקנו בזמן האחרון. באמת שליוית אותי בתקופה טובה ואני שמחה שהכרתי אותך.
מזל טוב!
טוב שלא עברו שנתיים! D:
סיכות על הציצ!

ערסייייייייייייייייייייית~../images/Emo189.gif

יא, איזו תמונה ישנה X.X" את כל הסיכות איבדתיXD חכי ל-31 במאי. גם את תהיי זקנה כמוני.
אנחנו מכירות כבר שנתיים וחצי, ואת באמת הפכת את השנתיים וחצי האלו ליותר קלות. י'ערסית שכמוך, עייניםכפרעגוףנשמהטחולכבדעייניםנשמה

Hadar way

New member
../images/Emo212.gif../images/Emo49.gif../images/Emo213.gif../images/Emo151.gifמזל טוב! ../images/Emo70.gif../images/Emo47.gif

ווהו! ../images/Emo223.gif

טוב, כבר אמרתי לך בטלפון, אבל אגיד שוב- המון המון מזל טוב! ונו, כמו כל שנה, אאחל לך הכל מחדש, היישר מהלב, שתמיד תהי מאושרת ותהני מהחיים כמה שיותר, שלא תפסיקי לחייך ולשמוח, שתבחיני בין טוב לרע ותמיד תלכי בדרכים ישרות, שתצליחי בכל אשר תעשי ושכל מה שתבקשי לו יהי. שתקני כמה דיסקים שאת רוצה, שתזכי להיות בהופעות חיות שאת חולמת עליהן, ושלא תשכחי שורוד זה השחור החדש! [סתם, אין קשר, פשוט ראיתי את זה בבוקר
] קיצר, שתהיה לך יומולדת מגניבה, תהני מהגיל הזה, כי הזמן פשוט עף. אוהבת המון.
תמונה עדכנית! כוסיות בשעה 12.

Because Of May

New member
קאריןןןןןןןןןן! ../images/Emo109.gif

המון המון מזל טוב ליום ההולדת, אני מאחלת לך שתזכי רק לטוב בחיים, ותגשימי את כל חלומותייך ורצונותייך, אפילו המשוגעים ביותר, אפילו הפרועים ביותר. שתדעי לך שאני אוהבת אותך המון, למרות שאת זקנה (אבל אני יותר
). יום הולדת שמח, ביטצ'!
.

למעלה