אהלנים אנשים.....

סיגר

New member
../images/Emo98.gif אהלנים אנשים.....

לפעמים שיש זמן אני נכנס להסתכל מה חדש וכיף לראות איך הפורום הזה גדל ונהיה כמו משפחה אחת גדולה וחמה.. חמסה חמסה חמסה
איזה כיף... באתי להציץ ולהגיד שלום <עוד פעם!> מצאתי פלייבק של שיר שאני אוהב ושל זמרת שאני לא צריך להרחיב דיבור עליה
אם מישהו רוצה את הפלייבק אני משאיר לינק תהנו ..... הכנתי את השיר אצלי מזמן באתר אם למישהו בא לשמוע אותו ברקע...
יש גם לינק פאדי ראיתי שאתה מתכנן חתיכת ערב בתוכנית שלך תעשה לי טובה ותשאיר לי מסר או תשלח לאיי סי הודעה הפעם אני אתחבר! מילה! ואיפה מנהלת הפורום?!?!?! הא?????.

סיגר

New member
נסיון שלישי! לשלוח הודעה... איףףף

אמממ ועוד שאלה... אם אפשר.. אם מישהו יכול לתרגם את השיר הזה לעברית היה מתאים לי להכניס לדף של השיר את המילים וכמובן שאני אודה שם.. לזה שתירגם...
כבר כתבתי את ההודעה הזו אבל היא לא עברה.. איף נסיון שלישי

ל- סיגר TO TRAGOUDI TON GIFTON

TO TRAGOUDI TON GIFTON THEN EXO TOPO THEN EXO ELPIDA THE THA ME XASI KAMIA PATRIDAKE ME TA XERIA MU KE TIN KARDIA MU FTIAXNO TSANDIRIA STA ONIRA MU NAS MBALAMO NAS MBALAMO KE TO LUMNO T' AFENDIKO NAGIA DOMLES ATZEMBALAMO KE TA GANIKIA MAS OTAN XOREVUN NE XASTAROMATA PU SE MAGEVUN KOUNOUNE SOMATA KE TA PITE TUS MESA SE KLINUNE STIS ANGALIES TOUS NAS MBALAMO NAS MBALAMO KE TO LUMNO T' AFENDIKO NAGIA DOMLES ATZEMBALAMO

F a d i

New member
סיגררררר אהלן אחי

טוב לראותך פה וואלה רק עכשיו פתחתי ת'מחשב (היתה תקלה באזור) והדבר הראשון שאני שומע במחשב זה הפלייבק הנפלא שצירפת אז קודם כל המון תודות לך דבר שני הנה התרגום שלי ושל אנג'לו דבר שלישי,מחר תכנית מיוחדת,ספיישל מיוחד (ועל כך תבוא הודעה מאוחר יותר) אז תהנה מהתרגום וחסר לך לא לבוא מחר
להשתמע איש

סיגר

New member
../images/Emo3.gif אהלן אהלן... תודה אנשיםםםם

על העזרה!!!! חיים תודה נשמה..... חחחח חולפת לא חבל על הבריאות??
יאסווו ממצב?.... הורדתי את השירים שם אחלה!! תודה... פאדיייייי ממצב?!?! כל התקלות אצלך מה יהיה? תשאיר קצת לאחרים...חאליק! אני מחכה למחר הכנסת אתי לסקרנות חבל"ז ותודה לך ולאנג'לו על התרגום..
אחי מה אני ממלא במקום הכוכביות? ואיזו מילה לבחור שם / ? יש 2 אפשרויות ואיפה מנהלת הפורום?!?!?! הא?????.

F a d i

New member
../images/Emo3.gifכנס יא ליימך../images/Emo6.gif../images/Emo8.gif

באותו שירשור יש תרגום של GLGGM=אנג'לו הוא משלים את המילים בהצלחה

סיגר

New member
חחחחחחחחחח ליימך ...יפה!!

וואלה לא ראיתי.... טוב בחייאת פאדי תעשה לי טובה שלח לי למסרים או כאן את התרגום מלא כמו שאתה יודע למה אני בטח אעשה סלט מזה חחחחחחח הרגת אותי... ליימך י'ליימךךךךךך!

סיגר

New member
זהווווו סידרתי את התרגום!!! ../images/Emo13.gif

תודה לאנג'לו ופאדי......

12אניהיא

New member
אךךךךךך נעלול געגעתייייי

הנה המנהלת...
תגיד שאני לא דואגת לחברים

סיגר

New member
וואלה הנה המנהלתתתתת ../images/Emo3.gif

בואנה תגידי אופו את?????? ממצב מעננים מה קורה מה ניש.. מה מה מה?!~?!!!! הא????? ולמה את לא עונה במסנג'רע שלך ? טוב רציתי לשאול שאלה אבל כבר שכחתי מה רציתי! טוף לראות אותך סוף סוף באמת ואני מוכן שתכתבי לי גוביינא למסנג'ר ככה מידי פעם סחטיין על התמונה... חחחחחחחחחחחח

Nava5

New member
אהלן אהלן, חולפת, בי'מת אחלה שיר

קבלתי אותו ב-E.MAIL מ-SYSYV לפני כחודש. אוהבת אותו מאד! יש לסיגר טעם משובח, ושמעתי שגם נונה אוחבת אותו... את השיר
אגב, עניתי לך לגבי ההיעדרות שלי מהתכנית של אנג'לו. פה. להתראות!

1Yasoo1

New member
אז לגבי פלייבקים...שאלו אותי אתמול

היא ביקשה את Elenitsa של הלני ויטלי ויצאה מזה חגיגה שלמה של גירסאות שפאדי לא נישאר חייב והשלים לי מידע... אז יש את הביצוע של רוזה אשכנזי ושל חאריס אלכסיו ושל כמובן הלני ויטלי.. ויש כמובן קישורים לשירים... אז שיהיה רק בכיף

F a d i

New member
אם כבר הבאת את "אליניצה"

(מה שלא קשור בכלל ל"שיר הצועני") אז הנה עוד משהו קטן בשבילך ובשביל החברים יואב-SYSYV כתב בפארק "מעניין, שיר אהבה שנכתב ע"י גבר, לאותה אלני קטנה, אבל חוזות אזנינו בשלושה ביצועים של זמרות דוקא." וזה הדליק לי נורה בראש שיש לי ביצוע גברי לשיר הזה ורק הבוקר היה לי זמן לחפש אותו והנה הוא להורדה מיוחדת הביצוע של "יאניס דראגאציס" משנת 1931 כי מוזיקה עושים מאהבה-או לא עושים בכלל
תהנו ויום טוב

F a d i

New member
בהחלט צודק

הוא כתב והלחין והביצוע הוא של "אבאנגלוס סופראניו" מקווה שאהבת

merakli

New member
פאדי היקר שלנו תודה../images/Emo51.gif../images/Emo24.gif

שיר אנטיקה מסטר פיס אמיתי ביצוע מקורי יהלום אמיתי יש ביצועים חדשים וגרנדיוזיים של השיר הזה אבל אלניצ'ה וקוקליצ'מה מו יפה לא פחות בלבושה הישן.ודרגציס המנוח היה ענק הדור בקיצור יאסו פדימאס

F a d i

New member
מה יצא?איפה יצא?לאן יצא?!

לפחות תביא קישור שנדע שמשהו התשנה אם בכלל על זה אתה מדבר..
ויאללה אני מקווה שרואים אותך עוד מעט

למעלה