יום רביעי - אוכל, ספורט ופיתויים

אפשר להגיד לעצמי - נו נו נו?

אז כרגיל אכלתי שני כריכים לחם קל עם קוט'ג והרבה ירקות עם לימון ומלח - עד כאן נהדר אבל - א ב ל גדול אכלתי M&N שהביאו לעבודה -אוףףףףףףףףףףףףףףףף

איריס!! ../images/Emo124.gif קוראת אותך לסדר!! נו שויין, אז אכלת M&M. כמה? חופן? שניים? קזזי יקירתי, קזזי והכול הסתדר. אל תתני לזה לבאס אותך! ../images/Emo24.gif גדול

לילית462

New member
תראי, תשמעי...

קוראים אותך לסדר, הכל שאלה של כמה M&N אכלת. קופסה קטנה של העדשים האלו - 30 גר' עולה 180 קלוריות. אני מדברת על הקופסאות בצורת גליל, אורך כעשרה ס"מ

אז זהו שאצלי זה הסתכם בשני חופנים

אבל יש כאן איזה דלי ענקי מלא בסוכריות/שוקולד הזה הורים של ילדה מהגן היו בחו"ל והביאו לנו מקווה שאצליח להעלים את זה מכאן ולא דרכי תודה על הנזיפות - זה עוזר

../images/Emo45.gif אז זה לא כזה נורא. באמת העיקר שהדלי הזה ייעלם כבר (ולא אלייך כמובן ../images/Emo6.gif) כדי שלא תצטרכי להתמודד עם הפיתוי האינסופי הזה כל הזמן. אני ממש לא מקנאה בעבודה שלך, לפחות בעבודה שלי אין ממתקים מולי בכל רגע נתון. זה ממש קשה.

DANIELI06

New member
בעבודה שלי כרגע גם אין פיתויים... אבל אני אוכ

לת את הבן שלי... טעים ולא משמין בכלל... 0 נקודות בשומרי משקל.

נוגלי

New member
ואני...

בוקר:נס 2 סוכרזית רבע כוס חלב 3% ארוחת10: פרוסות לחם קל + 2 משולשי מון בלאן דיאט צהרים: ירקות מוקפצים עם חזה עוף. בערב יש לי אירוע מקווה להחזיק חזק ולא לאכול הרבה. פעילות לא נראה לי שאעשה היום

נוגלי

New member
אוווופפפפפפפפפפפפפפ

באירוע אכלתי חצי פרגית ורבע שניצל, 2 חתיכות תפ"א ושעועית עם גזר. היום במשקל עליתי 400 גר'. אוווףףףף. מקווה שהיום יהיה טוב יותר

DANIELI06

New member
לא נראה לי שזה שייך לאירוע...

כי זה לא נראה שאכלת הרבה... אולי זה יתאזן עוד כמה ימים... וגם אם כן כמו שאומרים וצודקים מה שעולה מהר יורד מהר... בהצלחה...

אור685

New member
תעיפי את המשקל מהבית!

בשביל מה זה טוב? לא עדיף לראות ירידה גדולה אחרי שבוע, במקום ירידות קטנות קטנות כל פעם ?

נוגלי

New member
ואז איך אני אראה אם רזיתי?

אני פשוט צריכה להתאפק וזה קשה, אבל את צודקת, כשיש יום שאני שומרת נורא ולא יורדת אני מתאכזבת ברמות שבא לי לשבור את הדיאטה...

אור685

New member
התכוונתי שתעיפי אותו למקום אחר אבל קרוב

שיהיה אצל שכנה/חברה/אחות. אבל מישהי חזקה, כדי שאם תבואי כל שעה ותרצי להישקל היא לא תיתן לך, אלא רק פעם בשבוע. איזה כיף לראות ירידה של קילו או אפילו יותר אחרי שבוע !!1

האמת שגם אני לא משהו. מה קורה לכולן היום../images/Emo35.gif בבוקר שתיתי שוקו דיאט (160 קלוריות), בעשר אכלתי כבר חטיף גרנולה (130 קלוריות). בצהריים לא הייתי בבית ולא היה לי כלום ופתאום תקף אותי רעב, חור בבטן, שלא יכולתי לעמוד בפניו. קניתי בייגלה קטן מקמח מלא (לפחות זה). אחר כך אכלתי תפוח ובננה. אולי זה לא נשמע הרבה אבל זה רק בגלל שאני כל הזמן עוצרת לעצמי את הידיים. אני לא יודעת מה לעשות. בימים האחרונים אני כל הזמן, פשוט כל הזמן, רעבה, ואני לא יודעת אם זה אמיתי או פסיכולוגי ../images/Emo53.gif../images/Emo53.gif../images/Emo53.gif מה לעשות? להאמין לרעב או לא?

למעלה