|גזוז|אז מה שותים אצלכם בבית

Jen74

New member
../images/Emo96.gif../images/Emo185.gif|גזוז|אז מה שותים אצלכם בבית../images/Emo35.gif

אצלי בבית החלב הולך בכמויות לא נורמליות, לדעתי בכל אופן. הבנות שותות שוקו - כוס חלב לכל אחת אוכלות קורנפלקס/דגני בוקר - לפחות חצי כוס חלב לכל אחת אני שותה קפה - בערך חצי כוס חלב הייתה תקופה שמעבר לשוקו וקפה הייתי קונה גם משקאות קלים ומוגזים. קולה, ספרייט, מיצים טבעיים ותרכיזי מיצים. פעם גם קניתי מים מינרליים בכמויות, עד שהכנסתי הביתה קנקן של בריטה. אני מאוד משתדלת שישתו הרבה מים במהלך היום. אבל משום מה, כשאין מיצים ותוססים למיניהם, הן כמעט ולא שותות מים. רק השוקו והחלב נשפכים כמו מים
אז איך זה אצלכם? מה אתם שותים יותר? על מה לא תוותרו מבין המשקאות?

גם אצלנו הולך המון חלב

לפחות 10 שקיות/קופסאות בשבוע בקיץ הרבה יותר בגלל הקפה הקר והשוקו קר טחונים בבלנדר. שותים גם מים וגם משקאות למיניהם. אני שותה הרבה קפה ולא אוותר עליו.

Jen74

New member
../images/Emo178.gifואני כבר חשבתי שאצלי זה מוגזם...

אני מעריכה שהולך לי משהו בין ליטר וחצי לשני ליטר ביום טיפוסי וזה כשאין קורנפלקס בבית. הבוקר נשאר בשקית קצת פחות מחצי. לקחתי חמש כוסות חד פעמיות וחילקתי את החלב שווה בשווה. בכוס החמישי היה קצת פחות מארבעת הכוסות האחרות וזה הספיק לי בול בשביל כוס הקפה של הבוקר
עוד מעט אצא לקניות שיהיה לילדות מה לאכול ולשתות כשאני בעבודה.

אני אישית שותה רק מים. . .

אולי פעם בשבוע משהו גזוז. אצל ההורים שלי (ואחים שלי) הולך בערך. כוס מים. כוס קפה. אני אישית לא נוגע בקפה.

חלב ומים בעיקר

בסופשבוע חוטאים בקולה. אני זקוקה לשלוש כוסות קפה ביום, הילדים מתים על חלב ומים כל שאר הזמן.

אצלינו זה מתחלק

אבא והשני רק מים, אמא, ראשון,שלישי ורביעי מאוד אוהבים ספרייט
,אז ראינו שזה לא כלכלי,קנינו סודה סטרים ואנחנו חוגגים,
גם הרופא שיניים חוגג וגם המשקל חוגג,כמובן שהילדים שותים חלב עם דגנים,מידי פעם שותים
ואנחנו גם מידי פעם חוטאים ב-
או תה.אבל הקבוע שלנו שנוגע רק במים,לא אוהב מתוק בכלל זה השני.

Jen74

New member
רחמנא לצלן - קוקה קולה מול סודה סטרים

ת'כלס: זה טרפה וזה תועבה
הוכיחו כבר בכל מיני מקומות ומסגרות שקוקה קולה הכי טוב להשתמש בו בתור חומר ניקוי.
בתור מכורה לקולה, בעיקר לקוקה-קולה ו- RC קולה, זה מחריד אותי לדעת את זה אבל זה לא גורם לי להפסיק לשתות. פעם הייתי שותה לפחות 2 כוסות ביום (בממוצע). הגעתי למצב ששותה אולי כוס בשבועיים אבל זה מאילוצים כלכליים. סודה סטרים לא היה לי אף פעם אבל הייתי שותה אצל שכנים, חברים, כשהייתי ילדה. לא ידעתי שעדיין יש את זה.

תשימו ../images/Emo23.gif שכתבתי ספרייט.

וגם אני לא יכולה לסבול חיקויים,אבל הספרייט שאנחנו מכינים מהסודה סטרים דומה מאוד לאורגינל,אז זה עובד.

Jen74

New member
וואלה, עכשיו שמתי לב ../images/Emo3.gif

היא לא הזכירה בכלל קוקה-קולה. למרות שגם קולה אפשר להכין בסודה סטרים אבל יש לזה טעם של תרכיז קולה בתוך סודה.

פלגיה

New member
שותים שוקו וקפה (הגדולים)

וגם חליטות צמחים למיניהן. אני לא קונה קולה מטעמי בריאות ולא את שאר המוגזים מטעמי חיסכון. יש לנו תרכיז בבית, כזה שנקרא "טבעי" וזה אומר שהוא פחות מזיק מהאחרים. זה מה ששותים.

למעלה