פיקניק ביום שישי בבוקר

ענתש

New member
../images/Emo24.gif אני מגיעה עם עוגת גזר

(טעימה, בחיי) ואולי גם איזו פשטידה או משהו קנוי ואכיל... נראה מה יצא לי.

parpare bar

New member
נשמע כיף

אני לא יודעת אם אני אצליח להגיע אבל זה נשמע מדליק לאללה. כרגיל, נייטי, את מקסימה. אם זה יהיה אפשרי לגבי אני אודיע.

ariane

New member
אין בעיה

אני אוכל לבוא(אם יש לי טרמפ' עם קשת), בשעה זו אני לא אוכלת (רק ארוחת ביניים בסביבות 11:00) אני אביא שתייה ואנסה לבקש מבעלי היקר להכין איזה משהו(הוא המבשל בבית) אולי אביא איזה סלט ובקבוקי מיים(לא שותה משהו אחר). עוד משהו?? אני מקווה שיהיה לנו כיף ביום שישי.

בנצ100

New member
איזה כיף - חזרתי בזמן!

בדיוק למפגש כזה, מהסוג שמתאים לי. לא, לא בא לי לספר שוב פעם הכל ולהכנס לדיכאון, אני אחרי שבועיים חלומיים בחו"ל, עם חיוך גדול מרוח על הפרצוף והלוואי שהוא ישרוד עד יום שישי ואוכל להפיץ ממנו לכולכן... אני מוכנה לקנות הכל, כבשלנית אני אסון. אבל אני מקבלת הוראות בהכנעה... או שסתם אביא פשטידה קנויה, או עוגה - או מה שתגידי נייטי! מחכה לראות את כולכן! עדי

תמי ס

New member
תודה שחיכיתם לי...

שבתי הלילה מעשרה ימים נהדרים בצרפת. כמובן שאגיע ואני תומכת בהחלטה לא לצרף בעלי חיים וילדים (ובעלים...) למפגש. בטוחה שיהיה נפלא להיפגש בחיוך. מצפה לראות כבר את כולכן.

נוריה

New member
מתייצבת בכיף

אם צריך מבושל/סלט/שתיה, כל דבר רק תטילו עלי. נייטי, אולי פשוט אדבר איתך אישית ונחליט מה שאביא. חיות - למזלי יש לי "רק" אוגרים ודגים אז אותם לא אביא. וילדים - אותם אני משאירה כמובן בשעות אלו בבי"ס ובגן וגם בשעות אחרות יש להן תודה לאל אבא. אני באה להנות, לחבק ולהתחבק... אז נפגש!

התלבטתי כי רציתי לשמור על אנונימיות

עד אחרי המי שפיר
, אבל אני בכל זאת אגיע. מה כדאי להביא? מים אני מביאה בכל מקרה (לא שותה משהו אחר). להביא מתוק או מלוח?

mikush2

New member
בטח בטח!!!! ../images/Emo45.gif

איזה מזל שתמיד יוצא לי להכנס לפורמים, שנייה לפני המפגש... אז בטח שאני אבוא! נראה לי טוב הרעיון שלא נהפוך את זה למפגש דיכאוני. מה גם שמדובר במפגש מאוד מגוון כי יהיו גם בנות הריוניות וגם בנות שהן לקראת ההריון הבא... ולכן יהיה נחמד אם נוכל לקשקש ולצחוק קצת. מה להביא?

נייטי

New member
../images/Emo124.gif יקירותי - המפיקניק

במהלך הערב אני אעביר לכל המשורשרות מסר עם הנייד שלי. תצרו איתי קשר מחר במהלך היום לקבל מיקום מדוייק של המפגש. הערב אני אעבור באזור אחרי העבודה לסיור מקדים כדי לדעת בדיוק איך להסביר לכן להגיע. לכן, כדאי שתתקשרו מחר. לגבי מה להביא - באמת מה שבא לכן ומה שנוח לכן. בטוח יהיה מספיק אוכל ומספיק גיוון. בקיצור - תגדילו ראש! בנוסף ממליצה שכל אחת תביא איזה שמיכת ים כדי שיהיה לנו על מה להניח את ישבננו הענוגים. יאללה ביי!

../images/Emo6.gif לא חביבת הקוסקוס, אבל הבטחתי

והעברתי הודעה דרך תמי שבפעם הבאה שאהיה בארץ אשמח ליזום מפגש בו אביא את הקוסקוס.

נייטי

New member
קיבלתי את ההודעה ואני מחכה.......

כמה זמן לוקח לך להכין לי קוסקוס ולבוא?!
אני מצידי מבטיחה שנעשה עוד מפגש כשתבואי לביקור.

כשתבואי לארץ לא יהיה לך זמן לפתוח

קוסקוס ולתת לסולת תשומת לב אישית, כי תהיי עסוקה בטיפול בדבש המתוקה ובהצגתה לעדת בנות הפורום הנלהבת. (ובכל זאת, ובגלל שאני חובבת קוסקוס כהלכתו, אני מתנדבת לשמור על הדבש בזמן שאת מכינה קוסקוס).

תמי ס

New member
את צודקת

נורית תהיה עסוקה לאללה, בחשבון פשוט הדבש שלנו תיוולד בע"ה בריאה ושלמה בינואר, נורית תגיע במרץ-אפריל, קשה להתפנות לעשות קוסקוס עם תינוקת בת חודשיים-שלושה. אבל אני בטוחה שהאחיות המקסימות של נורית יירתמו לעזרה... אני רגועה -יהיה קוסקוס...

למעלה