סקירה: Blogger

דנטל

New member
אם הבנתי נכון

אז הקטע של רשימת תפוצה זה חסרון ענק, בעיני.

פגעסוס

Well-known member
יש לי בלוג ניסוי בבלוגר עוד

מהתקופה שבה ניהלתי את הבלוגיה. נכנסתי אליו עכשיו כדי לבדוק את השינויים. לטעמי חלק מהפעולות שם מאוד לא אינטואיטיביות ואני לא מתלהב מהממשק. אבל זו בהחלט תחרות ראויה לבלוגיות הגדולות בארץ.

musichunter85

New member
אני פשוט לא סובל את הממשק הזה

פתחתי פעם בלוג (באנגלית) ב-Blogger, ואחרי רשומה אחת התייאשתי. הממשק מיושן ולא אינטואיטיבי, והפורמט של ארכיון הרשומות פשוט זוועתי - על כל לחיצה שם כל הדף נטען מחדש (וזה לוקח שנים, אפילו עם אינטרנט מהיר), ועוד לא הזכרתי את העיצוב הקר והמנוכר חסר הגיוון. גם תפוז וגם ישראבלוג נמצאות לפחות 2 דורות טכנולוגיים לפני הדינוזאור הזה. אין שום סיבה שישראלי יפתח שם בלוג.

akravit

New member
תמיד אהבתי את Blogger

וקשה לי להתחבר להודעות שהוצגו כאן בקשר ל-Blogger. אל תשכחו שהם היו הראשונים שהציעו מערכת להפעלת בלוגים להמונים... והיום עם כל השכלולים שיש שם והאפשרות לפתוח בלוג בעברית - חבל לבטל או לפסול את האופציה הזו. פלוס גדול שיש בבלוגר הוא שאפשר לעצב את הבלוג איך שרוצים ותבניות עיצוב אפשר למצוא ברשת בשפע. יצאתי לחפש - מצאתי - הסבתי לעברית - והתוצאה כאן.

פתחתי שם בלוג

(שם ובקפה דה-מרקר אם למישהו יש שאלות על הקפה), בהחלט לא מסובך והייתי אומרת שאפילו נוח. יש תבניות קבועות, שאפשר לשנות להן צבעים וגופנים ואפשר להכניס תבנית שונה לגמרי בעזרת קוד HTML ממלאי תבניות ברשת, ברגע שיהיו תבניות בעברית, או ל מי שיודע להתאים אותן. כמו כן אפשר להכניס קודי HTML בריבוע בדומה למה שעושים כאן בתפוז. יש תפריט שמרכז את כל הרכיבים שאפשר להכניס לדף ויש הרבה מהם. התגובות או מה שנקרא שם -הערות נפתחות או בחלון נפרד או שהדף מתחלף לדף שלהן וזה מעצבן, אז בחרתי באופציה הפחות גרועה של חלון קטן נפרד בדומה לאפשרות של ישראבלוג. בזה באמת אין על תפוז. אפשר לעשות מנוי באימייל. אין סטטיסטיקות, אבל הכנסתי מונה חינמי מהרשת שגם נותן לי, באתר שלהם, סטטיסטיקות יותר מפורטות אפילו מאלה של תפוז. מהמעט שהתנסתי עד כה, בלוגר בעל חביבות משלו. לא נתקלתי באיזה משהו שרציתי לעשות שם ולא הצלחתי ובקלות (חוץ משינוי תבנית גורף בגלל העברית). הבעיה שלי עם בלוגר היא אחרת. נורא בודד שם ואם לא נותנים את הלינק לאנשים, הם פשוט לא יודעים על הבלוג. יש שם איזה אפשרויות חברתיות שאני מפספסת?

דנטל

New member
איך עושים מנוי במייל בדה מרקר?

לידיד שלי יש שם בלוג ואני לא יודעת איך עושים אליו מנוי. ראיתי שיש RSS ועמודים אישיים, אבל אני רוצה מנוי במייל. הוא לא יודע גם.

אי אפשר.

גם אם יש לך כרטיס בדה מרקר. יש הרבה מאד בעיות בקפה, תאמיני לי שכאן, עם כל הבעיות, הייאוש יותר נוח.

tamax

New member
גם אני תהיתי לגבי איזה דף ראשי

כמו עמוד הבלוגיה בו ניתן לראות את העדכונים האחרונים. באמת נורא בודד שם...

למעלה