שיין העלה את ניקול לבמה

shiranile

New member
../images/Emo95.gifשיין העלה את ניקול לבמה../images/Emo12.gif

אתמול! וכל הקהל שר לה יומודלת שמח
יש פה דיון גדול על זה

chenwest

New member
יומודלת../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif ../images/Emo203.gif

סורי שושי זה הורגXDD אז בטוח יהיה מתישהו תמונות משם
OMG

Hand Of Blood

New member
../images/Emo115.gif../images/Emo6.gif אפילו לא שמתי ../images/Emo23.gif

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

מה נסגר איתו???

אבל שיהיה.. בטוח זה היה הכי חמוד בעולםם הייתי נותנת הרבהההההה בשביל להיות שםםם וואי אני וזכרת שבריאן העלה את מולי לבמה.. כמה מתוק זה היהה

eryui

New member
הוא ביקש ....

מהמעריצים לא לצלם תמונות אך בטח כמה צילמו אז מבקשים לא לפרסם את התמונות שלה באתרים ופורמים אתם יכולים לראות באתר www.shanefilan.nl

rachelMcfadden

New member
../images/Emo185.gifוואיי לחנוק כמה מהבנות שם!!

מתווכחות לי על זה ששיין העלה אותה לבמה וכאילו הוא עשה טעות.. מה נסגר?? זאת הבת שלו!!! איזה מן זכות יש להן להחליט שמה שהוא עשה היה טוב או לא טוב? זה שיין מחליטטט!! וזה לא כאילו שהוא קיבל מיליוני דולרים בתמורה לתמונות שלה... הוא העלה אותה לבמה... סה"כ חוויה גם בשבילה, גם בשביל שיין, וגם בשביל המעריצים.. אז מה רע בזה? אני באמת לא מבינה למה הן חושבות שהן מבינות יותר טוב משיין מה טוב בשביל ניקול... אני יכולה להשתגע מהשטויות שהן כותבות שם!! אני ממש שמחה שסוף סוף ניקולי נחשפה...! אני מתה לראות אותה

שמעי

הוא די הבהיר כמה נראה לו לא נכון שהתינוקת תקבל ככה פירסון והכל ונראה גם לי די מוזר שפתאום הוא חשף אותה ככה אבל זה החלטה שלו ולא צריך להעביר עליו ביקורת כמו שמעבירים עליו שם

rachelMcfadden

New member
../images/Emo185.gifזה בכלל לא מוזר...

זה סה"כ חשיפה בפני המעריצים... זה לא שהפנים שלה יהיו מרוחות עכשיו בכל עיתון... זה לא מי יודע מה חשיפה. ובסדר, הוא הבהיר שהוא לא רוצה לפרסם אותה.. אבל עדיין, זה לא שמעכשיו בכל הזדמנות הוא ישים אותה בפני המצלמות.. מה ששיין עשה סה"כ כ"כ תמים.... לא ברורה לי כל המהומה שעשו בגלל זה.. והביקורות שכתבו עליו ממש מוגזמו

היו שם מלא צלמים

שמספרים שדייב הזיז אותם אחורה לפני ששיין העלה את ניקול וזה בסביבות ה30000 מעריצים נגיד וכולם יכבדו אותו ולא יפרסמו תמונות מה שקשה לי להאמין שיקרה מספיק שכל אחד ישלח ל5-10 חברים קרובים וכבר כולם ידעו איך היא נראית והכל אני לא חושבת שזה דבר רע לחשוף אותה אבל בין להסתיר אותה בכל הזדמנות ללשים אותה על במה מול כזה קהל ענקי יש מרחק מטורף.. זה די בא בהפתעה

למעלה