סימנים להריון

בילבי81

New member
יכולה להיות קליטת הריון מבלי להראות

סימנים פיזיים??? הבנתי שיש כל מיני סימנים של כאבים בחזה ובבבטן יכול להיות קליטה של הריון והסימנים הללו לא יופיעו?

עזרה לגבי סימנים :)

אני יודעת שיכול להיות שאני סתם מדמיינת מדאגה.. הפסקתי עם הגלולות אחרי מעט זמן יחסית-3 שנים. ורק לפני קצת יותר משבוע,כמובן שמיד קיבלתי מחזור... הוא נפסק ביום ראשון ונפסק לגמריי...היום היו לי קצת כאבים,כמו מחזור ויותר מאוחר היה לי כתם חום בתחתונים. יש סיכוי להריון? ובזמן כל כך קצר מהפסקת הגלולות?

בילבי81

New member
טוב אז עכשיו אני סקרנית

אבל אני מחזיקה את עצמי.. (אני באיחור של שבועיים+) ובדיקה שעשיתי שבוע שעבר יצאה שלילית והבטחתי לעצמי שאת הבדיקה הבאה אעשה רק אחריי החג (יעני ראשון-שני) וחשבתי שאין ממש סיכוי כי הבנתי מחברות שלכמעט כולן היו סימנים כלשהן של התחלה... ולכן שללתי אצלי... ועכשיו אני שוב סקרנית...

chen30

New member
נצל"ש - תופעה מוזרה

החודש קיבלתי מחזור נורא מוקדם בי"מ 23 לעומת 28 30 ו-35 בחודשים קודמים. המחזור היה מאד חזק ועם כאבים שאין לי בד"כ. ביום שני הוא נגמר וגם אתמול היה נקי, ואז היום הייתה לי הפרשה חומה בתחתונית שאם לא היה לי מחזור לפני שבוע הייתי יכולה לחשוד בה כהשתרשות.... למישהי זה קרה ? יש לכן מושג ממה זה נגרם ? יש לציין שהפסקתי גלולות לפני 4 חודשים. תודה ובהצלחה לכולן

למעלה