היי

baby61

New member
חחחח ראסמי*

זה מילה יפה וזה מתאים
חחח חן בכיתה שלי.. והיא חורשת לי במוח "נעם נעם נעם!!" אבל שמעתי שהפסקתן לדבר.. או שזה לא מענייני
(זה בטוח לא, אני סתם נדחפת)

חצילע

New member
איזה חמודה. D:

אני אוהבת אותה.^^
כע,הרבה זמן לא דיברנו,בידיוק חשבתי על זה.
:/

baby61

New member
חחח חן אמרה שהיא ראתה שדיברנו פה

חחחח היא סטוקרית! חחח סתם סתם היום היא באה אליי "רותם.. את מדברת עם נעם?!" אני כזה "יו איך את יודעת? בדיוק דיברנו בפורום וזה" חעחעחע הצחיק אותי והעיקר היא עושה "אני מידי פעםם נכנסת לפורום.." היא בטח נכנסת כל יום מוחעחעחע

חצילע

New member
כי ההורים שלי לגמרי נגד.

הם בכלל נגד קעקועים ופירסים למינהם. כל פעם שאני מעלה את הנושא אבא שלי מתעצבן. אני יודעת שאם אני אעשה בלי לשאול לא יהיה טוב, אני מכירה את ההורים שלי. וזה גם איזה משהו מצפוני,בערך. כי הטראגוס,היה יעני במקום סיידליפ, התפשרתי איתם עליו.

B l a c k tears

New member
גם ההורים שלי..

אבל אני די "מכינה" אותם בזה שאני אומרת להם שאני מתכננת לעשות הרבה דברים [פירסינגים,הכוונה] ושהם לא יורידו אותי מזה. נמ.. תנסי לשבת עם אבא שלך לשיחה על זה,תסבירי לו כמה זה חשוב לך [אני אומרת אבא כי לפי איך שאת מתארת את זה,לו זה יותר מפריע]. עברת את הגיל שאת יכולה לעשות בלי אישור?

חצילע

New member
כבר הכנתי אותם.

"אחרי שתלכי מהבית תעשי מה שבאלך". ניסיתי,אלפי פעמים,וזה לא מעניין אותו. "בבית הזה צריכים לכבד אחד ת'שני בללעלעלע ואני אבא שלך בלעלעלע ואני ואני בלעלע." והכי מצחיק,שאין קשר,הוא סתם מחרבש שטויות. כן,האמת שלו יותר מפריע. את אמא שלי זה סתם מגעיל. אם זה היה תלוי בה מזמן הייתי עושה. ולא,אני בת 14.;-/

baby61

New member
חחח אצלי זה אותו.. אבא הקשוח

אבל ההורים גרושים. אז מטריפים לאמא ת'נשמה ואז היא נותת לי.. עכשיו בא לי קעקוע והיא ממש שונאת.. אז לא נראלי שזה יקרה

baby61

New member
אני חושבת עכשיו

על טראגוס ורוק.. משו נחמד באוזן בא לי רוק
נראלי שזה זה.. יאללה נתחיל להציק לאמא

baby61

New member
../images/Emo95.gifמנצל"שת בשביל לשאול שאלות...

1. לגבי העגיל בלשון. מתי אני יכולה להחליף כבר עגיל? וכדאי/חייב/אחר(?) ללכת לפירסר אחרי שבועיים לבדיקה/החלפת עגיל? ואם אני יביא עגיל שלי אני יכולה להגיד לו שיחליף לי..? 2. אם הליקס עשה לי קצת בעיות בהתחלה וזה.. אז יש סיכוי שיהיו לי בעיות עם רוק? מכיוון וזה בסחוס.. נפיחיות וכדומה? תודה על העזרה

baby61

New member
יו מתוקההה

עדיין זה על רוק או טראגוס או משו נחמד באוזן.. מה שאמא תתפשר עליו כי הגבה והלשון היו "אחרונים ודיי"

Moosh Tg

New member
לפי מה שזכור לי

את יצאת חזק על איזה מישהו ששאל שאלה דומה. אז מה שבא לך.. בכל אופן תעשי סמיילי צד.

baby61

New member
../images/Emo2.gif לא זכור לי../images/Emo10.gif

ואני מתייעצת עם הפורום אם יש הצעות למשהו נחמד.. ומזה סמיילי צד?

למעלה