היי

baby61

New member
../images/Emo95.gifהיי ../images/Emo13.gif

בא לי לעשות פירס, משהו מיוחד, נחמד, יפה, לא גס מידי.. עדין אז רציתי לשאול אותכם להצעות. מה דעתם? אני יודעת שזה טיפשי ואני צריכה לבחור ומה שאני אוהבת וזה. אבל אין פירס שאנלא אוהבת
(כמעט) אז רציתי לשאול אם יש לכם משהו נחמד להציע לי? אבל לא איזה עגיל מתוסבך שאמא לא תסכים לי בחיים..
חשבתי על טראגוס אבל אני לא יודעת.. גם אינדסטריאל נחמד וגם סייד.. אבל רציתי אולי משו מקורי יותר.. טוב דיי לחפירות.. יש רעיונות?

baby61

New member
האמת שרציתי את זה או אשלי נורא

אבל אמא ממש נגד. וכמה שאני חושבת שהעגיל יפהפייה.. הוא לא כ"כ נוח וכמו שסיאטל בייב אמרה הוא נתפס לה בבגד(אם אני זוכרת נכון) וזה לא ניראה ממש פרקטי...

סיידליפ. :X../images/Emo187.gif

תעשי סיידליפ (ואם אני זוכרת נכון גם כתבת שאת רוצה כזה, לא?) ותשימי הרבה תמונות שלו. אני אגשים את החלומות שלי דרכך עד שאגיע לגיל שש-עשרה. (או משהו... :X)

baby61

New member
חחח האמת שאני חושבת שזה עגיל מקסים

אבל נסיגה שמה ממש מחשישה(=מפחידה) אותי וגם יש לי בלשון וממש קשה לי להתרגל עם עגילים באיזור הפה.. אז קשה לי לתאר לעצמי מה יהיה עם סייד.. ולהתנשק בכלל

חח מחשישה

במקומך הייתי מחכה עד שהלשון יחלים בכלל.. להעמיס זה לא טוב.. אבל במחשבה שניה את צריכה זמן לשכנע את אמא שלך אז שיהיה :] סייד זה מגניב לגמרי(וואמפ יותר יפה), אבל אם בא לך על משהו יותר עדין הייתי הולכת על דאבל נזם (חישוקים אני יותר אוהבת, אבל זה כבר לא משנה
)

חצילע

New member
סייד../images/Emo99.gif

אוף, אם הייתי יכולה. אוף אני מקנאה כ"כ באנשים שיש להם.

חצילע

New member
פשש ../images/Emo2.gif

איך את זוכרת? כעכע.טראגוס טראגוס זה טוב. אבל זאת הייתה התפשרות [או איך שלא רושמים את זה.] על סיידליפ.
אני כ"כ רוצה

baby61

New member
מזה איך.. רק חפרת במוח..

חחח סתם סתם זוכרת.. כי אני זוכרת אותך ספציפית כזה בפורום.. ביגלל שחן מכירה אותך, ואני מכירה את חן.
יו אני מרגישה כמו מרגלת

חצילע

New member
את מכירה את חן? ../images/Emo2.gif

אע נכון,את אילתית.
חחחחחחחחח תכלס מרגלת. טמטמטממטמטמ.

למעלה