היי יונתן

dror4677

New member
../images/Emo94.gif היי יונתן

אני הגעתי למועדון בערך ב- 07/2003 ע"י דני חבר שלי שיש לו חיפו ,וכמובן שרכשתי את לבנה יד 1 גרמניה 73' באוג' 2003 תודה לכולם ובמיוחד לדני שתומך בלבנה לאורך כל הדרך שלכם דרור
.

balkanyi

New member
היי יונתן

אני הגעתי למועדון(07/2001) בזכות רוני מרינו שקרא עלינו באינטרנט ודיבר עם בני. לא היה חיבור מיידי, וזה מופנה לכל אילו שמתמידים במפגשים וחושבים שאנחנו חברה סגורה,אבל,אחרי הטיול הראשון אין שישי אחד שישבתי בבית כי פשוט התאהבתי בחבר'ה וכשאני רואה מצטרפים חדשים כמו: אייל,דרור,מושי,רועידו והאחות הקטנה,גיא ועוד רבים אחרים אני חושב שמלבד החיפושית הדבר שמשותף לכולם זה שאנחנו פשוט אנשים טובים ונעימים ואתם תראו את זה בטיול הקרוב. ביי גושי.

dror4677

New member
../images/Emo94.gif אנשים טובים ה....

היי בלקני למה אתה מלכלך עלי אני לא איש טוב. יש לי עבר פלילי על 13 דקירות גנבות רכבים ועוד .... ישבתי באבו כביר שנתיים אני בן לאמא זונה ולאבא נרקומן השב"כ גייס אותי למטרת חיסולים ושיקום ולא קוראים לי ניקיטה (סתם בצחוק והומור) מת על המועדון דרור איש הבנ
ה.

dror4677

New member
בנ../images/Emo94.gifה בנ../images/Emo94.gifה

היי בלקני עד היום אני אוכל בננות המפג'ז שלי יש שם עוד המון בננות ביי מדרור
.

dror4677

New member
../images/Emo94.gif בלקני בוקר.....

טוב לך. חמוד למה לא קפצת עלי היית יכול לקחת המון תאלפים למקרה חרום היה לי עןד חצי אשכול בפג'ז. בוקר מאיש הבנ
ה.

latino1302

New member
היי יונתן?

אני כמו שאמרתי אז פגשתי את ערן גרב ויגעל אלון מול טרה יותר נכון ונתן לי את המדבקה הכחולה של המועדון (לראשונה הוא לא לקחלי כסף על זה )חח אז היזמין אותי להגיע יום שישי הקרוב אך לא יכולתי כי כול יום שישי i used to play football עם קובצה של ד-ד-דרון אמריקאים ולפעמים היתי מגיע מאוחר עד שאזבתי את הכדוררגל כדי להגיע מוקדם למיפגשים ,אני היגעתי בשנה2001 לאחר שנה שחזרתי מחו"ל אז היום הראשון שהיגעתי למיפגש לא דיברתי עם אף אחד(צוציומט) ולא ישכח שראפי בא עם אלעד ובדקולי את החופש בפולי (לא שלי)של האוטו ואמרו שיש לי מנוע בראי? טוב לא כ"כ אבנתי מה עשו שנגעו לי שם אבל דבר כזה עוד לא עשו! וזהו מאז אין יום שישי שאני אוהב לאחר, אני יודע שזה נישמע קצת טיפשי:מה! מועדון של חיפושיות ובלא,בלא,בלא אבל זה לא ניגמר כאן !זה מועדון של חברים ולא מיתכוון הבורסה! יש פה הרבה פותנציאל לחברים טובים ולא רק ידידים וכאלה! היה כיף ביום שישי אחרום אך לא היה מספיק אני מקווה שזה יחזור על עצמו בכיץ אבה כאפרה אליכם! מישפחות וחברים! אתם עושים את זה!! מעניין אותי לאן גרב ,ומארינה,ומר שולץ ברחו?

למעלה