משחק השורה המשתנה של תפוז

spelling

New member
../images/Emo93.gifמשחק השורה המשתנה של תפוז../images/Emo93.gif

זוכרים את הכללים? כל אחד שם תשורה של תפוז שיש לו ליד הכינוי-->בראש הדף! זה שישים את הכי מצחיקים ומגניבים ייפתח את השרשור הבא!

spelling

New member
הנה שלי..

spelling, וכמה נמוך אפשר לרדת?! תפוז האלה סוטים אני אומר לכם!!!!!!!!!!!!!!!!!

always be me mc

New member
היי היי אל תשמיץ אותם../images/Emo11.gif

וההודעה שלי: always be me mc, ולא צריך להיות מומחה כדי להרוויח בשוק ההון זה אומר שיש לי תקווה בעולם העסקים?

spelling

New member
חח עוד אחד..

spelling, ומה עדיף, סוכריות מחיפושיות או ארנבים חטופים ? תסלחו לי אבל לא הבנתי מה השאלההההההההההההההההההההההה???????????..

עוד אחד קטן../images/Emo9.gif

מכושפת בטירוףp3, ורוצה שהקליפ שלך ישודר בטלוויזיה? אמ..כן GO GO GO ALYSSA GO GO GO
יאללה..עכשיו רק צריך ליידע את אליסה

always be me mc

New member
הרגת אותי XD

ולי עכשיו יצא: always be me mc, ומערכת קולנוע ביתית מדהימה – מתנה! אני אומרת אם זה לא בא עם הסרט הענק "חיבוקו של ערפד" אז אני מוותרת על המערכת(חוץ מזה היא בטח תהיה גדולה יותר מהבית שלי
)

אני הרגתי..מגניב../images/Emo3.gif

מכושפת בטירוףp3, ולא צריך להיות מומחה כדי להרוויח בשוק ההון אוקי..אז אני לא אלמד יותר

YaEl 15

New member
האאא.. מנסה... ../images/Emo26.gif../images/Emo122.gif

"YaEl 15, ועל טיפול באמצעות בעלי חיים שמעת?" האא.. לא תודה, אני לא מעריצה גדולה של רפואה אלטרנטיבית :) חוץ מזה, יש לי רופא צמוד 24 שעות ביממה

nimix

New member
me me me !!

nimix, כ- 6 מליון מלגות לשנה אני אומר תורידו את ה ' כ- ' ועשינו עסק...

always be me mc

New member
אני:

always be me mc, וזימון ביקור לרופא 24 שעות ביממה! מה נסגר? אפילו תפוז רומזים לי היום ללכת לרופא?

תרגישי טוב../images/Emo70.gif

מכושפת בטירוףp3, וזה הזמן להתנדב ולקבל נכון,בשביל זה יש את הצבא והשירות הלאומי-אתם תחכו לי 3 שנים?חח

nimix

New member
עוד אחד

nimix, יס ( YES) מודה לכם, ומפצה אתכם הופה ! זה מה שיעשה לי את היום .. NOT!

spelling

New member
שלי...

spelling, וyes מודה לכם ופותחת את כל הערוצים ל 3 חודשים פעם ראשונה שחברה בסדר גודל כזה מודה לי ועוד באופן פומבי.... ואם כבר 3 חודשים שזה יהיה ערוץ הבריאות האוכל ויש ערוץ הודי?

always be me mc

New member
חח לי יצא:

always be me mc, ולעבוד ולקבל מענק לימודים?! אני בעד לא זה ולא זה(לא לעבוד ולא לקבל מענק כדי ללמוד בעע
)

spelling

New member
עוד...

spelling, ובוא/י לעשות פרסומת שתטריף ת'מדינה ואללה סבבה....אם אפשר שנצלם בחו"ל..שמעתי ש"יותר זול שם"...

למעלה