פסח

Mand T

New member
../images/Emo92.gif../images/Emo206.gif../images/Emo206.gif../images/Emo206.gifפסח

היי רצתי השנה לעשות סדר פסח בלתי רגיל וחשבתי לצלם סרט קצר על ההגעה לארץ ישראל, אחרי יציאת מצרים. זה יהיה עם בובות גרב... אבל רצתי לשאול אם למישהו יש רעיון מקורי ומצחיק לסירטון של כמה דקות עם הדמויות הבאות: *בת פרעה כפקאצה, עשירה, שער שחור, כובע מיצרי, ושמלה מצרית. *משה *פרעה כסלבריטי *ציפורה, רוצה להיות זמרת מפורסמת (ציפור זימרה) ורוצה להגיע ל"ישראל" כדי לשיר. *מדריך טיולים גרוע שמראה לשאר הדמויות את הארץ. זמן: ימי מצרים העתיקה מקום: ארץ ישראל רקע: פרעה רוצה שבתו תמצא חתן. ציפורה רוצה להיות מפורסמת והיא חושבת שבארץ ישראל היא תצליח יותר מאשר במצרים. ציפורה גוררת את בעלה (משה) איתה ופרעה אומר לבתו להצטרף אליהם ולחפש בעל. לאחר שהם מגיעים לארץ ישראל הם פוגשים מדריך טיולים והוא מראה להם אתרים מפורסמים בארץ... בת פרעה מתאהבת בו, ומנסה להידבק אליו בכל היזדמנות. מכאן כבר אין לי רעיונות ואניצריכה עזרה:) דברים שחשוב לדעת: זה חייב להיות באנגלית וזה סירטון של כמה דקות (מקסימום 15 דקות) תודה רבה רבה רבה מראש וחג שמח (למרות שעדיין לא פסח)

hip hop angel

New member
וואי זה רעיון ענק! דרך אגב - אני חדשה...

אני במקומך הייתי יותר נצמדת לסיפור האמיתי רק בגרסה מודרנית (עם אותן הדמויות שהזכת)..

Mand T

New member
חחח גם אני חדשה:) ותודה רבה אבל בסוף החלטתי

לעשות פיספוסים של יציאת מצרים! אין לי כל כך רעיונות אז אם יש לך אשמח לשמוע! מה שכן.. הכנתי משהו שאני חושבת שיצא ממש נחמד! (צירפתי תמונה) זה החתול שלי בתמונה:) ביי ביי

למעלה