סקר תענו!!!!!

rk1996

New member
../images/Emo92.gif../images/Emo206.gif סקר תענו!!!!!

שלום אני רון,אני בן 11 ואני חדש פורום. גילו שיש לי צליאק לפני כמעט שנה. בעקבות עבודה בבית הספר על צליאקאני צריך לעשות סקר והשאלה:מהם הקשיים שאיתם אתם מתמודדים בעקבות המחלה? אנא ענו מהר, כתבו את שמכם הפרטי או בקשו להיות חסוים. רון

תשובתו של נדב, בן 8.

קשה לי כשכל הזמן אני רואה שילדים מביאים לבית ספר וחוגים דברים טעימים. גם קשה כשיש עוגת יומולדת ואני צריך להביא מהבית ואני לא יכול לטעום איזה טעם יש לעוגה. בהצלחה בעבודה!

אילנינה

New member
תשובה של ילד בן שש וחצי.

לא קשה בכלל אפילו קצת כייף עם כל מה שיש, בגלל העוגות הטעימות.

rk1996

New member
../images/Emo13.gif../images/Emo24.gifתודה גם לך!!!!!

לך ולבנך תודה!!ולכל השאר
תמשיכו להגיב!!!

bella donna

New member
תשובה בשם בתי בת השלוש:קשה בימי הולדת בגן,קשה

בקבלת שבת בגן,קשה שילדים מחלקים מהחטיפים שלהם ולי אסור אפילו לטעום,קשה לא לאכול את האוכל שמגישים בגן רובו מכיל גלוטן,קשה שצריך לשאול את אמא מה מותר ומה אסור? רותם בת השלוש

rk1996

New member
תודה לך בלה ולבתך רותם../images/Emo6.gif../images/Emo51.gif

תודה לשתיכן. הסקר מתקדם מצויין בזכותם כל מי שמגיב תודה!! רון

ווה8

New member
גם אני

אני ילד בן 11 וגילו לי את המחלה בגיל 3 קשה לי כאשר אני רואה ילדים אוכלים לחמניות ומאפים שאסור לחולי צליאק אבל בעיקר במסיבות כיתתיות ששם כמעט כל האוכל ללא גלוטן.

ווה8

New member
גם אני

תוכן: אני ילד בן 11 וגילו לי את המחלה בגיל 3 קשה לי כאשר אני רואה ילדים אוכלים לחמניות ומאפים שאסור לחולי צליאק אבל בעיקר במסיבות כיתתיות ששם כמעט כל האוכל ללא גלוטן.

rk1996

New member
תו-דה!../images/Emo22.gif

אתה יודע תודה לך... רשמתי אותך בלי שם... ביי רון...

rk1996

New member
גם בוגרים....

אני מבקש גם מאנשים בוגרים (שחולים בצליאק) לענות לצורך השוואה... רון

נועית7

New member
הקושי שלי (אני בת 25.5)

זה שאני לא יכולה לנסות מתכונים שווים של לחם או מאפים עם קמח רגיל, ושאי אפשר לקנות אוכל מהיר בחוץ (פיצה, סנדביץ' וכו').

skooby

New member
הקושי שלי (אני בת שלושים)

הקושי העיקרי שלי זה לאכול בארועים חברתיים. פה (אני גרה בחו"ל) נהוג להעביר את הלחם או הקרקרים מיד ליד (לא משאירים את זה בקערה), כל השולחן וכל האוכל מתמלא בפירורים. בדרך כלל אחרי ארוע כזה אני חוטפת כאב בטן, אלה אם כן אני אוכלת את האוכל שלי שסגור היטב בקופסא.

skooby

New member
כמובן שאני פןתחת את הקופסא כד לאכול ../images/Emo3.gif

cpt hook

New member
תשובתו של שגיא בן 7.5

בשמו של שגיא בן 7.5 . בביה"ס שמביאים עוגות אני מתגרה. שאמא מכינה דברים עם גלוטן גם אני מתגרה. שאני רואה בחנות ממתק ואמא אומרת לי זה עם גלוטן אז אני מאוד מתבאס. ואני שואל את עצמי למה אין רק דברים בלי גלוטן. נ.ב (עפ"י רוב אני קורא פאסיבי בפורום זה)

daniela21

New member
הקושי הכי גדול שלי

הוא לאכול בחוץ ובכלל להיות ספונטנית עם האוכל. הכל אצלי חייב להיות מוכן מראש, אני לא יכולה לקנות אוכל בקפיטריה של האוניברסיטה, כי אין שם שום דבר בשבילי. אני מאד בררנית באוכל, כך שאני לא מוצאת הרבה דברים שאני יכולה להזמין במסעדות. באופן כללי זה מצמצם לי את מקומות הבילוי ודורש ממני להכין אוכל לימים ארוכים בלימודים. בהצלחה בעבודה

net the jet

New member
אני כבר בת 46, וגם לי קשה מחוץ לבית שאי אפשר

סתם לקנות כריך או עוגה או משהו אחר לאכול בכל מקום כמו כולם

למעלה