למי יש מתכון לטורט פירות יבש

שקד0123

New member
../images/Emo92.gifלמי יש מתכון לטורט פירות יבש

ים ללא מרגרינה ועם שמן אני רוצה להכין לבית הכנסת לאזכרה של אמא שלי בבקשה

שקד0123

New member
ניקי כן עם שמן מצטערת שלא הסברתי את

עצמי נכון ותודה מראש

שקד0123

New member
ניקי תודה אני מתכוונת לטורט עם פירו

ת יבשים, טורט עם פרי טרי וקצפת לא מתאימה לבית הכנסת תודה בכל אופן

pirge

New member
עוגת קוקטייל פירות

עוגת קוקטייל פירות---- בחג תשלו פירות יבשים קצוצים. קוקטייל פירות וקוקוס---עוגה בחושה מקור:פירגה תראו מה שהכנתי מקופסת שימורי פירות גדולה שנמצאה מיותמת במזווה. טעימה , נימוחה, מפתיעה. שמים בקערה גדולה: 4 ביצים טרופות קלות במזלג את כל תכולת הקוקטיל –כולל הנוזלים—(820 גרם) אפשר להוסיף חופן צימוקים מעורב באגוזים . ( או קופסה קטנה של חתיכות פירות מסוכרים, או פירות מיובשים קצוצים) 2\1 1 כוסות סוכר 2 סוכר וניל \ כפית קינמון\ גרודת לימון\תפוז 2 כפות ליקר פירות לטעם - לא חובה כוס קוקוס כוס שמן 4 כוסות קמח תופח מערבבים הכל ביחד לבלילה אחידה. יוצקים על ניר אפיה בתבנית 27X33 ע מ ו ק ה. אפיה בחום 175 כ-45 דקות. טעים עם גלידה\קומפוט\מרק פירות\סלט פירות תהנו.

pirge

New member
עוגת פירות מיובשים

עוגת פירות מיובשים - תבנית משומנת-- עגולה קפיץ 26 200 גרם מרגרינה רכה לאפיה 3 ביצים שלמות 4\1 1 כוסות סוכר חבילת קמח תופח קטנה 350 גרם =2\1 2 כוסות חצי כוס מיץ - איזה שרוצים 200 גרם שילוב של פירות יבשים ואגוזים 3 בננות מעוכות במזלג או תפוח עץ חתוך לקוביות (אפשר פירות אחרים: אפרסמון,אגס...... וניל קליפת לימון מלימון שלם מערבבים ביחד. צריכה להיות בלילה דביקה ולא נוזלית. אופים ב-2 תבניות משומנות או 26 עגולה או סיליקון חום 175. כ-40 דקות. מקור: פירגה

למעלה