הצילו!!! קצת עידודים

ענבל251

New member
../images/Emo92.gifהצילו!!! קצת עידודים

הי לכולן אני די חדשה פה הייתי בפורום הורים לפגים בכל אופן ילדתי לפני 5 חודשים תאומים מדהימים בן ובת לאחר טיפולים IVF בשבוע 32 היו בפגיה 3 חודשים הם היום במתוקן 3 חודשים ילדים מדהימים אבל רציתי לשאול איך אפשר לעשות משהו בבית איך אפשר לבשל לעבוד לישון אני לא מדברת בכלל לנקיון ועל זמן לעצמי... איך אתן מסתדרות אני על סף קריסה נפשית אין ליולבעלי לילות ואנחנו כבר לא מתפקדים מרוב עייפות בבקשה תנו לי הצעות חוץ ממטפלת כי אני לא יכולה לסמוך כרגע על אף אחת הילד קצת קשה הוא כל היום רוצה על הידיים לא ישן קם בלילה לשחק אפילו לא לאכול . ועוד שאלה ברשותכם: הילדים ירדו לי ל3 4 ארוחות ביום האם זה נורמלי? אין ירידה במשקל. תודה וכל הכבוד לכולכן

הי ענבל וברוכה הבאה../images/Emo23.gif

אעודד אותך בתנאי שזה יהיה הדדי..
אני הילה אמא לשון וליאם בני 5 חודשים. גם לי קשה מאוד אבל יש לי מטפלת מ 0630 בבוקר עד 1530 בצהריים כי חזרתי לעבוד. אני קמה ב 5 בבוקר לעבודה ועובדת בבית עם הילדים, עד שהם נרדמים ונשמתי פורחת אבל נרגעתי כי מסקר שערכתי כל האמהות תולשות שערות אחה"צ..
. לגבי בישולים אני מבשלת כשבנים נרדמים וגם אז משהו קל: פתיתים, המבורגר, ספגטי וכו' ורק בסופ"ש אני משקיעה. לגבי ניקיון, החלטתי שלמען שפיותי אני מביאה עוזרת פעם בשבועיים וזה מספיק לי. גם לי אין לילות כי הם עדיין קמים המון בלילות ואת ה
אני כבר לא רואה ובקושי זוכרת את שמו... במקרה היום החלטתי שפעם בשבוע אני חייבת לצאת עם ה
אפילו לקפה ועוגה ומוכנה לשלם למטפלת עבור שעתיים כדי להתאוורר. מבינה אותך מאוד ואשמח להמשיך ולשמוע ממך ואם אוכל אפילו לעזור.. לגבי ארוחת אין לי מושג כי שלי אוכלים עדיין כל 3 שעות אבל אם הם לא יורדים במשקל אז לדעתי אין בעיה..
ים חמים.

ענבל251

New member
תודה על התגובות../images/Emo24.gif

גם ליאב וליאן בני 5 חודשים, את צודקת לגבי הכל אבל ליאב קצת בעייתי הוא כל היום אם לא רואה אותי מתחיל צעקות וצרחות אפילו אצל אימא שלי הוא לא נרגע וגם לא אצל אבא שלו, הייתי מאוד רוצה לצאת קצ ת עם הבעל, אבל זה בעייתי אני מקווה שזה יסתדר עם הזמן, הילדים יששנים לך בלילה ? תודה על התשובה המעודדת שלך אשמח לעודד אותך כשאתעודד בעצמי אז חזק ואמץ

jacobpl

New member
לגבי עידוד

גם לנו נולדו לפני שבועיים בדיוק תאומים ( בן ובת ) והאמת גם אנחנו היינו באותו המצב ביומיים הראשונים . מה שצריך לעשות הוא לגייס ואני חוזר ואומר לגייס את כל החברים שיבאו ויעזרו לכם , אפילו שעתיים שלוש לתת לכם ללכת לישון וכל מיני דברים . אצלנו אישתי ערכה רשימה של כל החברים וגם כאלה שמובטלים וסידרה לעצמה כך שכל יום מגיע חבר או חברה אחרים ולוקחים את הפיקוד על הילדים והיא פשוט הולכת לישון , אני כשאני חוזר הבייתה בערב , אני אומר שלום לכולם ומחלק נשיקות ( גם לכלבה שלנו ) והולך לישון עד 12 בלילה ורק אז קם למשמרת לילה , אין מה לעשות הימים הראשונים הם ימים מאוד קשים , כמובן שניתן גם לגייס את בני המשפחה ( לנו אין כלום רק שנינו ) והכי חשוב לנוח וכמה שיותר , אגב אצלנו חברה באה לשמור ביום שישי האחרון לכמה שעות ביום ואנחנו הלכנו לאכול במסעדה , סתם כדי להרגיש שאנחנו עדיין חיים מקווה שעזרתי קצת יעקב

tali99991

New member
ענבל קבלי ../images/Emo24.gif ענק ומסכימה

מחזקת את דברי קודמיי... כדי שלך ולבעל יהיה כח נפשי ופיזי אתם חייבים לגייס עזרה. את יכולה לקבל עזרה ממטפלת בחלק משעות היום כשאת כמובן נמצאת איתה. אפשר להבין שקשה לך לסמוך וחלוק את הטיפול עם מישהי זרה. תסכימי איתי שעדיף להיות חזקה פיזית ונפשית ולהעזר במישהו מאשר להתמוטט. כשילדיי היו בגיל הזה אמא של בעלי היתה איתי מ- 8:00-16:00(עזרה גדולה - תענוג
לא משהו
) הורי ודודתי היו במשמרת של אחה"צ, חברה טובה באה לישון מידי פעם ואחד מאתנו היה ישן לילה שלם. לולא העזרה שנתנו לי אני בספק אם הייתי מצליחה להחזיק מעמד מבלי להתמוטט. מקווה שתמצאי את הדרך הנכונה בהקדם, שולחת לך אנרגיות וכוחות להמשך. בהצלחה

למעלה