בבקשה תעזרו ליי

יסמין122

New member
../images/Emo92.gifבבקשה תעזרו ליי../images/Emo206.gif

אוקיי אני יודעת שכבר פעם אחת שאלתי אבל פשוט הרעיון שנתנו לי בסוף לא התאים לי.. מה אני יכולה להביא לאמא שלי.. בעיקון אני רוצה להכין לה משהו אני טובה בדברי אומנות.. לצייר אני לא יודעת אבל לעשות כול מיני יצירות עם סדקים וכול מיני דברים כאלה אני יודעת לעשות טוב... עכשיו השאלה היא מה אני יכולה לעשות לה ליום הולדת?.. אין לי רעינות בכלל.. בתקציב לא גבוה... עד 40 ש"ח.. כאילו החומרים כי אני רוצה להכין בעצמי.. אז בבקשה תעזרו ליי משהו יפה ושימושי תודה מראשש

../images/Emo26.gif רעיון קטן

תראי, לפני שבוע היה לאמא שלי יום הולדת והחלטתי להכין לה שעון.. שזה גם משמש כקישוט..וגם משהו שימושי כמובן שעון קיר... אם תרצי רעיונות אני אוכל בכיף לעזור לך.. ואפילו להעלות תמונה של השעון כאן באתר.. רק תבקשי.. מקווה שעזרתי :)

יסמין122

New member
ת'אמת..

כבר הכנתי לה משהו בסיגנון.. ואין לה כבר איפה לתלות עוד שעון..

אממ טוב ../images/Emo26.gif

תראי , יש עוד המון דברים שאת יכולה להכין בבית..אם את אוהבת אומנות יש בחנויות קופסאות כאלו מעץ ליצירה.. שם בין היתר אפשר לקות קופסת תכשיטים ולעצב אותה.. או אולי מסגרת יפה מעץ (שאת כמובן מכינה) עם תמונה שלכם. אני בכיוון?

יסמין122

New member
אממ

הרעיונות שלך ממש יפים.. אבל הכנתי כבר את כול הדברים האלה.. אז אולי כבר נלך בסגנון של מתנה.. מה אפשר לקנות ולעשות מזה משהו מיוחד.

ShirShir

New member
עבודת יד - מתנה לאמא../images/Emo77.gif

פימו את אוהבת? אולי עגילים או מחזיק מפתחות? אולי לקשט קופסת עץ בצבעים וחותמות? עם אילו חומרים את אוהבת לעבוד? מה יש לך בבית ששימושי לזה?

למעלה