רוצה לידע ולהמליץ על מבצעים בטיב טעם

bigjack

New member
../images/Emo91.gifרוצה לידע ולהמליץ על מבצעים בטיב טעם

אתמול הלכתי לבילוי קטן עם אלון בסניף טיב טעם ראשל'צ בית דגן ..... כל הסטייקים הלבנים במבצע ולחברי מועדון זה ממש שווה (מי שלא חבר יכול להרשם בתשלום ועדיין זה שווה בקניה גדולה כי יש עוד מבצעים בשני שקל להמון מוצרים) לדוגמא: 2 קג' צוואר טרי ב-70 שח' כמובן שקניתי
2 קג' סינטה טרי ב-57 שח' קניתי קילו אחד פרוס ואת השני בגוש לרוסט ביף כמובן שקניתי גם נקניק שינקן מעושן וגם קבנוסים ובייקון להעשרת הקדירות החורפיות, החביתות והשקשוקות. לקינוח קנינו במסעדה שבתוך הסניף קונוסים של שרימפס וקלמארי מטוגנים 30 שח' לקונוס ומנה של נודלס עם שרימפס 40 שח' ונסענו מהר הביתה כדי לחגוג עם הכבודה
המטוגנים התגלו כסתמיים לגמרי וככל הנראה מוכנים משקיות קפואות כמו שאני קונה הביתה... הנודלס לעומת זאת היה עשיר בטעמים חזקים רק חבל שהנודלס היו למעשה ספגטי ובקושי הרגישו את הירקות והשרימפס (שוב קטנים וכנראה קפואים).. לסיכום: שווה לקנות שם בשר לבן ומוצרים מיוחדים או במבצע על המסעדה הייתי ממליץ לוותר אלא אם ממש יש מאנצ'יז חזק
בכל מקרה לי היה כיף של בילוי עם אלון ושמחתי שהתעצלתי לעשות קניות בשישי בגלל הגשם. שבוע טוב לכולם

א פרח

New member
היינו עכשיו שם

הלובסטר הצעיר ואני, הוא מתכנן להכין משהו מיוחד לפרוייקט הקרניבוריה אז קפצנו לקנות מס מצרכים שזקוקו להם, אכן יופי של מבצעים, קנינו ועוד מעט ניכנסים למטבח, הוא יבשל ואני אצלם

למעלה