צביעות של נשים

sinbad69

New member
../images/Emo91.gifצביעות של נשים

שהייתי מנהל הרישמי של הפורום כל יום היו מדברות איתי במסנג'ר כ-200 בחורות בממוצע.חחחחח היום בקושי 5.חחחחח לפחות עכשיו אני יודע מי אוהבת אותי באמת.חחחחח

צביעות של נשים עאלק...

אתה כבר הגעת למסקנה כשעזבת בזמנו את הפורום שהבנות כאן רבות אחת עם השניה (בנות מסוימות) אז למה אתה מצפה מהן?! חחח אתה גם לא נכנסת הרבה זמן למסנג'ר (לפחות לא כשהייתי) ואני זוכרת כשהייתי כמה שעות במסן ואתה לא היית... ואני לא צבועה!

limor1232

New member
הפכת להיות מנהל פורום

כי חשבת שככה תשיג בחורות? כי אתה יודע שבמציאות אתה לא נראה מי יודע מה ובחורות לא יסתכלו עלייך, אז מצאת לך עמדת כח? לא חושבת שמישהי אוהבת אותך באמת הכל משחק כי היית מנהל ונתת להן לעשות מה שהן רצו , היית צריך לדעת להפריד ואם אתה מכיר מישהי באופן אישי רק מהפורום לא אומר שאתה צריך לתת לה לעשות מה שהיא רוצה.

sinbad69

New member
להשיג בחורות של תפוז?

התכוונת לעזור לבחורות של תפוז.חחחחח

limor1232

New member
דרך ניהול הפורום השגת בחורות

ואל תצטדק, "לעזור לבחורות של תפוז" ??? מה בדיוק יש לך לעזור להן ? לא נראה לי שמישהי מהן היא חסרת בית או שלמישהי מהן אין מה לאכול, היחידי שזעק פה לעזרה ולתמיכה הוא אתה והנה ההוכחה:"המלצה - השבוע למדתי שאין חברים. כל החיים שלי עזרתי לזולת. אך השבועיים האחרונים נכנסתי לצרה צרורה וכמו שכבר ראיתם לא הייתי פה הרבה זמן. פניתי "לחבריי הטובים" וקיבלתי מהם יחס מגעיל. כנראה שחיכו שאני אפול. היום אני מבין שכל האהבה שלהם אליי הייתה רק שאני נתתי להם אבל שאני ביקשתי עזרה הם הפנו לי את העורף." בשביל זה יש את פורום למען הקהילה, לך תבכה שם.

vi li

New member
אני לא מבין !

לא הייתה אהוד בכלל, את זה אפשר לראות שאיך שנעלמתה , כאילו בלעה אותך האדמה - מייד שחכו אותך. החלטת לחזור , ניחא במקום להיכנס בשקט על 4 , תראה אייזה רעש וצילצולים אתה עושה ! ובמקביל מעורר ומקומם את כל חברי הפורום עלייך ! אתה מעורער בנפשך, יש לך דעות קדומות , אתה נחלת העבר, בתפוז נשמו לרווחה על זה שעזבתה ועכשיו הם מודאגים ... ולמען האמת הם צודקים , אבל הם לא יטעו שוב שיתנו לך ניהול ! אתה יכול לקבל ניהול מקסימום באתר של אלג'זירה או אל מוסטקבל שם הנשים עם הרעלות על הפנים זה מה שאולי יכול להתאים לך... אני יכול לסכם דעתי עלייך במשפט אחד והוא : ויקומו המלפפונים ויכו את הגנן. ובמקביל לסיים כמו שלמדתה להעתיק את דברי המנהלים: "... המשך גלישה נעים ... "

sinbad69

New member
וילי

אל תוסיף ה בסוף פתטי. למדתה=למדת עזבתה=עזבת נעלמתה=נעלמת לו היית עזוב חבל על הזמן שלי לתקן אותך.חחחח לא ייגמר היום. נ.ב אני כבר בניהול אם לא שמת לב. גם שלא הייתי מנהל או עוזר מנהל תמיד ניהלתי פה את העניינים. אתה חדש פה או אולי בניק אחר. אין ספק שמעז שעזבתי הרבה חברי פורום עזבו. אני חייב לחזור בשבילם. וילי -אתה יודע שהפורום הזה כבר קיים יותר מחצי שנה ליצנים כמו ראיתי חדשות לבקרים,שביקשו לקבל צומי על חשבוני. זה יעבור לך. משנהייתי מנהך התמתנתי והפסקתי להנות רק כדי לרצות את תפוז ולעבוד בכללים של הניהול.גם אם לא אקבל את הניהול אחזור להיות כמו שהייתי לפני הניהול.אולי ככה נהנה כמו פעם.חחחחח

vi li

New member
זה היה מכוון רק בשבילך

אין פה אפשרות לכתוב עם ניקוד - היה לי חשש שלא תבין.. העיקר שהמסר עבר אתה שתלטן ולא ממש "צנוע" מנהל תעינינים וכל מני בבלט... איזה עינינים ואיזה ניהול ? על אנשים עם אופי כמו שלך נאמר "עבד כי ימלך..." אני אתחיל לשתוק כי אחרת אחסם - זה הסגנון שלך ....

sinbad69

New member
וילי

אתה עוד ילד בפורום. מנהל שתלטן לא נפתח עם הגולשים.חחחח לא עושה כלום בשביל הפורום. אבל מה אני מצפה מילד מתבגר.

ראאבק

New member
פתאום נהיית המורה ללשון?

אם תשים לב גם לך יש שגיאות כתיב, מה קרה ? מאז שיצאה הלשון שלך מתחת של ההנהלה נהיית מורה?

sinbad69

New member
ראאבק

לי אין שגיאות כתיב.חחחח ומה קרה לך צבוע. פעם ידעת לפרגן קיבלת רגליים קרות כמו כוסית.

ראאבק

New member
לך תלמד בפורומים אחרים

איך לנהל פורום, כי נראה לי שזה קצת גדול עליך, בשום פורום מנהל לא מתערב בחיי הגולשים ובטח לא מפתה אותם להיכנס איתו למיטה! להמשיך??? אתה בטח לא רוצה בזה , כי אני אשפוך לך הכל בפנים.

vi li

New member
בחייך ראאבק - למה להשפיל ?

הוא מורה ללשון ? מפתאום אם כבר הוא "מנהל " ללשון , הוא לא אחד העם ... הוא תמיד זה שמסדר תעינינים ומנהל תעינינים חח וכנראה שתמיד עם הלשון. הוא זה שאי אפשר להיסתדר בלעדיו ותמיד קוראים לו וזקוקים לו ומתחננים שרק בלבד יגיע , יושיע. הוא החכם מכולם המבין מכולם הטוב מכולם... הוא המנוצל ולא המנצל הוא העוזר ולא הנעזר... הוא המאוים ולא המאיים.... ממש מלאך בדמות אדם , לו ניתן היה להוסיף עוד חסיד אומות העולם - אין ספק שהיית נבחר פה אחד ל מנהלחסיד אומות העולם

סודiקו

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

גדולללללללללללללללללללללל

ראאבק

New member
../images/Emo127.gif../images/Emo45.gif שוב יש לי סניגור../images/Emo127.gif../images/Emo45.gif

כמה חפירות!!!!!

כנסו לפורומים אחרים תראו שהם עיניינים לנושא הפורום פה בנאדם נורמלי שפוי והגיוני נכנס יוצא לא בסדר בראש!!! אין כל קשר בין ההודעות שכתובות פה לבין מה שאמור להמצא פה רדו לאנשים מהחיים, כל אחד פה נלחם בשני מה נסגר איתכם לעזאזל?!?! ועוד לחשוב שפעם רצו לארגן מפגשים עם האנשים מפה אללה יוסטור!!!

למעלה