לגן בהוד השרון

../images/Emo91.gifלגן בהוד השרון

שלום, אני עוברת שנה הבאה למערב הוד השרון. בני יהיה בן שנתיים וחצי אשמח לשמוע המלצות לגנים בכל הוד השרון. תודה מראש.

הכוונה לספטמבר שנה הבאה

אך הבנתי שעדיף לחפש כבר עכשיו בגלל הביקוש לגנים טובים...

אפכל

New member
אני יכולה להמליץ לך

על גן עופרים ברחוב חנקין. שאלתי למתי כיוון שהשנה הקבוצה היא של ילדים בני שנתיים עד שלוש וחצי (גננת ושתי סייעות) ולא ממש ברור מה יהיה בשנה הבאה. הן שואפות להתרחב ולפתוח קבוצת פעוטות( שנה עד שנתיים) וקבוצת בוגרים (שנתיים עד שלוש וחצי) בשנה הבאה. נכון לעכשיו יש רק קבוצה אחת של 18 ילדים פשוט בשל מחסור במקום נוסף (מחפשות מקום גדול יותר). בני היה בגן זה בשנתיים האחרונות (מגיל שנה וארבעה חודשים) ואנו היינו מאד מרוצים. אם אתצ רוצה מיידע ספציפי, תשאלי ואני אענה בשמחה.

תודה ושאלה נוספת

אנחנו גרים בת"א כרגע. בספטמבר הבא בני יהיה בן שנתיים ו-9 חודשים. האם גן זה יתאים? שאלה נוספת : יש עוד גנים ששמעת עליהם לחיוב או לשלילה? תודה מראש

אפכל

New member
הגן הזה התחיל כגן לבני שנה עד שנה וחצי

שהמתכונת הייתה אמורה להיות כזו שהקבוצה הזו (בה היה גן בני) תמשיך במשך שנתיים ואז הקבוצה תתפזר ותתקבל קבוצה חדשה של בני שנה עד שנה וחצי לשנתיים נוספות. בפועל מה שקרה הוא שמרבית ההורים היו מאד מרוצים (זה המחזור הראשון בגן) וביקשו להמשיך שנה נוספת. כיון שנמהלת הגן לא האמינה (ובצדק) שתוכל למלא את המכסה הרצויה בעיניה (עד 18 ילדים, השנה היו 12) רק בילדים בני שלוש-שלוש וחצי, היא הרחיבה את טווח הגילאים של הקבוצה לשנה הבאה לשנתיים עד שלוש וחצי. ואכן כל הנרשמים החדשים הם בני שנתיים עד שנתייםן וחצי. אני לא יודעת מה הם יעשו בשנה הבאה מבחינת טווח הגיחלאים שיתקבלו לגן ולכן הייתי מציעה לך בסביבות נובמבר/דצמבר להתעניין ולראות אם הגן מתאים לך ואם נראה לך שכן, לשאול מה יהיה טווח הגילאים לשנה הבאה. לא מנסיון, אבל נדמה לי ש"הגן של ליזי" גם נחשב טוב וגם "גן שולה" אבל אלו באמת עדויות רחוקות ואני לא ממש יכולה להתחייב. דרך אגב, שניהם נמצאים גם ברחוב חנקין. הייתי מציעה לך פשוט לתפוס איזב בוקר אחרי החגים, להגיע לעיר, להחנות את הרכב בקרבת אחד הגנים ופשוט לעבור מאחד לשני- יש משהו כמו שבעה גנים במרחק כמה צעדים ביניהם וככה תוכלי לקבל מושג. מקווה שעזרתי.

אפכל

New member
מוסיפה הערה

מתחם הגנים הזה נמצא בצד המזרחי של העיר. לא יודעת אם זה מתאים לך.

muppetshow

New member
תבדקי ב"הורים לתינוקות"

יש שם שרשור מסגרות באופן קבוע.

למעלה