לבגרות בהיסטוריה א'

dRoy

New member
מה דעתכם על לא ללמוד את השינויים

באירופה? ביחידת המבוא הסעיף הראשון. שונא את החומר הזה!

צטלע

New member
השינויים דווקא סבירים, ההשפעות

די זוועה. במיוחד אם הם מגבילים אותך לתחום מסויים..

invAsion

New member
טעות קשה. ../images/Emo103.gif

לא רק למוד, לשנן את התשובה של זה בע"פ, השאלה תופיע באופן וודאי כמעט.

dRoy

New member
אני מודע לכך,

אבל גם אם אני אלמד את החומר הזה, אני לא אענה על השאלה הזו. אני פשוט שונא את החומר הזה כי לדעתי ההשפעות הן די טיפשיות. חוץ מזה, אני יודע את שאר החומר. שום דבר לא יקרה אם הבחירה שלי תהיה 3 מ-4.

לכל אלה שמהמרים

אתם דופקים את עצמכם .. קוראים לזה הימור מה שאומר .. שאם יש לך מזל הצלחת ואם לא אז נדפקת .. תקחו את עצמכם בידים יש לכם יומיים ותלמדו כמה שיותר טוב =)) בהצלחה לכולנו !

That80sshow

New member
אני אישית

הדבר היחידי שבאמת ממממש רציתי להמר עליו זה היה בניית הבית הלאומי בשנות ה20 באפשרות ב', איזה נושא חראאאא, מלא מוסדות מפגרים שאין להם קשר לכלום, כל שנות ה20 מממש קל ואז זה בא והורס הכל, חראא נושא בסוף למדתי אותו אבל התחמקתי ממנו בבגרות (עשיתי קיץ 2005) למזלי הרב ירד לי כל בניית הבית הלאומי בשנות ה30, נושא סתם מעצבן ממממש שמחתי שהוא ירד בכלל כל המאפיינים של העולים ירדו לי וזה היה ממממש אחלה אני שונא ללמוד מאפיינים של עולים זה כל כך משעמם. אבל בכלליות בהיסטוריה א' אין הרבה מה להמר, בפרק הראשון הכל ממש קל אין שום טעם, רק בהיסטוריה ב' ממממש צריכים להמר בא' זה לא כזה נחוץ...

אוי

זה מזכיר לי שבהיסטוריה חלק ב' יש 20 מושגים והבחירה היא 4 מתוך 7 אז הורדתי לעצמי 3 מושגים אני חושבת לעצמי מה הסבירות שדווקא שלשתם יהיו? קלושים. בבגרות אני רואה את שלושתם. באסה אבל לפחות לא הורדתי לעצמי יותר מדי אם אתם מהמרים תהמרו בחוכמה, כלומר תורידו לעצמכם חומר אבל שעדיין תוכלו להגיע ל100. נגיד אני בהיסטוריה א' לא למדתי את האסלאם, זה חומר שלא אהבתי והעדפתי שהבחירה תהיה 2-3 ושאני אדע את יתר החומרים יותר טוב כך גם עשיתי בהיסטוריה ב'. אז בקיצור אם אתם מהמרים תהמרו בחוכמה. חבל לפול סתם ככה. בהצלחה

קובי221

New member
חחחחחחחחח, גמאני...

הורדתי את האיסלם? ובמושגים הורדתי את התרבות ויהדות פולין, המפלגות יהודיות בפולין, פשיזם, ייבסקציה והשוק הארופאי שידעתי צולע. זה יוצא שהורדתי 5!!! אבל עשיתי הימור של מה היה בחורף ומה יהיה בקיץ ולמה אני מתחבר ולמה לא(שכל מה שכתובים פה אני לא). בכל מקרה הצלעתי לשרוד את המושגים. אבל לעזזל, פשיזם היה בחורף!!! עוד פעם בקיץ
בעעעע.

שוקו15

New member
הממ.. אני מהמר על

אני לא לומד בכלל את מלחה"ע הראשונה. זה הימור טוב אם לומדים את סעיף 1 ו2 בפרק הראשון , לא?

invAsion

New member
אבל למה? ../images/Emo103.gif

באמת עדיף ללמוד את שני הסעיפים של מלחמת העולם הראשונה מאשר ללמוד את תהליכי השינוי בחברה היהודית. זה יותר קל ויותר מעניין!

mirrra

New member
בפרק 2 אפשרות א נושא העמקה

הימור מסוכן מידי לא ללמוד את 3 ב'? זה סעיף אחד של איזה 5 דפים! זה כזה בלתי נקלט! אהעאה.

למעלה