לבגרות בהיסטוריה א'

צטלע

New member
דווקא היהודים ממש כדאי ללמוד

לפי דעתי. זה לא נושא מאוד קשה, ויש בו המון היגיון. במידה ויש 2 שאלות שונות, כבר יש לכם 2. ככה קרה לי במתכונת, השלישית הייתה על האפוטרופסות והחלק הזה הלך ממש חלק בלי הסתבכויות יתר.

yuval moyal

New member
קצת יותר מידי הימורים? :\

אני הורדתי לעצמי שאלות עד כדי מינימום בחירה, אבל עד כדי כך..=/

bhnadav

New member
ואם כל השאלות יהיו על הנושא הזה?

איפה כתוב שזה לא יקרה?

bhnadav

New member
אממ...

המאפיינים של צורות ההתיישבות החדשות, אישים וארגונים מסייעים, מסגרות פוליטיות, בטחוניות, חינוכיות-תרבותיות. אפילו אם יהיה רק מאפיינים של צורות התיישבות ואחת המסגרות, בעצם אין בחירה. ואין שום סיבה שלא יהיה דבר כזה.

King RooL

New member
אבל אדוני!!!

בפרק ראשון אתה יכול לבחור 3 שאלות מתוך 5 שאלות!!! ככה שגם אם יש 2 שאלות על הנושא הזה, 3 שאלות אתה צריך לדעת טוב!!! אבל נדיר לדעתי ש2 שאלות יהיה על אותו נושא, נדיר.

bhnadav

New member
זה לא הימור בטוח.

לדעתי, יותר הגיוני לבחור לא ללמוד בתוך הנושא הזה משהו, ולא לוותר על כל הנושא. יש בו מספר תתי נושאים לא מועט.

King RooL

New member
טובב..שיהיה..

לדעתי כל הנושאים שרשמתי למעלה.. הכי טוב לא ללמוד. אבל כמובן, שכל אחד יעשה את הבחירה הכי טובה בשבילו!! יאללה פאקינג עוד יומיים חופש גדול!!

King RooL

New member
אממ..אצלנו לשון שונה\=

את הבגרות שרוב הארץ עושה השנה בלשון, אנחנו נעשה שנה הבאה. אצלנו השנה 70 נק' זה ידע כללי.. יענו הבעה וניגודי מילים וכו' ורק איזה 30 נק' חומר.. אבל מזה פשוט\= שילד בכיתה א' יודע.. לכן אין מה ללמוד למבחן הזה

King RooL

New member
הלוואי..?! לא נראה לי =\

עדיף לסיים השנה עם לשון, מאשר ששנה הבאה יהיה יותר עומס\=

lim02

New member
חבל.

אל תהיה מטומטם. עושים שילובים לפעמים בין כמה נושאים. ככה עשו להסטוריה ב' ובגלל זה כל אלו שהימרו נפלו.

למעלה