לאיטום דגנים

../images/Emo91.gifלאיטום דגנים

מכירים את המתקן הזה של הדגנים? זה שמחובר לו ברז שמסובבים ואז יוצאים הדגנים. אז המכסה שלו לא מספיק אוטם וכעבור שבוע הדגנים כבר לא טריים. אז קניתי את שקיות הניילון האוטמות של ניקול (מוצר חדש) שמגיע בגליל כמו ניילון נצמד, אני מניחה חתיכה ממנו על המתקן בעדינות ואז שמם את המכסה. ברגע ששמים את המכסה, הניילון נדבק לקצוות המתקן והטריות נשמרת יופי.

galizoe

New member
הבעיה במתקן הזה היא לא מכסה הגומי למעלה

האויר חודר דרך החלק המסתובב למטה... (וגם נמלים...) לכן הפסקתי להשתמש. אה, ויופי של פרסומת 'סמויה'... כל ניילון נצמד מכל חברה יתאים לאותה עבודה...

פרסומת סמויה?

זו גולשת מוכרת וותיקה בפורום. היא לא יכולה לספר על מוצר מסויים שעזר לה? אנחנו חושבת שאנשים כאן קצת יותר מידי רגישים לאחרונה וחבל

אירישה

New member
מה עובר עליך?../images/Emo2.gif

זה בדרך כלל יוצא אצל נשואות! - חשבנו, ואנחנו ה ח ל ט ת י

אירישה

New member
זה פשוט בגלל שאנחנו תמיד, אבל תמיד, חושבות

עבור כמה אנשים. אני חושבת (אבל הפעם באמת אני לבד), שכדאי לפנות לאקדמיה ללשון, שייאשרו את הניסוח הזה סופית עבור נשים נשואות/אמהות/וכד', כי זו עובדה. אנחנו חושבת - זה כשאת חושבת גם עבורו. או אני חושבות - כשאת חושבת על כמה דברים בבת אחת.

פרסומת סמויה?../images/Emo6.gif

אה.... כל ה- 300 שנים שאני גולשת פה שכחתי לספר לכם שאני דיילת של מוצרי "ניקול"
מה קורה פה?

../images/Emo2.gif

אנחנו משתמשים במתקן הזה מאוד נח הילדים לוקחים לבד אבל מעולם לא חשבתי על הטריות ....כי אני לא אוכלת קורנפלקס ...והם מעולם לא אמרו שלא טעים/טרי..... מהיום אני אתחיל לבדוק כנראה...

תאירU4

New member
חחחח לא חשבתי על נושא הטריות

פשוט כי זה לא מחזיק מעמד מעל ל-3 ימים. ואפרופו דגנים... שמתם לב שככל שהאריזה קטנה ככה זה יותר יקר?

איך את רוצה שהם ירוויחו אחרת?

שמת לב שככל שהקורנפלקס טעים יותר אז יוצא שזה יקר אותי בכיס? אפילו אריזה גדולה אצלי לא מחזיקה יותר מיומיים. הילדים ממלאים את הכלי, הילדים מרוקנים אותו כמעט בקצב שבו מחליפים 3 זוגות גרביים ליום.

שמעתי שהניילון הזה מעולה

מכמה חברות שקנו אותו. הבעיה היא שהוא לא זול. לא ניסיתי כי אני בכלל לא משתמשת בניילון נצמד, לא אוהבת את המוצר הזה משום מה. הפעם היחידה שהיה לניילון הרבה שימוש היה שבעלי שבר את היד ועטף את הגבס בהרבה ניילון נצמד לפני כל מקלחת

טלטוש

New member
קניתי ולא הסתדרתי איתו, איכשהו אוהבת יותר את

הנצמד הישן

../images/Emo207.gif בבקשה עזרה במציאת עורך דין אזור המרכז

מישהו שאתם מכירים אישית שהוא הגון ונעים ומקצועי. לא אכפת לי אם זסה במקרה סבא שלכם - העיקר שאתם באמת ממליצים מכל הלב ובלי לקבל תמורה.
בענייני רכוש \ משפחה ואני ממש מכאן, אז פרסומות סמויות של ניקים לא ידועים ידולגו
אפשר גם במסרים, גם אזהרות זה בסדר גמור! תודה

למעלה