השבוע למדתי שאין חברים

sinbad69

New member
../images/Emo91.gifהשבוע למדתי שאין חברים

כל החיים שלי עזרתי לזולת. אך השבועיים האחרונים נכנסתי לצרה צרורה וכמו שכבר ראיתם לא הייתי פה הרבה זמן. פניתי "לחבריי הטובים" וקיבלתי מהם יחס מגעיל. כנראה שחיכו שאני אפול. היום אני מבין שכל האהבה שלהם אליי הייתה רק שאני נתתי להם אבל שאני ביקשתי עזרה הם הפנו לי את העורף.

vi li

New member
חבר טוב ליום רע

לצערי אתה צודק ... "חבר" טוב אפשר לבחון רק ביום רע , כי כשטוב ממילא יש הרבה חברים לכן כנראה "חשבת שיש לך חברים" לפחות עכשיו אתה יודע מצבך , לצערי , אתה לא הראשון ולא האחרון . גם לי זה קרה.... מכיר תהרגשה החראי הזו. אם זה ינחם אותך - אני איתך יש אימרה שאומרת מעולם אף אחד לא עשה לי רע- כי אני לא עשיתי לאף אחד טוב ... אז אל תהייה קיצוני כזה , תמצא את שביל הזהב באמצע בהצלחה

ערן65

New member
סינבד, לא פנית לאחרים

מדוע לא פנית לאחרים, שאולי פחות כותבים פה אבל בהחלט מוכנים לעזור, כמוני?

sinbad69

New member
ערן65

החברים שלי לא נמצאים באינטרנט. אני דיברתי על חברים מהחיים,חברים של שנים.

ערן65

New member
מעטים מאלה אכן נענים לפניות

סינבד היקר איני יודע כמה חברים יש לך, אבל בחיים רק חבר או שניים הם באמת חברים בכל תנאי ובכל מצב. כל השאר, ככפיסי עץ בתוך אגם, צצים ונעלמים בהתאם לנוחותם.

arieshor

New member
sinbad69

לסינבד 69 יש חברים הבעיה מתי שאנחנו בבעיה או בצרה יש חברים שלא יכולים לעזור לנו אני מציעה שתמשיך להיות טוב לעזור לאנשים ככה זה בחיים שאנחנו מיליונרים או עשירים רוצים אותנו שנהיה בלי כסף אנחנו כבר לא שווים זה דוגמה תמיד תהיה טוב עד גבול מסויים שהיה לך שבוע טוב אני אומר תמיד צריכים להיות אופטימיים

ran1רן

New member
לשמחתי הרבה עוד לא נתקלתי ..

בחבר רע ואני מקווה שזה ישאר כך ....

למעלה