בנות!! המלצה חמה על מסקרה

BlackUnicorn

New member
../images/Emo91.gif בנות!! המלצה חמה על מסקרה

לפני כמה ימים כתבתי שהזמנתי מאיביי את המסקרה החדשה של מקס פקטור - Masterpiece MAX (אפילו לא שמתי לב שזו MAX החדשה ולא הרגילה כשקניתי :) ) קיבלתי אותה עכשיו, תוך 3-4 ימים (נראה לי שהזמנתי ביום חמישי) ניסיתי אותה והיא פשוט מ-ד-ה-י-מ-ה!!!!!! אתן לא מתארות לעצמכם איזו מסקרה.. ואני אחת שניסיתי המון, גם מהחברות העממיות (לוריאל וכו'), גם ממאק, גם דיור וכו'. היא מעגלת את הריסים למעלה (מבלי שהשתמשתי במעגל!!! ואני בד"כ חייבת מעגל וגם אז התוצאה לא מושלמת!), מפרידה את הריסים בצורה יוצאת דופן (אני כבר לא מתכוונת לקנות מסרק ריסים... ), נותנת מראה מודגש אבל טבעי ויפה... אם רק הייתי מצליחה לצלם את העיניים שלי כמו בן אדם (אף פעם לא מצליח לי מבחינת הריסים.. יש טיפים לצילום?)... מדובר אגב על מסקרה שהמברשת שלה היא מברשת פטנט מסיליקון, הרבה קוראות לה "קיפוד" כמדומני... :) בפרסומת של המסטרפיס הרגילה המברשת היא בצבע צהוב, של ה- MAX החדשה היא בצבע ורוד. הבאסה היחידה שלי היא שלא שמתי לב שהזמנתי בטעות black/brown - חשבתי שאפשר לבחור או חום או שחור אבל הצבע הוא פשוט חום-שחור.... פעם הבאה אני אזמין שחור לגמרי, בד"כ בכלל יהיה יותר מדהים (אם כי גם ככה זה ממש יפה). עלה לי בסה"כ כ- 55 ש"ח, כולל משלוח... פשוט בדיחה. בקיצור - מסקרה מדהימה.

BlackUnicorn

New member
בד"כ = בטח (לקראת הסוף)... ככה זה

כשמתרגשים
אגב, למאק עוד לא הספקתי ללכת, בסוף קפצנו להורים שלו אתמול... אז אולי היום :) מחכה בקוצר רוח לקנות סומק :)

איך אפשר להזמין מהאתר?

אני ממש אשמח לקבל ממך את השם של המוצר ואת כתובת האתר ממנו הזמנת תודה

BlackUnicorn

New member
www.ebay.com

האמת היא שהקנייה שם די מסובכת... על רגל אחת - את צריכה להירשם לאתר הזה וגם לאתר www.paypal.com שדרכו את משלמת. כשאת קונה מוצר - שימי לב לכמה פרטים - 1. אחוזי הפידבקים החיוביים של המוכר 2. הניקוד של המוכר 3. אם המוצר חדש 4. מה גודל המוצר 5. המחיר - יש מכירות פומביות ויש מחירים של buy it now שאפשר לקנות מיידית 6. מחירי משלוח

ק ר מ י

New member
ולחשוב שאי ביי חסמו אותי../images/Emo46.gif

לא הייתי קונה מקס פקטור (מטעמי בעלי חיים) אבל יש כ"כ הרבה דברים אחרים... תתחדשי!

pie and cactus

New member
כן

אני עובדת על רשימה מלאה עד כמה שאפשר (כולל חברות שיש בתות) של חברות שמנסות ולא מנסות, ואעלה אותה לפורום כשאסיים

lady mika

New member
תתחדשי!

נשמע טוב. אפשר להיות חמדנית ולבקש תמונה? ואם תקשרי למוכר ששלח לך כל כך מהר גם יהיה נפלא. והעיקר שתהני...

BlackUnicorn

New member
ברור שכתבתי פידבק :) תמונה של המוצר

או של איך שהמסקרה נראית עליי? :) תמונה של המוצר אני כבר שמה...

BlackUnicorn

New member
הצלחתי!!! סלחו לי על חוסר האיפור

העיגולים השחורים וכיו"ב :) חוץ ממסקרה אין עליי כלום אפילו לא טרחתי לנקות את מה שנמרח מסביב..חחח

1Unicorn1

New member
תתחדשי!!!

כמה מסקרות אצלי אוטוטו נגמרות (יש כמה ענתיקות חח) אז ייתכן והבאה תהיה זו

cherry 1

New member
בלק תתחדשי

האמת שהבחורה שאצלה אני מעצבת את הגבות גם מאפרת מקצועית והיא משתמשת במוצרים של מקס ספקטור ותמיד משבחת אותם היא הציעה לי לקנות דרכה מסקרה שנקראת קלוריס' או משהו כזה אך אני די מכוסה בתחום. שמחה שאת מרוצה תהני :)

למעלה