אופני ש"מ. כניסה.

טיראן מ

New member
../images/Emo91.gif אופני ש"מ. כניסה. ../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

חבר (נוסף) החליט להצטרף לשיגעון. מחפש אופני ש"מ. התקציב - 4500 ש"ח. מהם הדגמים המוצעים ברמת מחיר זו ?

גם לי יש שווין רוקט 1, הייתי...

...מרוצה עד שהתחלתי להחליף אופניים עם חברים בתדירות גבוהה יותר בזמן הרכיבות... במבט לאחור, לפי אופי הרכיבה שלי, לא הייתי קונה אותן... הייתי הולך על מונגוס טאוקלי, מהסגנון כזה... המסקנה החשובה ביותר שהגעתי אליה היא: לכל רוכב יש להתאים דגם בהתאם לאופי רכיבתו, סגנון רכיבתו הבולט ולמבנה גופו... אבל את זה יודעים רק כאשר רוכבים לא מעט זמן "טיסה" ויש נסיון באופניים שונים...
...

septAA

New member
HARO SHIFT R3

יש HARO SHIFT R3 כחולות יד שניה שנרכבו מספר שבועות במצמן פולג. הבנאדם שידרג אחרי 3 שבועות ל SPECIALIZED FSR XC... אני כנראה אחסוך איטרציה ואלך ישר לFSR XC.

טיראן מ

New member
../images/Emo208.gif זה הכל ???

זה מה שיש לחברי הפורום הנכבד להציע ? כולם כאן פלצנים על אופני 15K ומעלה שלא מוכנים לעזור ל"עניים" ?

צחי נ

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

בעיה קשה גם אני לאחרונה היתי באותה דילמה של למצוא אופני ש"מ באזור התקציב הנ"ל ובסוף מצאתי עצמי ממליץ לחבר לרכוב עוד כמה חודשים על אופניו ולנסות לחסוך ולהגיע לתקציב באזור ה7000-8000 ש"ח איך שהוא כל זוג אופנים שראיתי היה נראה כאילו חסר פריט כזה או אחר כדי להשיג חבילה מאוזנת הזוג היחיד שהניח את דעתי פחות או יותר היה הגאמיס דאקר ספורט בקיצור או ללכת על ז"ק או אם אתה חבר באמת טוב אז קדימה שוק המשומשים מציע הרבה אלטרנטיבות טובות ,רק צריך סבלנות ורוכב מנוסה שיוביל אותך בבטחה לזוג הרצוי

ilan carmel

New member
אולי בכל זאת ז"ק ?

וחוץ מזה עם חבר כמוך הייתי מצפה שתלכו על יד-שניה, (ועם הקשרים שלך אפשר גם מחנות...)

טיראן מ

New member
יד-שניה נשקלת בהחלט ...

אבל רציתי לקבל נקודת ייחוס לדגמים חדשים באותו תקציב. רק לפני שנה/שנתיים לכל חברה כמעט היה דגם כניסה די טוב ברמת מחיר זו (1000 דולר). פתאום כולם נעלמו ? אופני כניסה לש"מ סבירים = 7000 ש"ח ?

menzib

New member
EVOKE משווק ע"י CTC...

אצל עמוס יש זוג או שניים. נראים מאסיביים, עם בלמי דיסקים מכניים, הפשרה כמובן בבולמים. פירמה חדשה, שווה בדיקה.

septAA

New member
זה מה שאני מבין

אני הולך על 7700 ש"ח - SPECIALIZED FSR XC COMP HYDRA DISC אני מעדיף על פני יד-שניה. בא לי להתדנדש. אין כמו חדש מהניילונים ! נדבר עוד שנתיים בשידרוג הבא.

uvF700

New member
פעם אחרונה, לא רוצה להיות נודניק...

לטעמי אתה עושה טעות, אם הכיוון שלך רכיבת שבילים אתה מהר מאד תרצה 130מ"מ מקדימה, לא מכיר גם את הבולם מאחור, זה OEM של ספשיילייזד? חוץ מזה לא יודע איך ההייז הספיציפי שמגיע עליהם אבל מהמון אנשים שמעתי שהם לא מרוצים מהייז. פעם אחת רכבתי גם על jamis של חבר עם הייז ונדהמתי לגלות שבלתי אפשרי לעצור עם אצבע אחת וזה לא שאני רגיל ל-XT או joicy7 סה"כ דאור...

menzib

New member
למה מבאס, רק עכשיו קנה../images/Emo7.gif

מה זה משנה בעצם, זה חלק מהלימוד, ורק ההתלהבות שלו שאיתה אני מאוד מזדהה מביאה חשק להוציא את הארנק (שוב!). האמת אין אמת אחת, חוצמיזה שאילן צודק, גג שנה

uvF700

New member
חס וחלילה לבאס

לפי מה שהבנתי הוא עוד לא קנה אז אפשר לתקן. ובכל מקרה רע ממש זה לא יכול להיות בסופו של דבר השלדה טובה וזה מה שחשוב (וגם הצבע יפה...). שורה תחתונה, זה רק כסף... (וחוץ מזה אני לא רכבתי כבר שבוע ואני מתחיל לפתח קריזה קלה
)

menzib

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo28.gif../images/Emo47.gif../images/Emo122.gif../images/Emo101.gif../images/Emo203.gif

felixbaron

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif

עובד על זה במרץ ! "לא סווטלאנה, אני לא יכול להגיע עם יד ימין לעגיל באוזן שמאל...
"

benny l

New member
טיראן איך היתה הפריחה ברגלי בבארי?

בד"כ לג'אמיס יש מפרט לא רע ביחס למחיר. תבדוק את אופני הש"מ של נורקו. אני מאמין שאם תתן צלצול לכל חנות הם ידעו לומר לך אם ישנם דגמים המתאימים לתקציב. בני

למעלה