בנסיעה עם

• פותח הנושא advak
  • פורסם בתאריך

advak

New member
../images/Emo91.gifבנסיעה עם ../images/Emo73.gif

אוקיי, לקח לי המון זמן לחשוב על כותבת ולבסוף.... שבוע שעבר נסענו מספר חברות לטייל לנו ברחבי בצפון. המקום הראשון, או יותר נכון, הדרך הראשונה בה נסענו הייתה- דרך הירדן ההררי. מומלץ בחום- ניתן להתחבר אליה דרך הכביש שנוסע מצומת מחניים לכיוון הרמה. (מצטערת שאני לא זוכרת את מספר הכביש). אחרי הבסיס של משטרה צבאית, מתחילים הסיבובים לכיוון הגשר שחוצה את הירדן, שם יש את בית הקברות למחבלים, אני חושבת שיש שילוט- הירדן ההררי, אך לא בטוחה. (ההסבר שלי בטח לא נשמע כלכך מקצועי, אבל אם תלחו בעקבותיו תגיעו לשם..). בכל אופן שם נוטים ימינה לדרך האפר. ממשיכים עם סימון שבילים אדום לאורך כל הדרך. הדרל עבירה לכל אורכה למכוניות פרטיות, מומלץ לנסוע לאט, גם כדי לא להרוס את המכונית ועוד יותר כדי לצפות במחזה שסביבך. המוני פרחים בשלל צבעים ומתחת הירדן שוצף וגועש. ממש ממולץ. סוף הדרך הינה במושב כרכום שנמצא מעל הכנרת, ליד היישוב אלמגור. משם המשכנו לכיוון גמלא, שם צפינו בנשרים. ומשם- איך לא, חבורה של בנות, לאכול. אכלנו במסעדה אצל נידל, היה מדהים. אבל זה לפורום אחר. המלצה נוספת- אתמול בדרכי הביתה הבטתי השמימה ולהקה עצומה של חסידות הייתה במרומי השמיים. ולכן- כל מי שמגיע לצפון- רק להרים מידיי פעם את העיניים מעלה- מגלים עולם ומלואו. וזהו, לבינתיים. הרבה זמן לא הייתי בפורום, שמחה לחזור. שבת שלום

למעלה